Във февруарските редици бебе КРИСТИЯН роди се!

  • 24 283
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 233
хихи, Фокси, пак си бърза и успешна... Hugсамо да уточня - в заглавието идеята беше "февруарчета" да трупат мазнинка и нервни клетки, а не мамите - нали бебетата са в такъв период на развитие в коремите. то ние, че ще трупаме мазнинка, ще трупаме, ама нервните ни клетки се изпаряват като дим...чели ли сте, че по време на раждане губим доста от тях, особено ако раждането е нормално? не че ще станем по-глупави, ама...
аз все забравям да се разпиша колко съм наддала. малко ми е сложно - нали отслабвах първите 3 месеца...та от първия месец съм качила 5 кг, а като цяло с наваксването след това - 8-9кг. засега мисля, че това е добре, а? пусто, много ме избива на сладко напоследък, а до 4-5ти месец не ми се ядеше толкова, особено шоколад, който принципно обожавам...
аз продължавам да стискам палци на Тони и Гея Praynig - питайте ме как се пише на компа така...

# 16
  • Мнения: 15
Привет и от мен в новата темичка.Дано да ни е на късмет както и всички следващи и нека са пълни само с радостни новини и положителни емоции!Стискам палци за Тони и Гея.Нека всичко с тях и бебчетата да е наред!!Прегръщам ви всички  Hug.И се пазете!!!

# 17
  • Мнения: 2 829
Здравейте и от мен!
Моля се всичко да е наред при Тони и Гея! Дано бебчетата да почакат още малко и да се родят живи и здрави!
Фокси, супер тема, както винаги, Бульовче, страхотно заглавие!

# 18
  • Мнения: 80
И аз да се запиша в новата темичка.
Благодаря Фокси, прекрасна е както винаги и дано да е пълна само с хубави емоции.
Гея, милата много и се събра на последък, дано всичко да се оправи и да са добре с бебка и Тони разбира се-ще стискам палци и за двете.
Лека вечер.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Молим се за Тони и Гея  Praynig

От тук нататък само хубави новини  Hug

# 20
  • Мнения: 139
Привет майчета!

Фокси мерси за хубавата темичка, и за грижите Hug.

Аз сутринта говорих с Гея, по скайпа. Каза че е прокървила, още си беше вкъщи, добре звучеше, разбира се - притеснена. Бебчо вече е жизнеспособен, така че каквото и да се случи, вярвам че всичко ще завърши добре и за мама и за бебе. Ние сме с нея и стискаме палци, тя да стиска краката поне още малко Hug  bouquet. Днес и нашия тати, голямо палцестискане и за Тони и за Гея. Много се вълнува с нашите грижи и болежки. Но все още като ми гали корема, повтаря ох на батьо hahaha Joy. Днес пак му казах, че ще става татко, а не батко. Май трудно свиква с мисълта ooooh!

# 21
  • Мнения: 25
Ох, милите мами, дано всичко има щастлив край, бебките да са добре и бързо да пораснат  newsm17 за радост на мама и татко

Аз за пореден път да наплюя БТК и техния ADSL, не си и помисляйте да ползвате тази услуга  #2gunfire

Аз в момента съм +10 кг., като изключим 7-8, които качих преди да забременея от хормоните, които взимах. И ние не сме купили нищо за бебока, с изключение на една шапка и 2 бодита.... Милото все отлага и ми вика има време, ама май ще трябва да го пришпоря  Thinking

Да ви се оплача малко - милото е командировка, а майка ми е лепнала някакъв вирус с диария и не ми разрешава да ходя при нея, за да не ме зарази, а на мен ми е много мъчно, тя няма сила за нищо, обезводнила се е, ..... горката ми майчица  smile3518

Оплаках ви се и оставам да си страдам самичка с бебко. Приятна вечер на всички и само хубави емоции и приятни сънища ви желая!

P.S. Забравих - моля за паролата за личните данни, че и аз не съм си ги вписала и нямам вашите. Благодаря!

# 22
  • Мнения: 242
бульовче,сори,кака,моя грешка  Embarassed Прости на бременната забраванка Blush
Момичета,има чувството,че кожата на корема ми вече е достигнала прага на възможностите си...А,повярвайте ми,установих,че възможностите й са много... вече съм с обиколка 96см.,а започнах от 60см. #Crazy Толкова ми е опъната вече и толкова много ме боли,че направо понякога не мога да дишам.И на всичкото отгоре на бебетата май им хареса да отиват точно най-отпред,на пъпа,та не ме питайте какви мъки са докато се поизместят малко ooooh! Мажа се по 5 пъти на ден само и само да не чувствам толкова опъването...
...ще стискам зъби обаче...аз все това си повтарям...още малко,още малко... Joy

