"Майчин дом" - Варна- тема 2

  • 78 735
  • 898
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 131
Здравейте!
Искам да попитам за изследванията които се правят преди секцио в МД Варна. Аз не съм на ЖК там, но ще раждам по ЗК.
Включват ли се в тези 1000 лева изследванията преди секцио или се заплаща допълнително? newsm78

Би трябвало да се включват,но все пак звънни и попитай.

# 406
  • Мнения: 74
Не се включваха аз като раждах, казаха ми да ги направя не по рано от 10 дни преди секциото и си ги плащах. После нещо липсваше и ме боцнаха там, но накрая платих толкова колкото е на сайта им.

# 407
Здравейте,разгледах сайта им,но не ми стана ясно дали 1000 лв е само извършването на секциото или в сумата се включва и легловия престои и всичко останало.моля,някоя мама,раждала скоро там да сподели колко дни е престоят при секцио и общата сума,заплащаща се при изписване.

# 408
  • Мнения: 1 131
Здравейте,разгледах сайта им,но не ми стана ясно дали 1000 лв е само извършването на секциото или в сумата се включва и легловия престои и всичко останало.моля,някоя мама,раждала скоро там да сподели колко дни е престоят при секцио и общата сума,заплащаща се при изписване.

Малко по-назад една майка беше писала,че и леглото се включва в сумата.

# 409
  • Мнения: 252
Здравейте,разгледах сайта им,но не ми стана ясно дали 1000 лв е само извършването на секциото или в сумата се включва и легловия престои и всичко останало.моля,някоя мама,раждала скоро там да сподели колко дни е престоят при секцио и общата сума,заплащаща се при изписване.

Включва всичко. Операция, отношение, легло, даже и храна (ако си я заслужиш  Mr. Green), че аз можеше от глад да си умра, но за това си е виновна пустата ми физиология. Wink

# 410
  • Мнения: 1 046
http://maichindom-varna.com/article.php?ref=art_prices2
най-отгоре пише ето това               Цена в лева *цената включва операция+престой-това за осигурени
а за неосигурени си пише                Цена в лева * включва само операция, като всеки леглоден се заплаща отделно

А за храната Бубе много хубаво е написала, ако си я заслужиш  Joy, аз успях да си я заслужа на 4 ден чак, но от напрежението и соковете и водата, изобщо не се и замислих, дали имам нужда от подобно нещо.

# 411
  • Burgas
  • Мнения: 214
какво значи ако си заслужиш newsm78 от какво зависи

# 412
  • Мнения: 485
същия въпрос щях да задам и аз.....  Rolling Eyes

# 413
  • Мнения: 2 122
След секцио трябва да пуснеш газове, за да те захранят с кисело мляко, после супа и т.н.  Grinning
Аз първия път го сторих на 4-ден, на второто секцио не ме беше страх и свърших работата още 4  часа след операцията и затова свалих много малко килограми в болницата Mr. Green.
Ей това означава да си заслужиш храната Grinning!
Иначе за нормално раждане мисля, че веднага може да се яде.

# 414
  • Мнения: 485
е  аз ще съм нормално Simple Smile дай боже всичко да е ОК  Praynig

# 415
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
За нормалното идват всяка сутрин с меню и си избираш какво и колко да ядеш. Салати, супи, ястия, десерти. Изобщо ресторантска работа. При нормалното няма причина да не се яде.

# 416
  • Мнения: 2 963
Да...първият път като раждах часове преди да ме изпишат, в стаята в която бях настаниха (по скоро донесоха) едно момиче след нормално раждане.
Тя все още нямаше сили да стане от леглото, когато и донесоха топла, пилешка супичка:)
А аз ...мисля, че 3 дни гладувах и накрая чак ми идваше да излъжа, че съм пуснала проклетите газове, че да ми донесат нещо за хапване.
Вторият път се справих на вторият ден.Но тъй като на мен и момичето с което бях в една стая, храната ни се видя много оскъдна, мъжете ни ни купуваха и носеха неща за ядене.

# 417
Мерси много за бързите отговори.А колко дни е престоя при секцио.питам защото през 2006г раждах в АГ ,там ни задържаха 6дни,не само нас,а и другите,раждащи секцио.И тоя път смятах да раждам там,като единствената причина за това е лекаря,но вчера разбрах,4е сключил договор с МД.Така,че октомври със сакчето и там.

# 418
  • Мнения: 485
мале мале ... ама тука булшинството раждате само секцио !?!? Thinking


а колко време се стой ако си нормално .... (надявам се да има кой да отговори )  Grinning

 е колкото дават пък (за ядене) то невярвам точно тогава да мислиш само за ядене .... а и нали има кафенце доло нещо за хапване предполагам ще има така че ...

# 419
  • Мнения: 2 963
За секцио 5 дни.
Но аз още на 4-тия бях супер, с бебчо нямаше проблеми и поисках да ме изпишат.

За нормално раждане - 3 дни.

Общи условия

Активация на акаунт