ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 5!

  • 22 933
  • 444
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 77
Вече не мога да понасям тази физиономия на жертва (Елица), то не беше драма, то не беше нещастие, голямо чудо значи.  Whistling

А тепърва драмата предстои-да разбере,че е влюбена в брат си и че съпруга й е гей  hahaha

# 391
  • Мнения: 121
Аз за това ви питах аджеба секс имаше ли или не  Joy


и аз това се зачудих, затова ми се струваше малко вероятно да е бременна, но май така ще е , според трейлъра. Не че и казват какво и е , но ... 95% мирише на това. На мен по ми харесва версията с болестта и нуждата от специфична кръв или органи примерно.

# 392
  • Мнения: 165
като цяло не беше лоша серийката, а разговора между Бойко Борисов и Ризова беше много смешен hahaha
бала също  Joy Joy
страшни танци
аз също мисля, че Елица е бременна
на мен сега ми е чудно какво ще прави Силвия със нейният любим - учител? Май ще им се провали почивката в Гърция

# 393
  • Мнения: 1 949
Абе я кажете, защо Ехо савекс-а се спече така, като разбра, че щерка й е учила любимия на валсове  Thinking

ИнаДинова, аре стига деее. Ник'ви болести не ща аз. Бебета да има - то това за нея ще е голям проблем, а и за Крис - тоже, нали вече го набедихме за гей  bowuu  Освен това си мисля, че може и да не е едно бебето. Тя нали е близначка, може да са две. Те тогава ще й дойде дюшеш  smile3508

# 394
  • Мнения: 836
Последно ги следях до 5 серия.
Ама снощи, к'во ми стана - пак се зазяпах. Чиста благотворителност от моя страна беше, че ги изгледах  до края.

# 395
  • Хасково
  • Мнения: 181
И аз залагам, че Елица  е preggo.
ББ и Цв. Ризова бяха супер сковани.
Интересно ми е как ще се развият нещата между Силвия и г-н Николов.Какво му трябваше да се хвали ooooh!

# 396
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 404
В анонса по НТВ дадоха, че лекарката има да и съобщава лоша новина и Елица трябва да седне, за да я чуе.
Едва ли е бременна...

# 397
  • Мнения: 77
Мисля,че на Савекс-а й стана тъпо,че учителя е намерил общ език със щерка й/забавлявали са се и са танцували/ Затова каза-"чувствам се стара".Не ми се вярва да е толкова Ентелигентна и да се досети за какво иде реч от коментара,че са танцували  newsm78

# 398
  • Мнения: 165
изпусна се човека  hahaha

# 399
  • Мнения: 1 949
В анонса по НТВ дадоха, че лекарката има да и съобщава лоша новина и Елица трябва да седне, за да я чуе.
Едва ли е бременна...

И аз сега изгледах анонса в сайта на сериала  Thinking Вярно, че така не се съобщава радостната новина за бременност. Хм, май ще се окажете прави, че е болна нещо.

# 400
  • Мнения: 1 715
Може да се окаже,че е болна от нещо и да се налага някаква трансплантация и само Явор да е подходящ за донор.
А снощи и на мен не ми хареса епизода много изкуствено ми беше този прием.

# 401
  • Мнения: 165
Мисля,че на Савекс-а й стана тъпо,че учителя е намерил общ език със щерка й/забавлявали са се и са танцували/ Затова каза-"чувствам се стара".Не ми се вярва да е толкова Ентелигентна и да се досети за какво иде реч от коментара,че са танцували  newsm78
Борис нали и каза, че изглежда на 20. Това я успокои може би newsm78

# 402
  • Мнения: 165
Може да се окаже,че е болна от нещо и да се налага някаква трансплантация и само Явор да е подходящ за донор.
А снощи и на мен не ми хареса епизода много изкуствено ми беше този прием.
или Явор или Митето

# 403
  • Мнения: 4 534
В Хърватския сериал героят, еквивалент на нашия Крис, е хомосексуалист. Това става ясно впоследствие, заради което е отменена сватбата му с еквивалентката на Елица.  Peace
Хърватският сериал е обявен в Уикипедия като сапунка за изнасилване, прелюбодейство, хомосексуализъм и смъртоносни болести.  Sad Надявам се поне това последното да го няма в нашия сериал и това с Елица да се окаже нещо друго. Не искам да е болна. Sad

# 404
  • Мнения: 2 131
Ако се окаже, че Елица е болна от нещо, може тогава Ана да бъде принудена да й разкрие тайната. Защото, ако наистина се наложи някаква трансплантация или кръвопреливане, няма как по друг начин да й се обясни, че точно Явор е най-подходящ.
Но нека почакаме до довечера и ще разберем. Тогава ще къдрим сценария наново.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт