Отговори
# 330
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
АБ-то ме позакрепи. Мааалко по-добре ми е, но гадният синузит си продължава. Добре поне, че кашлицата се локализира само в гърлото и спрях да бухам откъм дробове. Че това ми беше най-сериозното притеснение. Иначе синузитът ми е хроничен и си знам, че каквото и да правя ще мине бавно - понякога и месец му трябва. ooooh! Каката обаче е по-добре и вече беснее страшно из къщи. Малкият покашля, но поне носът му спря да тече. Силно се надявам те поне до ден-два да са напълно здрави и то без АБ.  Praynig Много е гаден този вирус, пазете се.
Много ви благодаря за позитивните послания.  Hug Hug Hug
Утре ще пиша повече, че днес много ми сълзят очите от носа и едва гледам. Надявам се утре да съм по-добре.
Успех на луничките и много минусчета на всички пожелавам.  Hug
А на болните мъничета - бързо оправяне.  Praynig Hug

# 331
  • Мнения: 99
Ето ме пак фиданки Hug
Ели здравей мила, липсваш ни в темата Hug Права си, че Стели ми обясни някои неща...но аз само си чета други диети и се чудя и добре, че се появява спешно някоя от вас за да ме склати да си влеза в час. Диетата не случйно е 3 месеца(90 дни)-нали след отслабване и след края на диета са критични трите месеца. Вероятно през тези 90 дни организма за освен че отслабва се учи и да запазва теглото newsm78....така предполагам де,  вие  ще кажете.... Hug
Ани държиш ли фронта? Hug Леле мила чакай да ти кажа пред какво изпитание бях подложена-мъжът се прибра пиле печено на грил Crazy и аз направо щях д го убия #2gunfire Казах му, че през целия ден съм на луннта диета и пия водичка(дори без плод...днес не съм яла никакъв плод, само малко бобче по обяд и започнах лунуване) и той с това пиле направо ме разби ooooh!...........Но успях Joyи не се поддадох на пилето. Само хапнах малко от нарязаното кисело зеле и преди това много вода(да не се изкуша hahaha)И критичтния период мина-до утре по обяд (най-рано)съм на линия с лунуването....Но ще пробвам да изкарам и до утре вечер Peace

# 332
  • Мнения: 220
 wavey
съжалявам, че с малки букви пиша, но държа наследника с другата.
Аз бях на белтъци тези дни и се чудя дали да не направя един плодов ден утре или да мина на варива. само на белтъци не се търпи,озверяла съм.
честито на свалилире кг-ми.ьчестито на всички празнували.
да се похваля и аз, че малчо има зъбче  tooth
целувки.

пп.добре дошли на новите момичета  bouquet

# 333
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Жани,мила,това си е голямо геройство.Я да бях аз и мъжа ми да се появи с пиле,щях да зарежа и лунуване и всичко. Heart EyesДано утре се похвалиш с минус.Аз утре мисля да направя плодов ден,но да видим дали ще изкарам.
Малта ами ако наистина не издържаш хапни си плодове.А колко дни изкара само на белтъци и има ли резултат? newsm78

# 334
  • Мнения: 220
Ани , незнам, не съм се теглила, но май няма. Аз съм и болна де и се чувствам много подута. Но направо не завиждам на бъдещите Дюканки. Как ще живеете без плодове? Аз не бях много стриктна, но това не е живот само на "Култура" и пилешко месо.

# 335
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Малта аз пък много обичам месо и затова мисля от 3.01. да започна Дюкан.Сега като се замисля,горе долу от 2 седмици не съм яла плод.Не ми липсва. Thinking

# 336
  • Мнения: 220
Aма, Анитка, душицо, тва си е глад бе мацка. Не може свинско, не може кайма, не може нормално кисело мляко. Определено не е моя режим. Липсват ми въглехидратите и сладките ябълчици  Flutter. Чудя се как да продължа сега.  newsm78 Дайте идеи, мацки. Два протеинови дни и другите както обикновени ли да е? Или да си я подкарам както си е  newsm78
За кг-миналата седмица бях 59кг. Малко съм свалила аз, ама нали съм на минус-доволна съм Heart Eyes