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 20:15 от foxy81

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 2 487
Здравейте пак от мен!
Много ни е хубава темичката пак! Браво на Фокси и Бульовче!  bouquet
Дано новините в нея да са хубави и радостни! Вярвам, че бебоците на Тони и Гея, а и те самите ще са добре и много стискам палци всичко да се нареди по възможно най-добрия начин! Praynig Praynig Praynig Всички толкова много мислим за тях, не може да не е за добро! Hug

Аз преди малко се върнах от срещата с лекаря, който си избрах от Тина Киркова. Впечатленията ми са повече от добри и може да се каже, че това е нашия чичо доктор Simple Smile Огледа бебко на ехограф и каза, че е чудесен  Grinning и според него има място да се обърне засега, но може и да не се и затова ми каза да си намисля една дата около 25.01. за секцио да си я запишем и резервираме (защото има много планови секцио, заради инвитро клиниката им), а ако се обърне малчо, ще си го чакаме сам да се накани да излиза. Каза ми, че от 34 седмица натам ще ми записват всяка седмица тоновете на бебчо в болницата (безплатно ми каза и на мен, както каза вече Ивето) и ще го следят. Изборът на екип се прави предварително и се заплаща около 10 дни преди планираната дата за раждане, а ако е нормално около термина. Друго друго...., а да, упойката за секцио е спинална  Confused, не може епидурална, а за нормалното раждане ме посъветва да не се правя на герой, а да си искам епидурална Wink Каза, че категорично насърчават кърменето и помагат. Това се сещам засега, ако имате въпроси, казвайте  Hug

Присъединявам се към Мечоланка за БТК и ADSL-a - няма такива смотаняци!!! #Cussing out
А и нашия тати се върна от командировка леко горкичък от тежест в корема и се надявам да не е някой вирус, че май се шири такъв... Взехме му еспумизан, пък да видим...

йоли, всеки път се кикотя на "ох, на батьо"  hahaha Joy

Хубава вечер и после пак ще намина да видя за някакви въпросчета, ако има Hug

# 24
  • Мнения: 1 796
Да се пльосна и аз в новата темичка Mr. Green

Надявам се, че ще ни донесе много положителни емоции.
Чакаме добри новини от Тони, стискам палци Praynig
А бебето на Гея дано да постои още в коремчето на мама Praynig
Mecholana, cutesmallcat вие ме хвърляте в джаза, ние мислихме да минаваме към БТК, сега обаче почвам да се замислям.

# 25
  • Мнения: 173
Стискам палци за Тони и Гея, сигурна съм, че всичко ще бъде наред с тях  Praynig
Сега за ФМ днес - бебокът вече е 1800 гр, вървим си 1 седмица напред (7-8 февруари), но това си го знаем от началото, кистичките на плексусите вече ги няма и всичко е наред  newsm44 Жлъчното мехурче е по-голямо, но това си било индивидуално! А петичката която напипах днес, не било петичка, а лакътче  Joy Бебчо е с главичката надолу. Много съм щастлива от прегледа, дано всичко бъде нормално и до края  Peace

# 26
  • Мнения: 69

emym , така ми каза мадамата , че дава 160 лв. за преглед . И на мен ми се виждат множко , ама ...

Днес на ЖК док ми каза , че всичко е ОК и за трети път ми казаха момиче .
Този месец не съм качила нито грам , но за сметка на мен бебка е станала 1600гр. и се е разположила седалищно .
Дано се обърне с главичката надолу , защото хич не ми се ражда секцио.


Стискам палци за Тони и Гея , дано се оправят нещата и всичко при тях и бебчетата им мине добре ! Praynig

# 27
  • Мнения: 233
Фокс, Hugкакво да ти прощавам - нали и аз съм така! акълът ми вече никакъв го няма...пак ще викна smile3514 (тук трябва да приличам на Албенчето като пее Wink): искам си мозъка обратнооо! я кажи ти с какво се мажеш - да те посъветваме нещо. аз се мажа всеки ден вече, но по 1 път само. май си е до кожа...нямам стрии... то и при теб коремчето май доста ще се уголемява заради двойната порция сладури! няма да се плашиш, а и недей да се чешаш много, че на моята приятелка, която скоро роди и която все пак получи стрии въпреки мазането със скъп крем на Галеник, дерматоложка й е казала, че стриите се получавали по линията, по която се чешаш.

# 28
  • Мнения: 95
И аз се записвам в новата темичка...дано ние на късмет и да ни носи само хубави новини.
Утре към обяд ще говоря  с Гея и веднага ще пиша.
Стискам палци за Тони и Гея.
Лека нощ и се пазете....

# 29
  • Мнения: 649
Запис и от мен в новата темичка,

нека имаме добри новини и здрави бебчета.
Фокси благодаря  Hug
Деси, Пис очакваме да се включвате с новини от горещата точка

Инче радвам се, че си доволна от доктора. Аз все още не съм се спряла на варант  newsm78
Ти пълен пакет ли смяташ да платиш или само за избор? Иве, а ти?

Общи условия

Активация на акаунт