AVON- обсъждане на продукти за 17-та и 01-ва кампания

  • 14 904
  • 204
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3
Аз бих ти препоръчала крем за суха кожа Dry Skin SOS или крем за крака Intensive Callus cream. Баща ми работи с цимент и все без ръкавици - ръцете му са вечно изгорени. Той ползва първия. Майка ми си маже лактите с втория, защото кожата е суха и загрубяла там. Резултата и от двата крема е  newsm10 !

# 121
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз да поспамя малко  Crazy

http://www.bg-avon.com/forum

# 122
  • Мнения: 3 698
Страхотно, много полезен спам, благодаря за това инфо   bouquet

# 123
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Парафиновата маска е един от най-добрите продукти за зимата.Поне това съм чувала от клиенти.Много от тях,не я използват по предназначение,а като крем за ръце

# 124
  • Мнения: 2 498
Момичета, спешно издирвам Парафинова терапия за ръце и стъпала Хавайски термален вулкан .....в каталога вече е изчерпана, а само тя ме спасява.....молч, ако някояот вас я има и не и трябва да ми пише  Praynig...

# 125
  • Мнения: 13 815
Момичета да похваля и аз новата ми придобивка - дълготрайното червило. Исках цвета Нюд но докато се двоумя сега не е в наличност и ще получа с друга поръчка. Затова от другото налично се поръчах цвета Корал.

   

Имаше обсъждане относно дълготрайността му. По мое лично мнение  може да се каже със сигурност, че дълготрайно или поне по-дълготрайно от повечето които съм използвала, напомня ми едно дълготрайно на Ревлон което ползвах преди години. Но пък ако го сравнявате с онези дълготрайно червила ( бяха разпространени преди) дето са зелени на гилзата и розови на устните - чак толкова дълготрайно не е . Това което забелязах е, че за да постигнеш дълготрайност не трябва "да жалиш материала"  - като се нанесе обилно и после се покрие богато с фиксатора- няма мърдане. Верно че цветът е една идея по светъл и  не изглежда толкова ярък като на каталога, затова може би на по-тъмните цветове като Мауви и Плум ще им личи като се "позатъркат" малко, но при Корала това не е забележимо.
Разбира се имам и две малки забележки към червилото. Първо фиксатора се нанася с четчица и никак не е удобно да се фиксират краищата на устните. И второ не са жалили златистото във фиксатора - можеше да е малко по умерено, но хайде сега.

Дано съм била полезна на заинтересуваните.
П.С.Миме дай мнение за бронза че една приятелка се интересува, хареса й цветът от снимката ти но се чуди какво става като се нанесе на устните.

# 126
  • София
  • Мнения: 754
Здравейте, момичета Simple Smile
Аз също съм представител от дълги години, но основно чета в темичките. Не пиша, за да ме включвате в списък, а защото имам нужда от помощ. Загубих си координатите на координатора (име и тел.), който е за моята зона - 27 за София и ще съм благодарна ако някоя от вас ми помогне в тази насока (може и на ЛС)  Simple Smile Трябва да правя рекламация на една чанта Марта, която се оказа сцепена през средата и трябва да я връщам, но не знам към кого да се обърна (отдавна не съм имала връзка с координатора)  Confused
Благодаря ви предварително  Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 4 052
... Имаше обсъждане относно дълготрайността му. ... Това което забелязах е, че за да постигнеш дълготрайност не трябва "да жалиш материала"  - като се нанесе обилно и после се покрие богато с фиксатора- няма мърдане. ...
Аз изразих съмнение относно дълготрайността, но всъщност си напълно права. Като нанеса по-голямо количество, не мърда. Peace

П.С.Миме дай мнение за бронза че една приятелка се интересува, хареса й цветът от снимката ти но се чуди какво става като се нанесе на устните.
Цвета е тъмничък и наситен, но аз по принцип харесвам такива цветове. Сега ми тъмнее защото напоследък свикнах да се гледам с по-неутрални цветове. Ако поръчаш Nude и аз чакам отзиви Simple Smile Ако трябва да съм честна, поръчах Bronze, заради златистия завършек иначе бих взела Nude, но пък той е със сребрист Crazy
Естествено върху устните седи малко по-светло.

Si Key, тук е по-вероятно да ти отговори, някой от твоята зона Peace

# 128
  • Мнения: 13 815
Миме   bouquet  bouquet  bouquet
благодарности за отзивите и снимката - ще я покажа на приятелката ми и тя да прецени. Тя наистина искаше корал или бронз именно заради златистия оттенък.
Нюда е поръчан вече но е недостиг, чакам само коя кампания ще ми го доставят ще постна и снимка.

Има ли отзиви за дълготрайното Мауви ?

# 129
  • Мнения: 3 414
    Бих искала да ме посъветвате за следните продукти:
  • Почистващият лосион за премахване на черни точки на Clearskin
  • Подмладяващ фон дьо тен Anew SPF15
  • Крем за равен тен SPF15 на Clearskin
Мерси предварително[/list]

# 130
  • София
  • Мнения: 1 914
Лосионът много изсушава кожата. Т.е. не става за цяло лице. Аз го ползвам да си изсуша някоя пъпка или за гърба.
За крема има много добри отзиви- хем регулира пъпките, хем изравнява тена.

# 131
  • Мнения: 3 414
Лосионът много изсушава кожата. Т.е. не става за цяло лице. Аз го ползвам да си изсуша някоя пъпка или за гърба.
За крема има много добри отзиви- хем регулира пъпките, хем изравнява тена.

В какъв смисъл изравнява тена,нещо като ФД ли?

# 132
  • Мнения: 1 819
Вече съм писала веднъж за крема за изравняване на тена,но ще кажа пак-на мен много ми харесва,стои малко като ФДТ,но е някак по-лек и наистина изравнява тена,аз съм със смесена кожа и ми е добре.Подмладяващия ФДТ не ми допада,много лъщи на моята кожа,може би е за по-сухи кожи,мои клиентки обаче го харесват.

# 133
  • Мнения: 3 414
Вече съм писала веднъж за крема за изравняване на тена,но ще кажа пак-на мен много ми харесва,стои малко като ФДТ,но е някак по-лек и наистина изравнява тена,аз съм със смесена кожа и ми е добре.Подмладяващия ФДТ не ми допада,много лъщи на моята кожа,може би е за по-сухи кожи,мои клиентки обаче го харесват.
Моята кожа е по-скоро мазна,значи този за изравняването на тена е точно за мен Sunglasses

# 134
  • София
  • Мнения: 754

Si Key, тук е по-вероятно да ти отговори, някой от твоята зона Peace

Благодаря ти за отговора  Peace Объркала съм темите Wink

Общи условия

Активация на акаунт