искам бебе и вече става мания помогнете

  • 7 054
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 430
Успокой малко "топката".Отпусни се и се постарай да не се превръща във идея фикс.
Аз също доста чаках за бебче,и за да си избия всякакви мисли от главата непрекъснато си намирах някакво занимание.Даже срам не срам,ще си призная,че избягвах компанията на познати с бебета или бременни.Не защото завиждам,а защото ми беше писнало всяко едно изречение да започва със "Един ден като забременееш..."..,"Ще видиш ти .." бла-бла-бла Sick
 И се наслаждавай на секса,не го приемай като нещо неотложно точно сега на датата

# 31
  • Мнения: 297
Като за начало се успокой! Ще стане, ще забременееш, но не трябва да си напрегната! Мога да те посъветвам да се откъснеш от ежедневието - заминете със съпруга ти някъде за седмица например. Казват, че чистият въздух - на балкан или на море, помага за забременяване. Но много важно е да си спокойна!

# 32
  • Мнения: 171
Знам какво е да искаш бебе...да заглеждаш всяка бремена жена и да и завиждаш...но не с лоши чувства Wink.Не оставай нищо на случайноста ако го искаш бори се , ако не става по естествен начин направи инвитро....

# 33
  • Варна
  • Мнения: 801
Искам просто да споделя и да ми кажете лошо ли е това което чувствам и аз лош човек ли съм
Защо всеки път когато разбера че наши приятели ще имат бебе или видя бременна жена на улицата хем се радвам за тях хем застава буца в гърлото ми и ми се плачи
не съм човек който някога е завиждал на някой за нещо винаги съм се радвала на успехите на приятели но сега се чувствам ужасно и тази гадна буца в гърлото не изчезва.

# 34
  • Мнения: 3 241
Искам просто да споделя и да ми кажете лошо ли е това което чувствам и аз лош човек ли съм
Защо всеки път когато разбера че наши приятели ще имат бебе или видя бременна жена на улицата хем се радвам за тях хем застава буца в гърлото ми и ми се плачи
не съм човек който някога е завиждал на някой за нещо винаги съм се радвала на успехите на приятели но сега се чувствам ужасно и тази гадна буца в гърлото не изчезва.



Не мисля, че си лош човек, просто си чувствителна, и при такива ситуации рязко ти става тъжно.
Не се притеснявай много жени минават през такива моменти.   Hug

# 35
  • Мнения: 7 201
Напълно нормални човешки чувства.Не мисля,че си лош човек,shoko! Hug Повечето сме ги изпитвали,макар и да не си признаваме. Peace
Не спирай да мечтаеш, да се надяваш, да бъдеш силна въпреки болката и разочарованието, да вървиш напред. Никога не се отказвай!
Сега се усмихни, кажи си че си щастливка дори и само заради любовта на мъжо или малките радости в живота и си кажи: Аз мога да се справя с всичко! Peace
Прегръщам те,и знай че рано или късно ще сбъднем мечтите си!




# 36
  • Мнения: 79
Здравейте!
Искам и аз да споделя нещо с вас.  Моя милост си мислеше че като е в добро здраве и на 27 веднага след 9 месеца по разписание Щъркела ще донесе бебе. Да ама не било така!  Sad
   Разбира се човек трябва да е на ясно с фертилните си дни  но  да не забравя че факторите са много. В уравнението на зачеването няма нито една постоянна величина всичките са променливи.   Naughty Как тогава можем да предвидим кога ще стане зачеването?  Shocked
Има една фраза: Прави каквото трябва пък да става каквото ще! Т.е. направете всички възможни и изследвания в съответните клиники ако се налага. Но не се отчайвайте  всичко е една лотария при която човек печели ако  прави любов по често (и май не по разписание).  Wink

От все сърце желая на всички ни УСПЕХ! Heart Eyes  bouquet

# 37
  • Варна
  • Мнения: 801
Благодаря за милите думи момичета  Hug

# 38
  • Мнения: 11
здравейте и ние от една година опитваме и нищо имам малък проблем но ще се оправи но постоянно мисля за бебе опитвам се да не мисля но не става

