За първа година в детската градина, Дядо Коледа с шейна ще мине! - 14 част

  • 13 293
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 6 262
Честито синче Амбър!  bouquet
Днес ходих до градината да си плащам таксата,но не ме пуснаха да вляза дори във фоайето ,защото имало някаква проверка.Не можах да видя нищо за коледното парти дали трябва да се взема нещо.Добре,че е Спящата красавица да ме известява.  bouquet
Лек ден на всички!

Силваната, на или до 18.12. май трябва да занесем подаръците, остават си за децата.  Peace Ако има промяна или разбера още нещо, ще пиша.  Hug

# 256
  • Мнения: 2 961
 Благодаря Ви момичета!   bouquet

Мама е добре, до колкото успя да ми каже по телефона.. получих настъвления къде да пиша .. но бях пропуснал тук  ... ето че поправям грешката си  ..

ето го и Жорко, на тати хубавеца  Mr. Green



Имате поздрави от Амбър - благодари на всички ви за подкрепата!

# 257
  • Мнения: 1 187
Колко е мъничък... Забравила съм, че се раждат такива, все си мисля, че моят Убавец направо 110 см се е пръкнал.
Още веднъж - ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!

# 258
  • Мнения: 702
Да ви е жив и здрав Георги! Бързо възстановяване на мама Амбър  bouquet

# 259
  • София
  • Мнения: 6 262
Честито, татко!   bouquet Да ви е жив и здрав най-новият член на семейството и бързо възстановяване на мама amber!

При нас откритият урок мина добре, едвам се класирах на магия - шефът ме пусна в последния момент, един колега ме хвърли донякъде съвсем случайно и оттам с такси. Пристигнах точно навреме и добре, че така стана, защото таткото дойде за края.  Laughing Малката думичка не каза, иначе правиха апликации, като Ади работеше бавно-бавно, разсейвайки се непрекъснато.  Grinning

# 260
  • Мнения: 2 318
Амбър ,честито бебе!

Да е жив и здрав малкият юнак, да спинка ,да папка и много да ви радва!

Браво на таткото,че се сети за нас и дори снимчица ни пусна   bouquet

# 261
  • София
  • Мнения: 4 294
Честито на Амбър и тати, много е сладък малкия Георги  Heart Eyes

Нашето тържество ще е на 22,12 само за децата, трябва да намеря китара че това си е поискала, друго не ни искат, аз мисля да купя нещо за госпожите, лелята и за почерпка за децата.

# 262
  • Мнения: 3 219
Честито НА аМБЪР И щастливия татко и батко Дени. Да ви е жив и здрав Георги, и ви желая щастливи семейни моменти и весели Коледни и Новогодишни празници заедно. Поздрави на Амбър.

# 263
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Честито бебче Амбър!

# 264
  • Мнения: 1 666
  bouquet  bouquet  bouquet Честит втори син, Амбър! Да е жив и здрав, много да се обичат с баткото! И баткото да е здрав и да не носи болести от градината!

При нас страшен рев беше тая сутрин! Cry Ама е разбираемо - с това нередовно ходене няма какво друго да стане! И му обяснявах, че хубаво ще си играят с децата, че ще плуват днес, че ще го вземе баща му първи.... и никой от аргументите ми не беше приет тоя път. А как да го оставя вкъщи, като ми е пределно ясно, че веднъж клекнем ли, повече няма да можем да го заведем на градина изобщо! Въпреки това се чувствам ужасно  Sad.... И се моля все пак детето да ме е разбрало поне малко и да не страда!

# 265
  • Мнения: 479
Честито бебче Амбър! Да е живо и здраво и само да ви радва!

Ние тръгнахме спокойни тази сутрин за градината. И госпожата там каза че вече нямала никакви проблеми с Васи. Не плачела, играела си и т.н.  Дано вече да е все така.

Пуснах си отпуска утре и в Петък. Мисля да ходя за подаръци на спокойствие и да си обърна малко внимание на себе си преди празниците. Ще ходя на фризьор. И съм намислила да правя коледни сладки, да видим какво ще излезе, че никога досега не съм правила.

Нашето празненство ще бъде на 18 Декември. Дотогава трябва да съм взела двата подаръка.

# 266
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Гери, и да споделиш след това сладките и тук, в сми-и рецептата, и снимка да покажеш Grinning На мен също ми се върти такава греховна мисъл да направя коледни сладки, но не знам дали ще успея да се организирам с малчо.
Иначе за тръгването вече нямаме никакъв проблем. Не мога да се нарадвам как за няколко седимиц вече тръгва щастлива, раздава целувки на мен и братчето си, там е уверена и спокойна, както баща й се изразява "Какво я мислиш Мартина, тя вече е гърмян заек".
Снощи каза, че една момченце я е ударило, ама и тя го ударила Mr. Green Но като знам колко й е богата фантазията, може само да са се блъснали по невнимание, напр., или пък нищо такова да не се е случило.

# 267
  • Мнения: 1 949
Малкия Жорко голямо сладурче! Пу-пу!

Тази сутрин пак я оставих Кристина в нас - с баща си ще се гледат! Да се оправи първо, да не влачи в ДГ вируси, че така и не разбрах какво е - аз ли я заразих, тя ли настина в събота. Каквото и да е, оправя се вече. Утре, ако е всичко ОК, ще е на линия и тя  Laughing

Аз миналата година правих меденки за Коледа и станаха страааааашнииии   chef  bowuu Бях много горда със себе си. Тази година може би ще повторя  Wink Мисля да правя и пита, освен тази за Бъдни вечер, която обикновено става като тухла (нали трябва да е без мая), ще направя една нормална с мая, сиренце и както си трябва  Grinning
Абе като дойдат празниците и се развихрям, само време да имам  Whistling

Гери, много хубаво си го замислила това с отпуската и глезотийките  Hug Аз мисля за преди Коледа да се направя красива Mr. Green Даже се чудя дали и едно масажче да не си подаря  Party Което ми напомня, че не е зле да си запазя час от сега  Crazy

# 268
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Добро утро! Вики днес е вкъщи защото градът празнува официалния си празник. Малко ми е нагорно с двете, но така е по-добре. Снощи съвсем се разкашля, а сополите й са на вода. Ако не се подобри май ще я оставя у нас до края на седмицата.

# 269
  • София
  • Мнения: 44 271
Честито на Амбър, да и е живо и здраво момченцето и на нея бързо възстановяване,  Simple Smile)))

А Филип най-обича сутрешната аеробика в градината....все иска гимнастика...вечерта и мен ме инструктира как да правя упражнения Simple Smile)))
Иначе ние оранжева кола намерихме, поръчката изпълнена...Simple Smile))
Остава и един калейдоскоп да му взема  от нашия дядо коледа...и ще е готов..... Simple Smile))

А сутрин все много недоспал се буди...и се е научил да казва - "още две минутки мамо, само още две минутки" Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт