Осоляване и последствия

  • 12 465
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 351
 Shocked Не знаех, че последствията може да са толкова страшни! Но и не бих си осолила детето... Какво значи да не мирише? Сякаш няма козметични средства...парфюми...дезодоранти...стикове... В 21 век живеем, бе хора! Ужас!

Дано се оправи по-бързо детенцето!

# 16
  • Мнения: 290
Радвам се ,че новините са по-добри.Дано скоро се възстанови и дано родителите му Занапред да им дойде акъла и да не му причиняват такива адски болки.Милото,просто дано се оправи!
Помежду другото аз за първи път чувал за това със солта и не разбирам как е възможно някой хора да си мислят,че това въобще влияе на потенето. ooooh! Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 2 006
Горкото дете!
Досега съм мислила, че осоляването е само глупост. Не съм предполагала, че може да застраши живота не бебето. Слава богу не се поддавам на такива "ценни" съвети.
Жалко, че като го върнат на родителите му сигурно ще го подложат на друга такава практика.

# 18
  • Мнения: 290
Просто нямам думи!За първи път го чувам това със солта.Незнам тези хора имат ли акъл въобще?Как е възможно да си причинят това на детето?Дано да се оправи.

# 19
  • Мнения: 1 546
Боже, що за ненормалници???!! Close Не ми го побира акъла, 21 век сме, как може някои хора още да живеят в средновековието???!!

Милото човече, дано бързо оздравее! Praynig

# 20
  • Мнения: 2 013
 Scream Как може да има такива кретени по света бе?! И те се наричат родители?!
Горкото бебенце,как могат да причинят такова страдание на толкова невинно и беззащитно същество? Недоумявам,просто....
А ей такива с убийствените им обичаи,мам*а им мръсна са за  #2gunfire
Няма ли някой и тях така да ги "освежи" против миризма,че да ги питам как е?
Ей,да му се не види вбесих се рано сутринта  newsm29 smile3527 smile3512

# 21
  • Мнения: 2 237
Може би съм крайна, но тези родители са за съд ! Ненормалници !  #Cussing out

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Милото детенце! Господ да го пази.

# 23
  • Мнения: 1 027
Ненормалници, тия баби са за разстрел, защото съм сигурна, че всичко идва от от техните прости съвети.
Няма ли в тази държава организации, които да защитават децата  #2gunfire

# 24
  • Мнения: 5 295
Жалко е за бебенцето, дано бързо да оздравее  Hug!


За дебилните му родители не искам да коментирам. Но явно практиката е масова, все-още. Много често ме гледат осъдително, че не съм си осолявала децата. Ужас и безумие!

# 25
  • Мнения: 2 270
Може би съм крайна, но тези родители са за съд ! Ненормалници !  #Cussing out
подкрепям Peace

дано детенцето се оправи Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 673
Тия родители плачат за затвора #2gunfire

# 27
  • Мнения: 1 475
Днес попаднах на тази статия, в нета и останах потресена http://dnes.dir.bg/2008/12/05/news3696206.html#sepultura  , що за болен мозък може да измисли това да си солиш  новороденото бебе със сол, за да не му мирише потта, като порастне! А като четох коментарите, отдолу, гледам ,че и на порастнали вече хора  е било прилагано!! Аз просто съм в потрес, вие чували ли сте за такаво нещо, понеже аз за първи път чувам??!!

# 28
  • Мнения: 4 514
Не мога да повярвам, че в 21 век интелигентни хора могат да причинят това на детето си. кво е това солене бе?! В торба със сол ли са го държали?!
Спомням си една майка, която беше оставила 20-дневното си бебе само заключено в колата, изложена на слънце в 40-градусови жеги! Едва беше оживяло детето....
Никой не е застрахован от инциденти и незнание как да си гледаш детето, но това, което сам си правиш, и Господ не може да ти направи.

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 10:49 от *АнАн*

# 29
  • Мнения: 9 814
Боже какви неграмотни и ограничени хора има. ooooh!
И забележете, те веднъж са водили бебето до болницата, изгорено от солта и въпреки лекарското предупреждение са продължили да го солят.

Интересно е сега дали за такова издевателство ще им отнемат родителските права?

П.П. Дано детенцето се пребори Praynig

Общи условия

Активация на акаунт