<< А мъжете ВОДОЛЕЙ??? >>

  • 21 752
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 323
Страхотни приятели. Много ми върви приказката с тях.
За съжаление, познавам много пияници от тази зодия.
[/quote/ Да,и аз.Но не посмях да го кажа,за да не помислите за ха-хо.

# 16
  • Мнения: 12
Ако ти трябва някой, който да ти разтяга локумени приказки с повод и без повод, намери си мъж Водолей. Малко им куца действието, нерешителни са, на теория са царе, обаче реализацията на грандиозните им проекти никаква я няма.
Самата аз съм Водолей, но мъжете от тази зодия не са по мой вкус определено.


Същата история. Аз съм водолей, имах гадже водолей и повече неискам да се занимавам с мъж от тази зодия.

# 17
  • Мнения: 3 157
На мнение съм,че е по-добре да го имаш за любовник ,отколкото за мъж.Имам предвид техния егоцентризъм и самовлюбеност.Не очаквайте да ви се раздават за семейството или да възпитава децата-даже няма да ги забележи,освен ако не му пречат.Издигат в култ себе си и собственото си тяло и здраве.Иначе са много обсебващи и шумни сред приятели,но не допускат чуждо мнение.Наистина не обичат да разговарят с половинката си-колкото са приказливи в компания,толкова са потайни в къщи.Вярвайте ми 20 години живея с Водолей


Аз само от 3год.,но съм абсолютно съгласна с всичко,написано тук.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 120
Кво пък им е странното - купонджии, веселяци, душата на компанията, на всичко отгоре най-често интелигентни, открити...и още много суперлативи...
Освен приятели които съм имала и имам....чисто приятелство имам предвид..без любов секс и т.н....свекър ми е водолей и е страхотен човек.
И напротив, той доста си се е занимавал с децата....а сега елате да го видите само с внук му каква са любов.....

# 19
  • Мнения: 323
Друго ,което се сещам за тях-мързеливи са до мозъка на костите си.1 приятелско сем-во решиха да правят ремонт,жената(зодия Дева)задвижи абсол.всичко,а той само се почесваше,мърмореше колко мръсно е станало у тях,пушеше си цигарката съвсем невъзмутимо,а тя кърти сам-самичка с НОЖ ПЛОЧКИТЕ В БАНЯТА.Нечувано нещо. ooooh!
Като любовници-добри си,малко са извратени,поне моите бяха такива,стигаха до крайности,не особено приятни.Но и тук мислят пак само за своето удоволствие.
Въпреки това,са мъже ,които трудно се забравят-незнам поради каква причина newsm78
Флегматични,туткаво-пипкави.Това ме е вбесявало.

# 20
  • Мнения: 806
Много лоши неща се изписаха, аз имам малко по различно мнение.
В леглото са много разнообразни и биха опитали всичко.  Водолея се достига с разум само, за каквото и да било. Това му е най ерогенната зона.  Само така можеш да го накараш да направи нещо, да намери смисъл в нещо, и да възбудиш любопитство и интерес от негова страна.
Мъжът водолей е странен като човек.  Много рядко би допуснал друг човек близо до своето аз.
Това е мечтател, творец на странни неща. 
Не е постоянен в нищо.  Много бързо му омръзват обикновените неща и търси нещо ново което да завоюва.  Този човек живее в собствен свят, който много рядко се разбира от други.  Той е винаги не-доразбран.

# 21
  • Мнения: 2 270
Първо да уточня, че не вярвам в зодии и не мисля, че милиони хора могат да се слагат под общ знаменател само защото са от една зодия!
Мъжът ми също е водолей, от изброените по-горе негативни черти мога да се съглася единственно с това, че не са романтични. Относно кавалерстването обаче - мъжа ми няма равен (но това се възпитава, не мисля, че зависи от зодията)
Нещата са твърде относителни много фактори влияят - не са само зодиите!

# 22
  • Мнения: 3 157
Друго ,което се сещам за тях-мързеливи са до мозъка на костите си.1 приятелско сем-во решиха да правят ремонт,жената(зодия Дева)задвижи абсол.всичко,а той само се почесваше,мърмореше колко мръсно е станало у тях,пушеше си цигарката съвсем невъзмутимо,а тя кърти сам-самичка с НОЖ ПЛОЧКИТЕ В БАНЯТА.Нечувано нещо. ooooh!
Като любовници-добри си,малко са извратени,поне моите бяха такива,стигаха до крайности,не особено приятни.Но и тук мислят пак само за своето удоволствие.
Въпреки това,са мъже ,които трудно се забравят-незнам поради каква причина newsm78
Флегматични,туткаво-пипкави.Това ме е вбесявало.


