Осоляване и последствия

  • 12 509
  • 181
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 529
Горките дечица,какво ли не изтърпяват,поради невежеството на майките им. Аз лично тук съм чела няколко теми за и против осоляването....

# 76
  • Мнения: 422
аз про4етох само първите няколко реда и мисля 4е ми беше достатъ4но,за да се ужася.Що за хора са това #2gunfireМога и аз да се помоля вси4ко да е наред с беб4ето Praynigи да се оправя по бързо

# 77
  • Мнения: 1 340
Не мога да повярвам, че има толкова дебилни хора да спазват подобна "традиция" и да вярват, че наистина след като натрият детето със сол, то като порасне нямало било да му мирише потта?!  Shocked Ненормалници... ей заради такива "традиции" детската смъртност навремето е била голяма... от 15, 10 оцеляват в добрите случаи.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 590
УжасТ! А още по-лошо е, че родителите май не си осъзнават грешката и си настояват на своето. Close Кой знае още колко "традиции" са му подготвили на горкото бебе. ooooh!

Дано бързо се оправи мъничето! Praynig

# 79
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Виктория също искаха да я осоляват  Close #2gunfire #Cussing out Моя милост обаче не допусна такава варващина. Извадих статия от форума, за да могат заинтересованите да прочетат. За невярващите пък си направих труда глуповато да попитам ( в тяхно присъствие , разбира се) различни педиатри.
Ума ми не го побира как е възможно да превърнеш детето си в скумрия  #Cussing out Ами разбира се, че с и без осоляване човешката пот малко или много мирише (отделят се токсини, урея и т.н.) Ама кой да се интересува и да чете  Shocked

Малко офф: Но кръщелницата ми и детенцето на една приятелка били къпани със сол във водата  Shocked Е, резултата беше адски кожни проблеми (бяха на годинка)  #2gunfire

# 80
  • Мнения: 114
Има хора всякакви.
Преди година някъде малкия ми се разболя точно в Събота,не можах да намеря Педиатърката ми и отидох в спешното.Там ни прие докторче на около трийсетина години.Прегледа го предписа ми лекарства и ме пита:"Солиш ли го?",аз отговарям:"Разбира се,че не",а той:"А трябва да го солиш,затова ти се разболява,солта затопля и ще го излекува".Направо ми падна като гръм от ясно небе.Ако беше някой от "старата генерация"бих го разбрала,но лекар,който реално сега е завършил медицина да го казва. newsm78 Така че вече не може нищо да ме учуди.

# 81
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
 #2gunfire

# 82
  • Мнения: 1 340
"Солиш ли го?",аз отговарям:"Разбира се,че не",а той:"А трябва да го солиш,затова ти се разболява,солта затопля и ще го излекува".

Това да го каже лекар  Shocked Shocked Shocked #2gunfire

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 746
"Солиш ли го?",аз отговарям:"Разбира се,че не",а той:"А трябва да го солиш,затова ти се разболява,солта затопля и ще го излекува".
това наистина е вярно,че солта загрява,какво има да се чудите,че го казва лекар.

# 84
  • Мнения: 1 372
Според мен тези родители заслужават дълготрайно и постоянно осоляване! Даже и изпичане!
Възмутена съм! Горкото детенце!
Как може в днешно време и при толкова източници на иформация да се действа по някакви си стари бабешки дивотии. Първо го солят, после го потапят в марина и остана само да го опекат! Това е гавра! Няма ли козметични продукти, които да спомагат за предотвратяване на миризмата и петната от изпотяване, та трябваше да го мъчат така!

# 85
  • Мнения: 1 340
Цитат
това наистина е вярно,че солта загрява,какво има да се чудите,че го казва лекар.
Е в статията си пише, много добре загрява, даже и малко изгаря Wink

# 86
Това е нагледен пример на тезата, че каквото родителите причиняват на децата си, друг никой не може да им го причини - във всякакъв аспект, не само чисто физически.

# 87
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Нямам думи направо...
И това се случва в 21 век.  ooooh!

# 88
  • Мнения: 1 427
Според мен,такива родители трябва да бъдат съдени. Те застрашават детето с бавна и мъчителна смърт.Как е възможно да има толкова прости хора?! #Cussing out

# 89
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Нямам думи #Cussing out #Cussing out Лошото е, че продължават да се появяват теми, в които млади майки пишат, че следват съветите на убедителни баби Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт