за какво говорят мъжете

  • 1 824
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 616
Лейди Мармалейд,за докторите не ми говори:-)те са особено племе:-) smile3521
Така е.  Simple Smile Да не подхващам пък темата как гледат с "лекарско око"... Joy
Стига бе!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аз лично имам слабост към доктори- вярно че повечето са или малко откачени, или коцкари (или и двете), ама са симпатяги! Laughing Laughing Laughing

# 16
  • In transit
  • Мнения: 11 826
Лейди Мармалейд,за докторите не ми говори:-)те са особено племе:-) smile3521
Така е.  Simple Smile Да не подхващам пък темата как гледат с "лекарско око"... Joy
Стига бе!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аз лично имам слабост към доктори- вярно че повечето са или малко откачени, или коцкари (или и двете), ама са симпатяги! Laughing Laughing Laughing

Хохохо не си попадала на Доктор затова.. имам един клиент приятел е на шефа, един от най-добрите хирурзи във Варна, ами няма да ти кажа как говори, просто е уникален.. шефа ми чак се изчервява.. всяка втора дума му е п***ка, ц*ци, х** и така нататък. И кат се ядоса го нарежда с нещо от сорта: "П**ка да не видиш до края на дните си" или "Езика ти да заседне в женско в*******ще" Ужас ви казвам.

# 17
  • Мнения: 614
освен работа,коли,жени...има още две теми които пропускамее--риболов и казармата (тези са от любимите ми Crazy )

# 18
  • Мнения: 1 616
Хохохо не си попадала на Доктор затова.. имам един клиент приятел е на шефа, един от най-добрите хирурзи във Варна, ами няма да ти кажа как говори, просто е уникален.. шефа ми чак се изчервява.. всяка втора дума му е п***ка, ц*ци, х** и така нататък. И кат се ядоса го нарежда с нещо от сорта: "П**ка да не видиш до края на дните си" или "Езика ти да заседне в женско в*******ще" Ужас ви казвам.
#Crazy #Crazy #Crazy Майко мила! Shocked Явно съм попадала само на откачени, похотливи и лееееееко цинични симпатяги! Laughing

# 19
  • Мнения: 3 200
за секс

# 20
  • София
  • Мнения: 39 771
Моя говори за компютри. Когато се събере компанията, се почват едни безкрайни компютърни теми, не е истина. Даже по едно време решихме да глобяваме и сложихме чаша на масата, казахме забранените думички и всеки трябваше да пуска стотинки Simple Smile Но един приятел махна чашата, сложи една голяма банкнота и рече "та, до къде бяхме стигнали" Simple Smile Та темите са компютри, коли.

Иначе в офиса нали има и малки колеги от време на време спрягат и жени Simple Smile

Но общо взето на мъжете от нашата компания им казваш "компютър" и ги забравяш Simple Smile
Имам един приятел, който го бъзиках "Данчо ти като видиш компютър, все едно виждаш жена" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт