Вече не сме срамежливи, защото сме Дюканки красиви - 137

  • 22 450
  • 471
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 545
Добра вечер на всички! От всичко хубаво по много  Hug Мина цикъла искам да падне и тва 26 килце  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 1 124
Здравейте  Hug,

Вещи благодаря за новата тема Hug, успя да ме изненадаш Simple Smile

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 236
Привет на всички! Hug
Бабо Яжке-радвам се,че отново си при нас,пиши по-често,за да сваляш и по-бързо/тъй казват/.Честито ти резултат и следващия път на срещичка!  bouquet
Лучи-оздравявай,миличка,а котето -така е като си имаш живинка у дома,имаш си и белалийче,но да ти е жива и здрава Пипилота,че без тях не е хубаво./поне на мен/. Heart Eyes
Филюдка- Hug  love001
Имаме си и ново момче,много е хубаво,че заедно с Ади newsm78 са решили да следват режима!Успех! thumbsup
Туни-много хубави снимки си пуснал и якето хубаво и момчето в него-хубаво и апетитно!Не знам защо продължаваш да не ни вярваш,това означава ли,че ти си неискрен,когато правиш комплименти на другите. Naughty/Нали казват,че съдим според собствените си разбирания!/А за стриите,наистина е до кожа,аз още от ученическите си години си ги нося.Не се оплаквам,пък и да мрънкам,няма да се махнат,но наистина е по-добре с тях,но олекнал!
Шуши-желая ти сбъдване на мечтата и съм сигурна,че ще я постигнеш,заслужаваш го! yes
Приятна вечер!

# 18
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Въх и аз много се изненадах от новата тема... ама явно си имало причина...

кали 08,
как ме хвана само, тъкмо си мерих роклята и сядам на компа и хоп точно твоя постинг пред очите ми... викам си, тази пък да не ме е видяла от нейде, че надничах от прозорците да видя някой дали не ме гледа...

Иначе по темата за роклята - имам напредък... то се оказа, че сантиметрите не били 3-4, а цели 6-7, та май ще си почакам за тази рокля, но пък вече са на половина, та посоката е вярна. Друг е въпросът, че за коледното парти на 20 декември май ще трябва друга да търся...

Приятна вечер на всички  Hug

# 19
  • Мнения: 123
sanny3 , добра вечер на теб и на всички  Hug . Нямам търпение за утрешната среща...отдавна не съм ви виждала и ми липсвахте  Hug ....нали ще дойдеш  Blush .... А колкото до стриите на Тунинга .....на такъв симпатяга, всяка мацка ще му прости някакви си глупави стрии. Те са част от процеса дебелеене-слабеене. Аз лично нямам част на тялото, по която да нямам стрии  Mr. Green но не ми пукаааааааааааааааа  Mr. Green все пак свалих 30 кг.  Crazy  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 6
902630,опитах да ти пиша на лична, но кутията ти е пълна,разчисти я...не зная какъв е този лекар,който те е прегледал, ама Sadпиши ми на лична...
Вещи,тоя път тотално всички ни изненада..  bouquetаз ви оставям кухнята ме зове Wink

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 236
Vanity Fair-там съм,ще се видим! Hug
Iggiberry,и аз имах такива покупки и сега са ми широ-о-окички и сега пак си купих една тесничка пола и доста вталена блуза,да видим ще им дойде ли времето?

# 22
# 23
  • Мнения: 11
Извинете ме Дюканки за невежеството, но ще ви задам един въпрос, тъй като днес ми е втори ден от режима - праза позволен ли е в първа фаза, или чак във втора? Защото и вчера ядох пържени яйца с праз и днеска печено пиле с праз, да не е станала беля? Sad
И още нещо - подсладителят хуксол (течен или на таблатки) ОК ли е да се ползва (четох някъде без сорбитол ама това нищо не ми говори)?
Мерси предварително!
Отивам да гледам Грозната Бети Wink

# 24
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Направо останах изненадана. Аз търся ли търся пък ми го няма моето заглавие в списъка. А то, нова тема.
tanitas, праза е зеленчук и не бива да се яде в първа фаза.

# 25
  • Мнения: 11
Мерси tania2007 за отговора, но тогава защо има рецепти за първа фаза с лук? Лукът нали също е зеленчук?

# 26
  • Мнения: 52
Привет банда,  bouquet
Много сте изписали за има няма два дни, едва сега успях да ви попрочета....
Вещи, това беше изненада в гръб newsm51

На новите попълнения, привет  bouquet
Люси, оздравявай бързо Hug Hug
Бачи, аз съм послушно момиче Joy Joy
Бабо Яжке, поздравления, разбира се , че те помним, разписвай се по-често.
Слабенце, Нелко, Татитче, къде се изгубихте newsm78
На Филюдка една огромна   love001
Нелсън, радвам се,че се запознахме Hug
Похвал - Още  едно кило в историята....или до момента 23 кг. В скоро време ще ви пусна снимка преди/сега...

Лека и отслабваща на всички  love001

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 23:11 от Dari68

# 27
  • Мнения: 5
лук-в съвсем малки количества в 1 фаза,като подправка  chef

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 00:09 от ЗлаВещица

# 28
  • Мнения: 44
Вещи, благодарности за новата темичка!  bouquet

Ванесса йо, точно това имах предвид като казах, че не е кой знае каква разликата. Благодаря и на теб!

litka, радвам се, че се появи в моя чест!  Blush

rivela, музичка, благодаря ви!

ani69, wow! Ето това е огрoмна разлика – евала!

Feelgoodnewsm51

рошаваFlutter

shushy80, айде да видим снимките ти като си 60 и пак ще си говорим как ти стоят – сигурна
съм, че ще си прекрасна!  smile3525

Филюдка,  целувам те!

Zvezdopadche, ето ме тичам след тебе с няколко дни закъснение Grinning . Сподели какво включи през първите дни.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 590
Привет момичета и момчета! Hug
Айнур, Нелсън, Кали08,  bowuu мерси за добрите пожелания.
Ривелка, щом не даваш дай бърже да оздравявам...
Филюдка, и аз се бях зарекла след един домашен любимец да е последния, но виж ме сега : с три котки - Шамил Басаев, Топчо и Пипилота; една 120 кг кавказка овчарка - Джохар Дудаев  ... че ако си взема и 5 кокошки... newsm78
Дари68 честито ти килце!!!    bouquet  Кво се засили бре? Давай отчет на какво наблягаш напоследък в РЪНЪТЪ? Че и ний да те последваме...
Пиша и се ослушвам да не отнеса някой тиган от Вещи,  newsm43че както са съкратили темичките на 30 станици, тя май няма ногу да толерира спама newsm66, пък ний сме си внушили, че от спам също се слабее newsm78

Пу, забравих Шуши newsm53знаех си че сме от една порода 158 см - с няколко десетилетия разлика Joy

Общи условия

Активация на акаунт