Отговори
# 1 275
  • Мнения: 99
Оооооооооооо само нас ли ни мотат още - на 22ри април подадох декларацията и до сега нищо на мегдана. Миналата година на 20тия ден бяха преведени. Обаждах се по телефона в НАПа и ми казаха , че трябвало на място да отида. Как да го блъскам до там малкия не ми се мисли. Казаха, че можело да има забавяне , защото много били декларациите  Sad

# 1 276
  • Мнения: 822
Знаете ли дали облекчението ще се ползва за данъчната 2011 година?

# 1 277
# 1 278
  • Мнения: 5
Запис и от мен.

# 1 279
  • Мнения: 3 869
Знаете ли дали облекчението ще се ползва за данъчната 2011 година?
Засега не е отменено, но нищо не пречи при внасянето и четенията на бюджета (след септември) да бъде променено... Обикновенно всичко по данъчното законодателство е ясно до 30 декември, защото от 1-ви януари вече трябва да се прилага...

# 1 280
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Здравейте, знае ли се вече нещо за 2011г?
Сигурно темата е коментирана вече, но се интересувам дали по закон ние със съпруга ми можем да се ползваме от облекчение при положение, че бракът е сключен след изтегляна на ипотечния кредит, но и двамата притежаваме по договор по 50%?
Мерси предварително за отговора!  bouquet

# 1 281
  • Мнения: 5 178
Не не можете, защото апартамента не е СИО, а сте просто съсобственици

# 1 282
  • Мнения: 822
Ако някой от съпрузите наследи части от жилищен и нежилищен имот вече не може да ползва облекчението, нали така?

# 1 283
  • Мнения: 3 869
Ако наследи части от жилищен имот вече не може да се ползва облекчението, но пък не се знае и кога тези части ще излязат в справката за имотите, така че може поне опит да се направи...

# 1 284
  • Мнения: 0
дрън,дрън -не ги слушай вече 3 години си вземаме парите и двамата имаме части по наследство от апартаменти та и селски къщи-подай си документите догодина и не слушай другите   успех

# 1 285
  • Мнения: 5 178
дрън,дрън -не ги слушай вече 3 години си вземаме парите и двамата имаме части по наследство от апартаменти та и селски къщи-подай си документите догодина и не слушай другите   успех
Дрън-дрън до момента, в който не направят проверка и по другите общини и не ви лъснат и другите имоти, тогава вече ще е интересно

# 1 286
  • Мнения: 1 705
Да следя.

# 1 287
  • София
  • Мнения: 1 735
След като приеха бюджета,какво стана с данъчното облекчение-премахнаха ли го за 2012година?

# 1 288
  • Мнения: 722
дрън,дрън -не ги слушай вече 3 години си вземаме парите и двамата имаме части по наследство от апартаменти та и селски къщи-подай си документите догодина и не слушай другите   успех
А декларирането на неверни обстоятелства дали не води до отговорността по чл. 313 от НК? Я познайте?

# 1 289
  • Мнения: 679
Запис.
Облекчението не е отменено, приготвяйте документите и да си чакаме паричките Simple Smile
Успех на всички заинтересовани!

Общи условия

Активация на акаунт