AVON- обсъждане на продукти за 17-та и 01-ва кампания

  • 14 979
  • 204
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 698
За много години - здрави и мирни!

За автоматичния молив - аз съм много доволна, бих го определила като леко мазен и в никакъв случай сух.Аз го използвам основно за подчертаване на вътрешния ръб на долния клепач, не се размазва лесно, но там не е много траен, по някое време изчезва.Използвала съм го и на горния клепач, там е доста по-траен.Като цяло съм доволна, втори ползвам и не мисля да го сменям  Flutter .

# 166
  • Мнения: 661
някой взимал ли си е от тези червила

кой цвят ще ми препоръчате?нещо в розовата гама, но да не е ярко.
а като качество как са?заслужават ли си?

# 167
  • Мнения: 661
някой взимал ли си е от тези червила

кой цвят ще ми препоръчате?нещо в розовата гама, но да не е ярко.
а като качество как са?заслужават ли си?

# 168
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
някой взимал ли си е от тези червила

кой цвят ще ми препоръчате?нещо в розовата гама, но да не е ярко.
а като качество как са?заслужават ли си?

За мен е най-обикновено червило. Не ми харесва, защото се събира на устните и не е трайно. Единственото му предимство е, че се слага с една ръка. Вземи си едно най-обикновено червило за 2-3 лв. по хубава работа ще ти върши.

# 169
  • София
  • Мнения: 5 831
Предимството му е опаковката, много е удобно с една ръка.
Като качество не са лоши, но не са от най-трайните и са малки като количество.

# 170
Е е ама и вие пък искате за 2 лева да купите качество .Купете си нещо по-скъпо. newsm78

# 171
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Е е ама и вие пък искате за 2 лева да купите качество .Купете си нещо по-скъпо. newsm78

Ами, който може да си позволи да си супи на Диор, Шанел. Просто имах предвид, че едно червило напр. на Импала на мен ми харесва много повече отколкото това.

# 172
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Да попитам за тази компактна пудра http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9320641 . Fair не е ли  много светло, понеже го искам за момиче със светла кожа, но не чак толкова? Вариантите са 2, но пък другото да не и дойде тъмно?  newsm78 Какво ще ме посъветвате?

# 173
  • Мнения: 111
Здравейте!
Мога ли и аз да се включа тук? Темата само за клиенти ли е, тук май пишат и представители, значи не съм на грешното място. Аз съм представител на Ейвън от 4 месеца, всъщност от 5 години, но бях прекъснала за известно време, понеже бях в чужбина.  Peace

Казвам се Роси и в момента живея в Айтос.

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 11:20 от roska_ps

# 174
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Роси, пиши в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360399.msg9720004;topicseen#msg9720004
Там сме представители и обсъждаме дейността ни с Ейвън. В темата пишат и няколко координатори и са ни много полезни.

# 175
  • Мнения: 1 167
Извинявайте, че се намесвам в темата на представителите, но ми дадоха каталог К 01/2009 и от стр.28 си харесах един крем : Avon Solution  Ageless Results Renewing Day Cream.
искам да попитам за какъв тип кожа е , за каква възраст е /аз съм на 32/ и подходящ ли е за суха и дехидратирана кожа и за зимата?

Благодаря предварително bouquet bouquet

# 176
  • Мнения: 3 698
desiniko , това е темата за обсъждане на продукти.Аз не съм представител, но ако кремчето е същото за което си мисля, може да прочетеш за него тук .Предполагам, че някой от представителите ще ти отговори на въпросите.

# 177
  • Мнения: 3
Извинявайте, че се намесвам в темата на представителите, но ми дадоха каталог К 01/2009 и от стр.28 си харесах един крем : Avon Solution  Ageless Results Renewing Day Cream.
искам да попитам за какъв тип кожа е , за каква възраст е /аз съм на 32/ и подходящ ли е за суха и дехидратирана кожа и за зимата?

Благодаря предварително bouquet bouquet

Съчетанието от суха и дехидратирана кожа е много рядко срещано. Пояснявам - на сухата кожа й липсва естествено омазняване, на дехидратираната - вода. Трябва първо да си сигурна какво търсиш в един крем. Този, който си избрала е против бръчки. В случай, че си се ориентирала в този ценови сегмент, аз бих ти препоръчала маска с витамини (стр. 23), 24h хидратиращ крем (стр. 21) и нощен серум (стр. 22). В случай, че лицето се излага на слънце през деня (нищо, че е зима) - овлажняващ дневен крем (стр. 22). В текущия каталог има и комплект дневен и нощен крем на стр. 106.

# 178
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Темата е за обсъждане на продукти-както е отбелязано в заглавието.Въпроси относно продукти се задават тук /няма нужда да се пише в другата тема/ и представителите също отговарят тук.

# 179
  • Мнения: 13 927

Да побутна темата

Ели, виждам че си вече мама. Честито !!! Да ви е жива и зрава малката принцеса.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт