Шампоан, който бихте си купили отново и отново...

  • 60 788
  • 315
  •   1
Отговори
# 75
Момичета, някоя от вас ползвала ли е този шампоан?
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=59&products_id=564
и изобщо според вас кой е по-добър срещу косопад - този или Фитовал? Смятам първо да преборя косопада, пък после мисля да опитам с някой от шампоаните на Dusy Професионал.

 Laughing и Лореал Професионал и Dusy Професионал са хубави шампоани, зависи кой точно на теб ще ти е най-добре Simple Smile Аз лично и от двете серии съм пролзвала продукти - шампоан, маска и серум, но от втората останах по- доволна! Но всичко си е много индивидуално разбира се! Успех  Peace  bouquet

# 76
  • Варна
  • Мнения: 391
Виждам че има и други фенове на Хърбал есенсис. Това е най-добрия шампоан за моята коса на който съм попадала. За съжаление от известно време не мога да го намеря никъде. Казват че не са получавали от много време. Тук там по големите магазини има останали бройки, но не от този вид който ми трябва. Някой има ли представа дали са го спрели от внос или изобщо защо изчена???

# 77
  • Мнения: 2 631
Виждам че има и други фенове на Хърбал есенсис. Това е най-добрия шампоан за моята коса на който съм попадала. За съжаление от известно време не мога да го намеря никъде. Казват че не са получавали от много време. Тук там по големите магазини има останали бройки, но не от този вид който ми трябва. Някой има ли представа дали са го спрели от внос или изобщо защо изчена???

В Сани в Пловдив ги имат. Проверявай и по аптеките и дрогериите. В интернет също можеш да попаднеш на инфо за това къде го има твоя вид.  Peace

# 78
  • Мнения: 222
Здравейте момичета,поздравления за полезния форум!
Относно Хербал Есенсис,не знам доколко мога да съм полезна,тъй като не съм в България,но в Германия съвсем скоро смениха опаковките на Хербал,съвсем различни са от старите.Предполагам,че в БГ скоро ще въведат новите,затова оглеждай се,доста различни от старите са. Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 14:51 от Lor@

# 79
  • Варна
  • Мнения: 391
Мерси много на Kafe i Lor@ - полезна информация о от двете    bouquet

# 80
  • Мнения: 14 513
хербал есенсис - добре, че ме подсетихте  bouquet
наистина ако има шампоан по-добър от всеки друг, който съм ползвала е този.

# 81
  • Мнения: 1 167
хербал есенсис - добре, че ме подсетихте  bouquet
наистина ако има шампоан по-добър от всеки друг, който съм ползвала е този.


Може ли някой да пусне симка, че не съм го виждала и да каже къде във Варна може да го има??

# 82
  • Варна
  • Мнения: 391
Desinko, аз съм си изхвърлила опаковките и няма как да направя снимка, а Lor@ каза че сменят дизайна на опаковките. Иначе остатъчни количества в старите опаковки има в Пикадили. Сигурно и на други места, но последно там гледах. Прозрачна бутилка, вътре е цветен. Има в момента зелен и жълт.

Намерих сайт където има старата опаковка, ето : http://www.herbalessences.si/product-shampoo.html

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 19:04 от Поспаланка

# 83
  • Мнения: 83
Керастаз - според типа коса  bowuu bowuu bowuu

# 84
  • София
  • Мнения: 4 803
Nachtkerzen shampoo на Dr Theiss.

# 85
  • Мнения: 674
А къде във Варна продават професионалните серии на Лореал???
Накъде по центъра????? newsm78 newsm78 newsm78  bouquet

# 86
  • Мнения: 2 567
Отново и отново си купувам единствено и само на Виши за мазния пърхут. Само той ми действа добре на скалпа, косата ми издържа 3 дни Peace Обем не търся, имам си достатъчно.

# 87
  • Мнения: 162
Отново и отново си купувам единствено и само на Виши за мазния пърхут. Само той ми действа добре на скалпа, косата ми издържа 3 дни Peace Обем не търся, имам си достатъчно.

Една снимчица ще може ли?  Praynig Hug

# 88
  • Мнения: 6
az polzvam Kerastase Bain Oleo Relax...Vseki den mi tretirat kosata s presa ma6a mnogo lak i kakvo li ne i toi vsiaka6 mi sujiviava kosta... mnogo sum dovolna  Grinning

# 89
  • Мнения: 3 641
Лореал Профешънъл

Общи условия

Активация на акаунт