# 337
  • Мнения: 1 367
Здрасти!Аз тази вечер съм сама с мъничето.Приспах го,измих си косата/че заради тази операция още се къпя на части да не мокря превръзката/ и съм тук.
Малтичка,честито зъбче!Първото ли е?Аз на моето мъниче като му излезе първото зъбче почерпих приятелки и му купих бяла дрешка,да са му бели зъбчетата.Е,това са бабини деветини,разбира се,но ми беше приятно.Дано всчки зъбчета да ги изкара лесно,че ако се закучат,мъката е ужасна!За Дюкан-аз като я правих не бях чааааак толкова стриктна.В смисъл освен пилешко си позволявах пушено пуешко,дробчета,кюфтенца на тефлонов тиган,че дори и кренвирши /все пак месото е доста скъпо,нали? Laughing/Ядях обикновено сирене и кисело мляко от любимата ми марка,което не е 0,1 процента масленостИмах даже и прегрешения,от забранените храни.И въпреки това свалях.Разбира се,не агитирам никого да прави така като мен.Искам да кажа,че и без да се спазва супер строго,поне при мен имаше ефект.На това разчитам и сега.А плодовете-ами не ми липсват чак толкова.Има хора,които не могат без плодове,аз май не съм от тях.Повече ми харесват плодовете,дето растат на кокал,хахахаха...
Лулумба,добре е,че кашлицата не е в дробовете!Пий си лекарствата и бързо оздравявай!
Жани,как ти даде сърце да пренебрегнеш пиленцето,а?И аз като Ани сигурно нямаше да му простя  hahahaГероиня си ми ти! Hug

# 338
  • Мнения: 220
Стели, първо ни е зъбчето , да. Ама и аз съм една майка. За нищо не ме бива  ooooh!Чак като му избило зъбчето, тогава забелязах. Ухапа ме.. Heart EyesЧудех се аз какво да направя за първото зъбче, пък нали съм една зашеметена още от хормоните, нищо не се сетих и му купих детска йоника. Shocked Ми не се сетих друго...Обадих се на една приятелка с по-голямо бебе и тя ми каза, че като порастне първо събче, бащата дава на майката пари да си купи нови дрехи и да излезе по женски......хахахахахахахаха

Дюканската е много строга за мен. Аз също не спазвах стриктно. Хапвах си кюфтенца на скара, дори изядох и 2 шоколада за седмица и половина, че може да станаха и 2. Ми да 2 седмици съм била на протеини . newsm09
Утре ще си хапна плодове, ама малко, защото вечерта сме канени на откриването на нова дискотека в София и искам да съм без корем.Ще ида на и маникюр и фризьор. Ще направя и един солариум за самочувствие, че още ми е едно смотано...

# 339
  • Мнения: 1 367
Твоята приятелка ти е дала прекрасен съвет,Малта  Laughing Кажи го на мъжа си и се постарай да го убедиш,че така се прави задължително до излизането на всички млечни зъбчета на детето-20 на брой,ако не се лъжа hahaha Бъди убедителна и може да се хване hahahaИ много хубаво си решила да се поглезиш утре.Няма по-добро средство за лечение на депресия от това!

# 340
  • Мнения: 242
лулумба-мила оправяйте се бързо цялото семейство, че така хич ама никак не е добре!!!  Hug
жана - smile3501  , героиня!!!! аз доста трудно устоявам на пиле на грил
малта - скъпа,  така де има едно приказно създание - зъбна фея му викат  Laughing , като пораснат децата и сменят зъбите тя им крие паричка под възглавничката,за да си купят нещо... а като са още малки и не знаят какво да правят с тези парички, е редно мама да ги изхарчи за своето самочувствие   smile3521
аз някак да призная както се бях засилила днес да съм на плодове -така и само със засилката си останах   Embarassed
откакто стигнах желаните кг и някак не мога да си наложа да съм режимна, а така не бива - поне една седмица още , за да свикне организма с новите кг , а не после да има веднага йо-йо.така че за утре нищо няма вече да казвам, защото... Embarassed  Rolling Eyes

# 341
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Малта и аз бях като теб.На Алекс му се бяа показали двете долни зъбчета без да разбера.И като му давах вода един ден,гледам нещо се белее. ooooh!Но това за купуването на бяла дреха не го знаех. Rolling Eyes
Жани,мила,аз предадох фронта.Не питай как и с какво.Беше сладко. Heart Eyes
 steli76   и ти ли щеше да започваш Дюкан след НГ. newsm78
На всички лека вечер. Hug

# 342
  • Мнения: 1 367
Да,Ани,почвам Дюкан след нова година заедно с адашката и....ох,Лулумба ли беше или Жани...Извинете,ама наистина забравих  Embarassed

# 343
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
steli76 и с мен Peace

# 344
  • Мнения: 188
Добро утро!


и хубав ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт