ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ ОТ ПОСТИГНАТОТО ПРЕЗ ГОДИНАТА

  • 3 444
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 875
да, доволна съм!

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Почти - да. Накрая малко се издъних, но годината още не е свършила, очертава се вероятност да се поправя. Много се надявам да стане още тази година....

# 17
  • Мнения: 494
Не мога да се оплача! В професионален план дереджето е същото,но в личен определено има напредък!

# 18
  • Мнения: 41
  За постижения не мога да се похваля, но не се и оплаквам. Много неща ми се искаше да направя-например основен ремонт на жилището ни, но не ни е по силите и възможностите на този етап, а и не ми е основен приоритет. Благодаря на Бог, здрави сме,имаме работа, дом,2 малки принцеси,живеем в мир и се обичаме-какво повече да искам от живота. Вярно, не сме богати,дори сме със много скромни възможности,но се простираме според чергата си и за сега се справяме.  Виж,за в бъдеще нещата все повече ще се влошават в световен мащаб и кризата ще се задълбочава все повече/ не само икономически/ но тогава ще му мислим.

# 19
  • Мнения: 6 417
Доволна съм. За мен беше година на кардинални промени във всяко отношение.

# 20
  • Мнения: 4 292
Да, тази година беше много хубава за мен. Много неща се случиха и все важни за бъдещето на семейството ми.

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Да, но обикновено става каквото съм поискала или приемам, че всъщност съм го искала тайничко  Mr. Green
Годината завършва с това, дето го отпочнахме в началото на годината. Че даже и професионално се поразкърших. Кризата още не е стигнала до нас.
Извън моето семейство, годината беше от тези с тъжните поводи, с кеф ще я изпратя.

# 22
  • Мнения: 1 008
Доволна съм. Добра година.
Миналата година Джейн беше пуснала тема, в която да си пожелаем нещо и накрая на годината да пишем дали се е случило.
Използвам тази тема,за да кажа,че моето желание се сбъдна.

# 23
  • Мнения: 3 634
От случилото се в личен план съм доволна, макар че заслугите едва ли са мои.
Нещата, които желаех лично за себе си не ги постигнах - не отслабнах и не започнах курс по испански език.
В професионален план надминах очакванията си, но пък сега си поставих по-високи цели за следващата.
От Съдбата също съм доволна. Трагични неща извън моя контрол не ми се случиха.  Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Много! Миналата година си пожелах само едно-единствено нещо - бебенце! Имам си го Heart Eyes Благодарна съм на Господ за всяко хубаво нещо, което ми изпрати тази година Hug Сега ще си пожелая само да сме живи и здрави Simple Smile Praynig

# 25
  • Мнения: 2 032
Някои- да, други- не, а трети- почти. И к'во?

# 26
  • Мнения: 4 892
Aз съм задоволена.
 

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 3 030
А кому са нужни интернет-крясъци???
Или Нетикета е тъмна и неразбираема страна?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 623
А кому са нужни интернет-крясъци???
Или Нетикета е тъмна и неразбираема страна?

Татт, забелязала съм, че доста хора
нямат и представа, че като пишат с капса - крещят.
Те просто го правят, защото смятат, че така се забелязва повече  Wink

По темата - и да, и не.
Явно при мен всичко се случва ръка за ръка - и хубаво, и лошо.
Имах възходи, но имах и падения.
Имаше неща, които се случиха, а аз не бях в състояние да променя.
Други можех, но така и не го направих.
Трети ме направиха щастлива.
При мен е шарено  Hug
Пожелавам си следващата година да е по-добра от тази и да сме здрави  Hug

# 29
  • Мнения: 2 849
И да и не ,шарена година ,надявам се следващата да е по-успешна .

Общи условия

Активация на акаунт