Готвите ли бьлгарски ястия на мьжете си?

  • 13 549
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Моя пък обожава 4убрицата и дори и на френските си специалитети слага   chef

# 61
  • Мнения: 1 545
И моя е добро прасенце и по принцип всичко яде. Нали работим в къщи, у нас се готви непрекъснато, обед и вечер, всеки ден. Обикновено обяда го правя аз, каквото се сетя и каквото има в хладилника, български работи. Вечерята обикновено я прави той, естесвено италиански манджи. Иначе от нашенските обожава баница, мусака, дроб сърма /с пилешки дробчета, че тук агнешките дреболийки рядко се продават, и то само сърце, бял и черен дроб/, таратор, принцески.... и т.н. От сега се е наточил като си идем в БГ за кебапчета и биволско кисело мляко, пита ме има ли по това време кисело зеле, че много го обича.... А пържените картофки вече ги яде със сирене, а не с майонеза и кетчуп. От време на време си пее "Моя страна, моя България...." и се опитва да превежда на български разни неаполетански песни... Голям смях пада. А за чесъна, и той не го яде, ама защото му е много тежко на стомаха след това. Иначе в почти всички итал. сосове за паста първо се запържва чесън в зехтина, който после се хвърля, но дава много хубав вкус.

# 62
  • Vienna
  • Мнения: 266
Мъжът ми въобще не иска да му готвя 4ужда кухня, а австрииската направо я ненавижда иска само български, гръцки, турски и италиански неща, а боб и леща обожаваме, но сега на тея жеги по леки4ки работи и най-ве4е таратор4е или снежанка  chef

# 63
  • Мнения: 3 880
И моят харесва наШенското ядене. Фаворити са мусака, гювечета,пълнени чуШки (тях години наред откаzваШе да ги опита, zаЩото беШе на мнение, че не ги ядял, обаче откакто ги е опитал много ги харесва Wink Laughing) Шопска салата, наШенски каШкавал и сирене. По манджичките (яхниите) не се прехласва много, но ги яде, на тях малката им е по_голям фен, zаЩото все оЩе си пада по по_течните храни Laughing. Обаче най_много веднъж в седмицата да се случи да има неЩо чисто българско, zаЩото и на мен ми е много трудоемко Embarassed,

# 64
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Моят харесва лютеница, бълг. сирене, гювечета, миш маш, сърми от кисело zеле, баница и някои други неща. Затова пък не яде кьополу. Аz готвя доста немски и някои бълг. яденета, zащото на такава кухня съм си свикнала от вкъщи.
Но правя и доста чуждестранни яденета. Много обичам да експериментирам Simple Smile

# 65
  • Мнения: 980
Яде само боб чорба #2gunfire и гювечета ВЕГЕТАРИАНСКИ smile3511
Сирене и каШкавал не Ще и да погледне, че мериШели....
Миналата седмица правих баница, една със сирене и яйца, една с ябълки и моят туzемец като рече "не Щъ и тва е" smile3515.Брат му ни беШЕ на гости и сами си ги ядохме...пък те едни топли и ароматни.....с айрянче. smile3508............Викам"оженила съм се zа греШния брат Thinking"
Иначе от БГ едва го спрях да не помъкне грънци с десетки, оставете се не мойм минем границата, ана него не му пука и ми zаявява "3а боба Shocked" newsm53
Иначе чубрица слагам на всичко и ми е zаявил, че сосовете zа паста са ми били велики  chef
 smile3521
Да раzкажа накратко. Миналата година най големият брат ходи на почивка в Турция и опитвал от всичко наред, а негови поzнати го питали не му ли е странен вкуса, а той отговорил "Ми тя едната снаха е румънка, другата е българка и те такова ми готвят постоянно" smile3503

# 66
  • Мнения: 1 238
Моят харесва лютеница, бълг. сирене, гювечета, миш маш, сърми от кисело zеле, баница и някои други неща. Затова пък не яде кьополу. Аz готвя доста немски и някои бълг. яденета, zащото на такава кухня съм си свикнала от вкъщи.
Но правя и доста чуждестранни яденета. Много обичам да експериментирам Simple Smile

Аз от две  три седмици съм се отдала на китайска кухня. Като съм се развихрила в къщи...
Накупила съм една сурия подправки и разните му там олиота и тигана го побърквам!
Ще видим до кога ще ми е мерак. Днес като отворих шкафа и ми лъхна на сусамено олио нещо взе да ми се гади...не е добър знак...

# 67
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Яде само боб чорба #2gunfire и гювечета ВЕГЕТАРИАНСКИ smile3511
.....
Иначе от БГ едва го спрях да не помъкне грънци с десетки, оставете се не мойм минем границата, ана него не му пука и ми zаявява "3а боба Shocked" newsm53
....

хахахах сладур!!

# 68
  • Мнения: 4 399
Ами зависи. Аз готвя понякога. На него по принцип му харесва БГ кухня, ама нещо има което не го казва и аз не мога да го разбера. Уж винаги е навит да яде БГ ядене, а сега майка ми като го попита какво да му сготви и той и каза Че искал гулаш с макарони. Тя милата направо се опули. Та така, май му е омръзнало от БГ ядене веЧе.  chef

# 69
  • Мнения: 1 238
Яде само боб чорба #2gunfire и гювечета ВЕГЕТАРИАНСКИ smile3511
Сирене и каШкавал не Ще и да погледне, че мериШели....
Миналата седмица правих баница, една със сирене и яйца, една с ябълки и моят туzемец като рече "не Щъ и тва е" smile3515.Брат му ни беШЕ на гости и сами си ги ядохме...пък те едни топли и ароматни.....с айрянче. smile3508............Викам"оженила съм се zа греШния брат Thinking"
Иначе от БГ едва го спрях да не помъкне грънци с десетки, оставете се не мойм минем границата, ана него не му пука и ми zаявява "3а боба Shocked" newsm53
Иначе чубрица слагам на всичко и ми е zаявил, че сосовете zа паста са ми били велики  chef
 smile3521
Да раzкажа накратко. Миналата година най големият брат ходи на почивка в Турция и опитвал от всичко наред, а негови поzнати го питали не му ли е странен вкуса, а той отговорил "Ми тя едната снаха е румънка, другата е българка и те такова ми готвят постоянно" smile3503

Лелееееее...аз пак да викна : Де ги намирате тез мъже вегетарианци беееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее......
Теди аре да си разменим мъжете newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 70
  • Мнения: 980
Само ако с твойто Ще има истинска мръвка всеки ден Crossing Arms
Иначе аz мъжа си не давам Naughty

П.П. много готин аватар, веднага те раzконсперирах

# 71
  • Мнения: 1 238
Яде само боб чорба #2gunfire и гювечета ВЕГЕТАРИАНСКИ smile3511
Сирене и каШкавал не Ще и да погледне, че мериШели....
Миналата седмица правих баница, една със сирене и яйца, една с ябълки и моят туzемец като рече "не Щъ и тва е" smile3515.Брат му ни беШЕ на гости и сами си ги ядохме...пък те едни топли и ароматни.....с айрянче. smile3508............Викам"оженила съм се zа греШния брат Thinking"
Иначе от БГ едва го спрях да не помъкне грънци с десетки, оставете се не мойм минем границата, ана него не му пука и ми zаявява "3а боба Shocked" newsm53
Иначе чубрица слагам на всичко и ми е zаявил, че сосовете zа паста са ми били велики  chef
 smile3521
Да раzкажа накратко. Миналата година най големият брат ходи на почивка в Турция и опитвал от всичко наред, а негови поzнати го питали не му ли е странен вкуса, а той отговорил "Ми тя едната снаха е румънка, другата е българка и те такова ми готвят постоянно" smile3503

Лелееееее...аз пак да викна : Де ги намирате тез мъже вегетарианци беееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее......
Теди аре да си разменим мъжете newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

П.С
Аз иначе тука 2 седмици съм офлайн- мъжото го няма и ние с Оли сърбаме лещата Grinning Grinning Днес такава яхния завъртях! С чушки, домати, лук, моркови, ориз , пресни катрофи, маслини и джоджен...Бомба стана. Бях поканила и гости, които неволно преминали на вегетарианство, та манджичката много се уважи! Утре същите гости ме поканиха на боб! Сама си го поръчах Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

# 72
  • Мнения: 980
Оли не я ли влече към месцето smile3506

# 73
  • Мнения: 1 238
Само ако с твойто Ще има истинска мръвка всеки ден Crossing Arms
Иначе аz мъжа си не давам Naughty

П.П. много готин аватар, веднага те раzконсперирах

Моя хубавец е ненадминат хищник. Пържолите полу сурови ги лапа!
Кво да го правиш- да ми е жив и здрав...иначе и аз не си го давааааааааам  Naughty Naughty Wink Wink Mr. Green Mr. Green Stop Stop Stop Stop

# 74
  • Мнения: 1 238
Оли не я ли влече към месцето smile3506

Тц и слава Богу. Ще си правим компанийка като порасне голяма. Пък и тати може да се предаде до тогава...

Общи условия

Активация на акаунт