Момичета как биха го приели вашите майки като подарък за рожден ден ?

  • 2 107
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Моята майка би ме направила на гъз EmbarassedОбаче тя е много зле в това отношение, така че изобщо не е критерий...Дано твоята се зарадва!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Биби, съвсем навреме споделяш идеи! Heart Eyes
Подарък - процедури е страхотно попадение, но моето мамче има по-голяма нужда от почивка, каквато Шани предложи... Или и двете?! Crazy
Бабата ни навършва 50г. на Коледа и ми се щеше да съм подготвена отрано за събитието. Мислех да й организираме юбилея, живот и здраве...
Ама сте идейни бе!

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Биби, аз точно това съм намислила за подарък за РД на майка ми още отпреди 6 месеца сигурно. Мисля, че ще й хареса.

# 18
  • Мнения: 5 370
Да си кажа и аз-понеже сме коментирали с теб и друг път-абсолютно СЪМ ЗА. И на мен,ако някой ми подари сега 10 процедурки за отслабване,никак няма да му се разсърдя-сори за ОФФ-а. Embarassed

# 19
  • Мнения: 7 186
Страхотен подарък! Всяка жена, която обича да е поддържана и да се грижи за себе си би се зарадвала на подобен подарък!  Hug Щом майка ти е такъв тип жена- няма какво да се колебаеш.  thumbsup

# 20
  • Мнения: 46 518
Моята би се зарадвала, най-много обича да ходи на педикюр  Party

# 21
  • Мнения: 1 313
Много добра идея!!!Може и аз мойта мама да спретна такъв подарък, защото и тя е скоро рожденничка

# 22
  • София
  • Мнения: 6 559
Всяка жена, която обича да е поддържана и да се грижи за себе си би се зарадвала на подобен подарък!  Hug Щом майка ти е такъв тип жена- няма какво да се колебаеш.  thumbsup
Абе точно на масаж не е ходила ама ще проходи къде ще ходи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.
Момичета, благодаря ви за подкрепата!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт