Използвате ли суплементи и какви-4?

  • 46 976
  • 436
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 97
Поци, въпрос и от мен. Моята масажиска ми препоръча, щом тренирам за мускули, макар и не с много натоварващи фитнес уреди, да пия соев протеин. Бил много полезен за трениращи жени. Моля за мнение. Благодаря!

# 91
  • Мнения: 4 678
Здравей Поци!
Искам да те попитам мога ли да комбинирам Acetyl-L-Carnitine с Lipo6. Сега си пия карнитина по 2 грама и тренирам вкъщи всеки ден, Thinking  newsm78 но се чудя как да вмъкна липо6. Търся максималния ефект, без да натоварвам организма си на макс.
Предварително ти благодаря за отговора. newsm03
Забравих да кажа че карнитина е на NOW (ако има значение) Rolling Eyes
....Може Peace

# 92
  • Мнения: 4 678
Поци, въпрос и от мен. Моята масажиска ми препоръча, щом тренирам за мускули, макар и не с много натоварващи фитнес уреди, да пия соев протеин. Бил много полезен за трениращи жени. Моля за мнение. Благодаря!
..Да Peace

# 93
  • Мнения: 97
Поци, това че прекаляваме да те тормозим искайки безплатните ти съвети ми е ясно, и че от нас и усилените ти тренировки едва ли ти остава време за твоите две принцеси/съпруга и дъщеричка/. Обаче моля те не бъди толкова едносричков, ако може обясни ми как точно положително ще ми повлияе този соев протеин. Обещавам след още 10 г. да ти давам много подробни и точни съвети за лечение на холестерол, хипертония, хепатит и всички болести, които си помислиш, че ще започнат да те тормозят, дори и за рака/на никого не го пожелавам/.
Приятен и ползотворен ден.

# 94
  • Мнения: 4 678
Поци, това че прекаляваме да те тормозим искайки безплатните ти съвети ми е ясно, и че от нас и усилените ти тренировки едва ли ти остава време за твоите две принцеси/съпруга и дъщеричка/. Обаче моля те не бъди толкова едносричков, ако може обясни ми как точно положително ще ми повлияе този соев протеин. Обещавам след още 10 г. да ти давам много подробни и точни съвети за лечение на холестерол, хипертония, хепатит и всички болести, които си помислиш, че ще започнат да те тормозят, дори и за рака/на никого не го пожелавам/.
Приятен и ползотворен ден.
..ок Laughing
..ако беше по-отдавна във форума...ще знаеш ,че така отговарям..не че съм зает Wink Laughing
..и в живота съм така/айде минахме на лични Laughing/..като кажа..да/не..значе е така..и не подлежи на коментар/малко съм див Mr. Green/
..така.. Laughing
..аз те съветвам да пиеш суроватъчен.или млечно яйчен..не че соевия е зле ...но по-трудно се усвоява от организма..а е по удобен за вечерен протеин..преди лягане Peace..

холестерол, хипертония, хепатит..и аз знам доста за тях Wink
..след 10 години..много ми даваш Mr. Green

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 16:11 от Поци

# 95
  • Мнения: 1
Здравей отново,Поци.Само да ми обясниш кога да го пия този бърнар,като на закуска,обяд и вечеря пия и Метфогамата.Да не ми падне много захарта.И по колко от суплемента да приемам.То четем,четем ама като има човек,който да ни обясни си е друго.Дано не те нервиме с нашите въпросчета,ама нали е казано "Питай ,за да се научиш".Благодаря. Blush

# 96
  • Мнения: 4 678
Здравей отново,Поци.Само да ми обясниш кога да го пия този бърнар,като на закуска,обяд и вечеря пия и Метфогамата.Да не ми падне много захарта.И по колко от суплемента да приемам.То четем,четем ама като има човек,който да ни обясни си е друго.Дано не те нервиме с нашите въпросчета,ама нали е казано "Питай ,за да се научиш".Благодаря. Blush
Laughing Laughing Laughing..няма проблем Peace
...какъв е бърнъра Peace

# 97
  • Мнения: 4 406
Поци и аз с питане и то 2.
Взех си L-карнитин от 500 мг, на опаковката пише по 1-2 преди тренировка, значи трябва да се пие по 4.
А, и за ефект от него само при кардио ли има и дали ще има и при упражненията на Синди Крауфорд
Благодаря предварително

# 98
  • Мнения: 4 678
Поци и аз с питане и то 2.
Взех си L-карнитин от 500 мг, на опаковката пише по 1-2 преди тренировка, значи трябва да се пие по 4.
А, и за ефект от него само при кардио ли има и дали ще има и при упражненията на Синди Крауфорд
Благодаря предварително
.може и преди лягане Peace
..ще има Peace

# 99
  • Мнения: 4 406
Поци, много благодаря

# 100
  • Мнения: 1
Малко по-горе ти писах съставките.Не е термогенен.Бърнара е на Аmerican Fitnes Products.Но ако искаш пак ще ти цитирам съдържанието.

# 101
  • Мнения: 4 678
Малко по-горе ти писах съставките.Не е термогенен.Бърнара е на Аmerican Fitnes Products.Но ако искаш пак ще ти цитирам съдържанието.
..дай ги пак..и ми кажи каква доза пише на етикета Peace

# 102
  • Мнения: 1
О,Поци радвам се че ми отговаряш.Ами бърнара е на American Fitness Products.Съдържанието е следното: Vit.B6,Iron,Chromium,Choline complex,Inositol,Methionine,L-lisine,L-Carnitine Complex,Lecithin(soy),Linoleic Acid,Oleic Acid.Ами това е.А,пише да се пие 2-4 таблетки на ден,поне аз така успявам да си преведа.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 14:06 от gal1231

# 103
  • Мнения: 4 678
По 1 ...сутрин ,обед и вечер Peace

# 104
  • Мнения: 97
Поци, пак ще те притесня с въпроса за соевия протеин. Вчера ходих в един от прехвалените валненски магазини за добавки, може да си го чувал, казва се "Жълто". Та нямали от обикновения, сравнително евтин, който много се търсел, но ми предложиха един на Bio Tech USA 700 гр. за 49.20 лв. като управителката ми обясни, че съставките били същите като на другия, но този можел спокойно да замени едно или две хранения. Нейната хранителна рецепта беше : закуска мюсли, а за обяд и вечеря по една супена лъжица от протеина, разтворена в 150 мл вода. Макар да съм доста боса с допълнителния прием на протеини за спортуващи, на тази нейна рецепта нещо не и хванах вяра. Ще те помоля за мнение по конкретния казус? Още повече, че по-рано те бях питала за соевия протеин и ти беше казал "само вечер преди лягане".

Общи условия

Активация на акаунт