Въпрос за дечицата с къдрава косичка

  • 1 763
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 328
Ние ползваме WITCH Спрей за коса. ...
Къде мога да го намеря този спрей и колко горе-долу струва  newsm78
Благодаря предварително  Hug

Благодаря много за отговорите на Всички   bouquet  Heart Eyes   bouquet.
И аз до скоро ползвах шампоана на чико-без сълзи,но много взе да и се изсушава косичката и с тези къдрици като я барнеш беше една суха и опърхана и търсех неща по различно и взех на Бюбхем- шампоан с балсам сега е малко по добре по лесно се разресва с балсам като им в шампоана но после след всяко ставане от спане е като лъвче в коса и ми се иска нещо което хем да разресвам по лесно и хем да оформя къдриците  Crazy. не ми се иска да ползвам козметика която ползваме ние защото Теди все пак е още на 1г и 7м. и от сега да я почна с разни козметики за големи ми е странно  Rolling Eyes . То и аз доста рядко я реша защото просто е невъзможно първо че много я скубя второ че и тя не дава и горе долу от къпане на къпане я реша  Embarassed .
Благодаря ви много за отговорите,доколкото разбирам за сега това на Орифлейм спрейчето оформя къдричките.
Снощи като се рових и намерих това някой ползвал ли го е и дали е подходящо за нас Rolling Eyes newsm78
Благодаря предварително  Hug Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 4 428
И моята щерка е с къдрава коса. Общо взето тя е доста руса и косъма й е тънък. Не се заплита толкова, че да не мога да я среша.
Аз шампоан не ползвам някакъв определен. Ползвала съм на Джонсън и Джонсън, на Шаума 2в1, на Бюбхем - все тая  Rolling Eyes
Но това, което помага да се оформят хубави къдрици е спрей за коса на Глис. Всъщност той не се води детски, а е за възрастни за руса коса. От него косата й става много лъскава, мекичка и се реши без никакъв проблем  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 44 121
Има бебешки шампоани за по-лесно разресване...

# 18
  • Мнения: 4 187
От които няма никакъв ефект  Sad!

# 19
  • Мнения: 169
спасението е само в ножицата-нищо не помага,особено на гъста къдрава коса Peace

Общи условия

Активация на акаунт