ееее,тук вече виждам огромни,ама огромни разлики с моя водолей:
-за ремонта-трепе си се по цял ден,аз видя на комп.и отвреме на време нося кафенце(Дева съм:)
-до крайности не стига,ама то си зависи и какво разбираш под крайности де,така че по тая точка не споря
-пипкави и флегматични-поскоро обратното-почти винаги той е инициатор за нещо ново

# 23
  • Мнения: 18
Друго ,което се сещам за тях-мързеливи са до мозъка на костите си.1 приятелско сем-во решиха да правят ремонт,жената(зодия Дева)задвижи абсол.всичко,а той само се почесваше,мърмореше колко мръсно е станало у тях,пушеше си цигарката съвсем невъзмутимо,а тя кърти сам-самичка с НОЖ ПЛОЧКИТЕ В БАНЯТА.Нечувано нещо. ooooh!
Като любовници-добри си,малко са извратени,поне моите бяха такива,стигаха до крайности,не особено приятни.Но и тук мислят пак само за своето удоволствие.
Въпреки това,са мъже ,които трудно се забравят-незнам поради каква причина newsm78
Флегматични,туткаво-пипкави.Това ме е вбесявало.


Е това ме хвърли в тъча  Laughing. До сега нито веднъж не съм срещнала Водолей от този тип ....  твърдя, че са точно обратното на това, което описваш..

# 24
  • София
  • Мнения: 13 206
Имала съм гадже Водолей. Самата аз съм Водолей... Някои казваха, че дори си приличаме визуално  Wink Може би си приличахме и иначе. Водолеят мъж според мен, обаче е женкар... Просто обича да откривателства жени така да се каже  Laughing Laughing Laughing Влече го.

Жените, разбира се сме много различни от горепосменатото...  Flutter Whistling Joy

Водолеят и от двата пола има една черта много характерна. Нямам идея до каква степен е предимство или недостатък. Водолеят обича да изучава всичко и отвсякъде, хора, чувства, ситуации, света, планентите. Това е прекрасно! Лошото е, че когато разбере всичко което иска и край! Обектът вече е сменен с друг..  Embarassed

# 25
  • Мнения: 806
Имала съм гадже Водолей. Самата аз съм Водолей... Някои казваха, че дори си приличаме визуално  Wink Може би си приличахме и иначе. Водолеят мъж според мен, обаче е женкар... Просто обича да откривателства жени така да се каже  Laughing Laughing Laughing Влече го.

Жените, разбира се сме много различни от горепосменатото...  Flutter Whistling Joy

Водолеят и от двата пола има една черта много характерна. Нямам идея до каква степен е предимство или недостатък. Водолеят обича да изучава всичко и отвсякъде, хора, чувства, ситуации, света, планентите. Това е прекрасно! Лошото е, че когато разбере всичко което иска и край! Обектът вече е сменен с друг..  Embarassed

Toчно казано.  ooooh! и аз съм малко така.

# 26
  • Мнения: 3
Определено мъж-Водолей е малко странна птица -добри любовници ,но дотогава докато жената му е интересна на ниво интелект.Бързо се влюбват,но и много бързо отрезняват,не са никак романтични по скоро практични.Държат на семейството си.

# 27
  • Мнения: 25 620
Друго ,което се сещам за тях-мързеливи са до мозъка на костите си.1 приятелско сем-во решиха да правят ремонт,жената(зодия Дева)задвижи абсол.всичко,а той само се почесваше,мърмореше колко мръсно е станало у тях,пушеше си цигарката съвсем невъзмутимо,а тя кърти сам-самичка с НОЖ ПЛОЧКИТЕ В БАНЯТА.Нечувано нещо. ooooh!
Като любовници-добри си,малко са извратени,поне моите бяха такива,стигаха до крайности,не особено приятни.Но и тук мислят пак само за своето удоволствие.
Въпреки това,са мъже ,които трудно се забравят-незнам поради каква причина newsm78
Флегматични,туткаво-пипкави.Това ме е вбесявало.


Като изключим това за секса, все едно си описала моя мъж. А той е лъв!  Joy
Но пък познавах и друг лъв, роден само няколко дена (и години) след мъжа ми, той пък беше точно в другата крайност - нервак, бързак и не можеше да стои, без да чопли и ремонтира нещо. Става дума за братя.  Mr. Green
Толкова за мъжете и зодиите от мен.  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 232
Хм, цял живот съм живяла с Водолеи, първо баща ми, след това и мъжът ми. По стечение на обстоятелствата сега живея и с двамата в една къща Crazy.Понякога  е трудно да ги разбереш, странни характери са, но на мен ми допадат и може би това е една от зодиите с които най-много си пасвам.
Бих казала, че намирам в някои описания доста сходни черти с мойте Водолеи.Наистина са творчески личности и бих казала природно интелигентни.Домошари, обичат си семейството, романтиката малко им отбягва, но с времето може да се приучат....Раздават се ужасно много за приятели и са добри като такива.С широка ръка са и обичат да си угаждат. Понякога е трудно да излезеш на глава с тях  и недопускат чуждото мнение, та макар и то да е правилното.
За мързелът двамата са на двете крайности, баща ми е построил 3 къщи и дай му да работи само, а мъжът ми си е мързеливичък определено и позакръглен леко.

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 14:53 от Deja Vu

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Водолеят мъж според мен, обаче е женкар...
Изчетох темата за да видя дали някой ще го спомене.
Всички водолей, без изключение, които съм познавала са били такива. Само като чуя за "мъж-водолей" и изниква тази асоциация... Иначе зодиите не ме интересуват и нямам никакви впечатления за никой от астрологичните знаци.
П. С. И аз съм водолей.

Общи условия

Активация на акаунт