Още една операция

  • 3 712
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 710
Благодаря ви момичета. Тати на Мила е у нас и го насърчих с вашата подкрепа. Още много хора са с тях. Утре сутрин в 7.30 те са първи. Ще пиша след това.  Hug Hug Hug Hug

# 16
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Praynig Praynig PraynigСигурна съм,че ще се справи детенцето.

# 17
  • Мнения: 196
СВЕТА БОГОРОДИЦЕ, маико божия закриляй това дете моля се за него и кураж за майката нека бъде силна.Доктор Митев е един изключитлен хирург нас не ни оперира той,но понеже погостувахме повече време в реанимация той колкото пъти ме виждаше в коридора ме укоражаваше  влизаще да види малката и ме канише в кабинета си да ми обясни как стоят нещата.Това че пиша го дължа на него тогова той ме попита дали имаме компютър и дали пиша  а аз никога не бях писала винаги карах дъщеря ми.Пиши ми каза ипрестани да се притесняваш ТЯ ЩЕ СЕ ОПРАВИ!И излезе прав Ивелина се оправи а аэ се научих да пиша  и съм във форума да помагам с каквото мога.Вярваи му ,повери му детето си и нека       божията ръка го напътства.

# 18
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
 Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 1 710
Да кажа добрите новини. Операцията мина - доктор Митев каза, че е направил най-доброто. Докторе, ако четеш тук -  Hug Hug Hug Hug Hug Благодаря за подкрепата на всички ви.

# 20
  • Мнения: 408
 [smilie=smile3501.gif Браво на д-р Митев:
Дано възстановяването на детето мине леко:

# 21
  • Мнения: 311
 smile3501Страхотна новина,бързо възстановяване и скорошно изписване на малката Милост Praynig

Да кажа за пореден път БЛАГОДАРЯ Д-Р МИТЕВ!

# 22
  • Мнения: 196
Благодарим на др Митев и неговият екип ,бърза възстановяване на малката кукла и сила за майката да бъде бързо при нея да си я гушка .

# 23
  • Мнения: 343
Чудесна новина!
Пожелавам на малката кукла бързо и безпроблемно възстановяване и дано занапред да няма никакви здравословни проблеми! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 264
Браво! Дано всички неприятности спрат до тук. Скорошно възстановяване. Hug

# 25
  • Мнения: 384
Стискам палци за Мила и мама!
Майче, поздрави ги от мен!  bouquet

# 26
  • Мнения: 337
Да кажа добрите новини. Операцията мина - доктор Митев каза, че е направил най-доброто. Докторе, ако четеш тук -  Hug Hug Hug Hug Hug Благодаря за подкрепата на всички ви.

Знаех си!  smile3501 newsm51

# 27
  • Мнения: 3 540
Да кажа добрите новини. Операцията мина - доктор Митев каза, че е направил най-доброто. Докторе, ако четеш тук -  Hug Hug Hug Hug Hug Благодаря за подкрепата на всички ви.
Вярвах ,че това ще се случи ,просто Господ е бил и ще бъде с тях! Peace

# 28
  • Мнения: 1 685
Да кажа добрите новини. Операцията мина - доктор Митев каза, че е направил най-доброто. Докторе, ако четеш тук -  Hug Hug Hug Hug Hug Благодаря за подкрепата на всички ви.
Вярвах ,че това ще се случи ,просто Господ е бил и ще бъде с тях! Peace
Браво HugМного се радвам!

# 29
  • Мнения: 1 234
Да кажа добрите новини. Операцията мина - доктор Митев каза, че е направил най-доброто. Докторе, ако четеш тук -  Hug Hug Hug Hug Hug Благодаря за подкрепата на всички ви.
Много се радвам за добрите новини  Hug

Общи условия

Активация на акаунт