# 39
  • Мнения: 293
  Здравейте момичета.И аз като Вас вече започна да ме обзема паника и се усещам ,че 80% от времето,в което съм будна мисля за бебенце...Много се подтискам.Не съм изгубила вяра,че някой ден ще стане но аз го искам сегааа за Бога.Крепи ме това,че все още не сме тръгнали по изследвания и се надявам,че след като направим изследвания ще си изясня какво става.Защото сега само мога да си представям какво ли не...а това е плашещо.

Желая Ви успех!
Правете изследвания!
Радвайте се на секса!
И не се оставяйте на течението!

# 40
  • Ловеч
  • Мнения: 145
И аз съм от чакащите, но не губим надежда. Даже колежката ми каза, че май започвам да превръщам желанието си във фикс идея.

# 41
  • Мнения: 81
Скъпо момиче, бебеправихме 3 години и НЕи НЕ....тъкмо когато бях решили,че каквото -такова ,успокоих се и стана .....всичко е в главата ти
пожелавам ти скоро EFP

# 42
  • Мнения: 3 695
знам, че за да стане трябва да си спокоен, да не ти става фикс идея и да мислиш само затова  Peace

# 43
  • Мнения: 345
За да те успокоя малко ще ти разкажа моята история:С мъжа ми се опивахме повече от година,но нищо не се получаваше.Реших да посетя гинеколог за да видя да не би случайно да имаме проблеми.Оказа се че имам висок пролактин, а и при мъжа ми изследванията не бяха много лоши(сега го осъзнавам,въпрекиче тогава като не можех да си разчета изследванията се бях паникьосала заради мнението на лекарката).И така пиехме си шепичките с лекарства,но нищо не ставаше.След 6 месеца отидохме на друг лекар.Пак изследвания,пак чудесий.Уж вече всичко беше почти наред.Обаче не ставаше.А през това време вече дори насила правехме секс с мъжа ми само и само да стане.То не бяха тестове за овулация,мерене на БТ ,постоянно купуване на тестове за бременност. и т.н. Бях се побъркала.Само за това мислех.Беше фикс идея.Мина се още време ( 6 месеца т.е. 2 години от началото) и нищо не ставаше и започнахме да мислим за инвитро.Точно тогава две мои приятелки ми предложиха да се поразсеем малко и да отидем при една жена,която гледа.Още от вратата жената ми каза:Ти идваш да ме питаш за дете.Не се притеснявай ,ще стане по естесвен начин.Не си мисли за изскуствено оплождане.Изчакай до март(това се слува през септември).Като че ли се поуспокоих.Спрях да мисля постоянно за това.Времето минаваше.Януари  месец ми закъсня един ден и реших да си взема тест.Предните месеци не си бях вземала,понеже не исках отново да се разочаровам от - резултат и докато не ми закъснее.А цикълът ми е бил точен винаги.И така оказа се че съм бременна и сега си гледам бебчето.
Така,че единственият съвет е - УСПОКОЙ СЕ!Нищо не вреди повече от постоянните мисли за бебе и защо не идва.

# 44
  • Мнения: 239
Чудесна история!!! Simple Smile
искам и аз да споделя с вас, че започвам да се страхувам от вманиачаването на тема бебче. от 5-6 месеца го искам страшно много, от 2 месеца опитваме, но усещам че това е единственото за което мисля и което ме интересува. Все си мисля, че нещо не ни е наред и никога няма да стане. Чак не вярвам, че на нас ще се случи. Страх ме е, че тези мисли съвсем ще възпрепятстват появата на бебето. осъзнавам, че не трябва да мисля и да съм спокойна, защото нямам причина за тревога, но.... вие най-добре ще ме разберете.
Дано скоро се похваля с хубавата новина, но ужасно ме е страх дали ще стане Sad

Общи условия

Активация на акаунт