към майките от бургас- има ли майки раждали при Гамишев?

  • 8 731
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте на всички. Може ли някой да ми даде координати на Гамишев, телефон адрес.

# 16
# 17
  • Мнения: 160
Аз избрах Гамишев да следи бременността ми,направих избора си от мненията тук във форума...Но ,когато влязох в болницата,той ме прие и по време на прегледа вече ми изтекоха водите,а бях в 30 г.с.
Ами разочарованието ми от него бе огромно,защото той изобщо не прояви интерес,какво става с мен,а аз исках да си правя оговорка с него.Той беше също толкова незаинтересован,колкото и останалите лекари,които две седмици минаваха на "Визитации"в патологията.
Ако всичко се развиваше добре и бях направила оговорка с него за раждането,щях да съм поредната доволна,но каде са прехвалените специалисти,когато се получи усложнение???Тогава всички бягат от отговорност за състоянието ни и за съдбите на нас и децата ни.
Дано аз съм последната с лош късмет,дано на всички блеменността им протича като по учебник,но би било добре тези доктори да прочетат и други учебници,тези,в които пише и за по-особенните случаи и да се постараят да помогнат и на проблебните си пациентки...
Моля да ме извините,но горчилката в сърцето и душата ми е огромна,освен със смърта на дъщеричката си Сиянна,аз трябва да живея и с горчилката от нечовешкото отношение и безхаберие на нашите бургаски "доктори"...
Дано не съм ви разстроила,не това беше целта ми...Желая ви леко и безпроблемно раждане!

# 18
  • Мнения: 784
Моля ви, кажете ми какво е работното му време в момента?
И води ли женска консултация по здравна каса?

# 19
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
моята етърва му е звъннала да го пита за 4ас и за следене на бременноста но той я е припратил на друг АГ щото бил много натоварен.
като се наяде въшката и така става.........

# 20
  • Мнения: 4
Гамишев е мн добър в работата си и винаги обяснява на дълго и на широко на консултациите.
Той ми води ЖК и съм изключително доволна.
Само дето мн се изнервам, когато винаги чакам по 30-40 мин пред кабинета му, въпреки записания предварително час  Rolling Eyes
Но категорично отказва да се наема с раждането ... ако се падне на смяна в болницата - да.

Общи условия

Активация на акаунт