AVON- обсъждане на продукти за 17-та и 01-ва кампания

  • 14 892
  • 204
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 21
Някой има ли това червило SEQUINS RHINESTONE ROSE от специалните интернет предложения - трайно ли е, розово ли е или лилавее? От коя серия е?

# 61
  • Мнения: 13 809
Дано не съжалявам.............Другата събота ще го получа и ще пиша...... Simple Smile

Купих пръстена от комплекта за подарък за сестра ми, не съм си и помисляла че толкова ще ми хареса като го получа, освен това рядко намирам пръстени наш размер ( ние сме с тънки пръсти), но тук S е просто по мярка на безименния пръст. Какво да кажа, поръчах и останалата част от комплекта, според мен не е за испускане ...

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте на всички.Страшно много ми хареса комплекта бижута на стр.5 както и часовника "Симоне" на страница 53 някой от вас има ли одзиви за някое от тези неща?Дали бижутата няма да почернеят?Искренно ви благодаря предварително и ви желая двойно повече поръчки през следващата година

# 63
  • Мнения: 13 809
Здравейте на всички.Страшно много ми хареса комплекта бижута на стр.5 както и часовника "Симоне" на страница 53 някой от вас има ли одзиви за някое от тези неща?Дали бижутата няма да почернеят?Искренно ви благодаря предварително и ви желая двойно повече поръчки през следващата година

Здравей аз писах за пръстена от комплекта. Поръчах го и като го получих толкова ми хареса, че реших да допоръчам останала част.





Това са снимкте на пръстена. Внимавай обаче какъв размер избираш. Ако е по-голям от пръста ти може да изглежда грубовато.

# 64
  • Мнения: 0
Изглежда наистина красив.А тези размери който са дадени в каталога отговарят ли на действителният размер на пръстена,който ти стана,без да ти е малък или да ти халтави??

# 65
  • Мнения: 0
Някой има ли това червило SEQUINS RHINESTONE ROSE от специалните интернет предложения - трайно ли е, розово ли е или лилавее? От коя серия е?

Цвета е наситен, повече винено червен, отколкото розов.Не е кой знае колко трайно,но ми харесва. Освен това има и блясък

# 66
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Някой има ли това червило SEQUINS RHINESTONE ROSE от специалните интернет предложения - трайно ли е, розово ли е или лилавее? От коя серия е?

Цвета е наситен, повече винено червен, отколкото розов.Не е кой знае колко трайно,но ми харесва. Освен това има и блясък
Сигурна ли си, че е винено червен? Защото си търся тъмно винено червено червило. Дали е това, което търся?
В К01 има доста богата палитра от червилото UCR. Някой виждал ли ги е? Кое от тях е тъмно винено червено?

# 67
  • София
  • Мнения: 310
 Искам да ви попитам за Спрея за предпазване на косата при сушене от стр.166 от К17. Ползвам постоянно преса и сешоар, дали предпазва косата?
 А тази Течна вакса спрей какво точно ще рече, как се ползва и какъв ефект дава?
 Благодаря   bouquet

# 68
  • Мнения: 81
Здравейте на всички.Страшно много ми хареса комплекта бижута на стр.5 както и часовника "Симоне" на страница 53 някой от вас има ли одзиви за някое от тези неща?
Часовника "Симоне" си го беше поръчала една приятелка и на мен, а и по-важното на нея много си и хареса и не го сваля. Камъчетата стоят много нежно. Това което мен ме изненада е каишката, която в каталога изглежда кафяво-черна, а в действителност е кафяво-сива и стои леко перлена, но според мен е много интересна и стои добре.

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Искам да ви попитам за Спрея за предпазване на косата при сушене от стр.166 от К17. Ползвам постоянно преса и сешоар, дали предпазва косата?
 А тази Течна вакса спрей какво точно ще рече, как се ползва и какъв ефект дава?
 Благодаря   bouquet

Този спрей за предпазване при сушене днес си го взех, но не съм го пробвала още. Като го използвам ще дам отзиви.  Hug

Търся си колието Есмералда, ако някой го продава моля да ми пише на лични.

# 70
  • Мнения: 13 809
Изглежда наистина красив.А тези размери който са дадени в каталога отговарят ли на действителният размер на пръстена,който ти стана,без да ти е малък или да ти халтави??
Размерът по вътрешен диаметър е точно колкото пише в брошурата - 1,65 см. Това означава че отговарят 100%. Понеже сестра ми има мой размер и тънки пръсти за ръста си, много се притеснявах дали ще пасне точно. Определено пръстена изглежда по добре като се носи на безименния пръст и според мен на показалеца би изглеждал тежковато.

# 71
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за отговорите и отзивчивостта и ви желая весели празници и 2009 пълна с големи поръчки

# 72
  • Мнения: 13 809
Момичета знам че имаше обсъждане в другата тема, но ме интересуват дълготрайните червила от стр. 39
Дайте мнение отговарят ли цветовете, завършващия нюанс толкова ли е очевидно златист или сребрист. Конкретно ме интересуват цветовете Нюд и Бронз.
Благодаря предварително.

# 73
  • София
  • Мнения: 4 052
Момичета знам че имаше обсъждане в другата тема, но ме интересуват дълготрайните червила от стр. 39
Дайте мнение отговарят ли цветовете, завършващия нюанс толкова ли е очевидно златист или сребрист. Конкретно ме интересуват цветовете Нюд и Бронз.
Благодаря предварително.
Ще ти кажа в четвъртък Laughing
Чудех се точно между тези два цвята. Избрах Бронз, заради златистия завършек, но да видим...

# 74
  • Мнения: 658
стики,изчисти си пощата,пълна е

Общи условия

Активация на акаунт