Music Idol 3

  • 23 549
  • 317
  •   1
Отговори
# 300
Имам някакъв мътен спомен,че не е разрешено да се участва два пъти.Разбира се,в предварителните кастинги можеш да си кандидатстваш всяка година,но веднъж изберат ли те сред финалистите,май повече нямаш право.Ама може и да бъркам.
Така е.  Simple Smile На малките концерти обаче може да се участва колкото пъти искаш. Пример - Пламена участва и двете години на малките концерти. Втората година я избраха сред финалистите. И този с очилата също участва два пъти ( все му забравям името, но е този който беше ударил някаква репортерка).

# 301
  • into the blue
  • Мнения: 771
dani2413,Денислав се казваше.Нали него имаш предвид?

# 302
  • Мнения: 1 666
Може и да сте го обсъдили вече, но да попитам- вярно ли е , че Иван пак щял да участва след като е обещал, че няма да пие и ще се държи прилично?

Ооо, не! Убедена съм, че няма кой да го допусне втори път, пък ако ще и в майка си да се закълне! А и мисля, че е против правилата.

# 303
dani2413,Денислав се казваше.Нали него имаш предвид?
Да, да, точно той е.

Надявам се тази година да има някои добри попадения, защото миналата останах много разочарована. Е, имайки предвид продуцентите, нямам големи очаквания, но ще поживеем, ще видим.

# 304
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 914
Какъв е смисъла да отива на малките концерти като вече веднъж се е класирал за самото шоу - т.е. вече няма право на второ участие

# 305
  • Мнения: 6 443
Може и да сте го обсъдили вече, но да попитам- вярно ли е , че Иван пак щял да участва след като е обещал, че няма да пие и ще се държи прилично?
Амин  Praynig

# 306
  • София
  • Мнения: 1 891
Все пак не мисля да са толкова недалновидни , за да го вкарат пак.
За мен лично въпросният идол се изчерпа и от ренесанс никой няма нужда.
Току-що казаха по новините,че първите 10 епизода ще са от кастингите.

# 307
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Току-що казаха по новините,че първите 10 епизода ще са от кастингите.

Ехее, те всички ли ще ни показват, кво ли? Толкова епизоди само с кастинги.  Crossing Arms
От една страна нямам търпение да започне, а от друга очаквам почти само глупости, заради продуцентите.  Rolling Eyes Славииии, къде сииии? Ела да ни избавиш от тези Иван и Андрей, че орезилиха формата.  Tired Grinning

# 308
  • Мнения: 2 280
Аз пък гледайки Американ Айдъл (който в моемтна върви) се чудя, защо и от къде на къде, тук, в българският вариат ще им казват и налагат кои песни да пеят??? Това ми е адски странно....  Така не дават шанс участниците да покажат индивидуалността си. Така те им налагат някакъв имидж, който може да е в абсолютен разрез със самите певци....   33uu Според мен е супер грешно, тъпо и не правилно! И как преценяват коя песен за кой е , ако на участника не му е на сърце да я пее? Или примерни, айдъла си е измислил песен, с която , според него, най-добре ще покаже неговите вокални и гласови възможности, а някой си Дони ще му каже, че трябва да пее стара градска песен примерно..... Голяма фенка съм на Американ Айдъл (който между другото качват в арената) и НИКОГА, ама НИКОГА българските продуценти, или жури (дори и участници) не могат да се мерят с американските. Там една от най-честите забележки съм айдълите е, че са избрали неправилна за тях песен и така самите участници си носят отговорността. А тук, най-честото недоволство на "бъдещите звезди" е , че са им дали кофти за тях песен. И са прави. Питам аз , от къде на къде , някой си ще определя коя песен , кой и защо ще я пее ????

# 309
  • Мнения: 167
Raliva, за да има контрол и да може, когато те поискат едни да изпъкват пред други  и да може да се манипулират зрителските впечалтения. Както миналия сезон Деница трябваше да пее песента "Шоколад" - от толкова много хубави български дуетни песни не мога да си представя някой от дълг за добре свършена работа да избере точно тази песен.

# 310
  • Мнения: 2 280
Raliva, за да има контрол и да може, когато те поискат едни да изпъкват пред други  и да може да се манипулират зрителските впечалтения. Както миналия сезон Деница трябваше да пее песента "Шоколад" - от толкова много хубави български дуетни песни не мога да си представя някой от дълг за добре свършена работа да избере точно тази песен.

Това е толкова тъпо, че чак ме отвращават. Те по този начин не се ли отклоняват от правилника?

# 311
  • Мнения: X
Само четох някъде,че се е явил на кастинг,предрешен като Изаура ли беше или от вида.  Rolling Eyes
Не бих се учудила на нищо вече. По правило има ли начин участник от минал сезон отново да влезе?

Иван Христов се е правил на Изабела. Laughing

# 312
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
На мен честно казано кастингите са ми много интересни. Голямо шоу се получава. Естествено, после сериозната част, също ми допада. Но и аз си искам Слави, първия сезон ми беше много професионален и готин! И Йорданка Христова ми липсва. Страхотен човек!

# 313
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Иван и Андрей са против Слави. Не могат да го траят. На мен пък вече въобще не ме кефят тези пишлигари. Аман от болни от кретенизъм.

# 314
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Току-що казаха по новините,че първите 10 епизода ще са от кастингите.

Ехее, те всички ли ще ни показват, кво ли? Толкова епизоди само с кастинги.  Crossing Arms
От една страна нямам търпение да започне, а от друга очаквам почти само глупости, заради продуцентите.  Rolling Eyes Славииии, къде сииии? Ела да ни избавиш от тези Иван и Андрей, че орезилиха формата.  Tired Grinning


Оооо, те се взимат много на сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт