бисквитки

  • 1 526
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 020
Нещо полезно в упражнението с бисквитите е това, че детето се учи само да си похапва. Ако се изчака прекалено, може да стане по-трудно. Впрочем в нашата отчетна тема дискутираха преди време не плазмонки за тази цел, а други бисквити от щандовете за диетични храни - на основата на ориз най-вече.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 222
По принцип-може.
Аз пресокчих бисквитите-не съм ги давала под никаква форма.
Не ги намирам за необходими или полезни.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Може разбира се

# 18
  • Мнения: 9 973
да давай й,те се топяят,а и бебетата чешат венците с тях

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Може,но какъв е смисъла?

# 20
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ако си решила, че това е полезно и важно за детето ти давай.
Аз рядко и давам на моята, и съжалявам обаче, че не и давах по рано, защото тя така или иначе не ги яде, а само ги държи и размахва в ръце, по някое време ги изхвърля и ги стъпква. Не и давах нито бисквити, нито солети, защото странно, но тя все се задавяше с тях и повръщаше и то ужасно, и аз като си я знам от страх да не повърне и да се задави пак, не и давах и сега не мога по никакъв начин да я науча да яде твърда храна, всичко трябва да е течно и пасирано Rolling Eyes, така, че ако идеята е да се учи да дъвче и да приема по твърди храни давай и! Hug

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ако не си въвела глутена давай безглутенови, а ако си всички подходящи за деца

# 22
  • Мнения: 3 034
ами много зависи от бисквитите. аз започнах да давам, когато започна по-активно да чеше венци - някъде 5.5-6 месеца, но давам оризови бисквити със зеленчуци - нищо няма в тях освен оризово брашно, морков, спанак, мисля че и броколи. няма глутен, няма яйца, няма сол/захар, набухватели, нищо няма. като оризови питки са и доста полезни. същите такива давам и овесени с плод, но тях след 6.5 месеца, защото са глутенови  Peace бисквитите ме спасяват и сега, когато трудно вади зъби и не иска да се храни нормално.

# 23
  • Мнения: 1 062
Каква марка са тези зеленчукови бисквитки Simple Smile

# 24
  • BG
  • Мнения: 1 900
Закуската също много добре се стапят.

# 25
  • София,
  • Мнения: 4 267
Каква марка са тези зеленчукови бисквитки Simple Smile
Да и аз се интересувам  Laughing

Закуската също много добре се стапят.
Вярно е, но и те са доста сладки като плазмонките и моята например не ги харесва! Hug

# 26
  • Мнения: 3 034
ами аз съм в Канада  newsm78 да пиша ли марка?

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 15:12 от simplyaven

# 27
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ясно  newsm78 остави, то тук едва ли ще ги има, аз днес питах в един магазин и ме гледаха ето така  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт