ПредКоледна Италия 89

  • 30 262
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 379
Hello. Аз се радвам на Ladies' Night и не си легнах овреме, ами се мотая из къЩата. Понякога правя така, за да ми е празно и тихо, което ина4е никога не се слу4ва. Laughing

ВсъЩност влязох тук, за да ви покажа една рецепта...
(Не спя, за да пиШа рецепти посредноЩ във форумите... Ало, ало, лудницата ли е?... Laughing )
Първо да кажа, 4е аз 4есто варя ориз, понеже е проста работа. Но напоследък еволЮирах и запо4нах да обръЩам внимание и на други зърна като овес и жито, да кажем. Запо4нах да ги прибавям в ориза, по супи разни и пожънах успех вкъЩи, хареса се. Особено Андреа овеса го яде с голям апетит.
Сега забелязах на опаковката една рецепта, която ми изглежда хем интересна, хем лесна, а на вси4кото отгоре е и с кар4офи, така 4е я Щракнах и за вас:
Farro con carciofi, piselli e pancetta

# 271
  • Мнения: 3 425
Буонди дами  Grinning

Как сте днес?

Пиколина, щом вече и рецепти започна да пускаш значи имаш напредък в домакинстването  Joy Joy Joy така че има надежда  Peace

Слънце се показа днес най=накрая и се възползвах между задачките и да погледам някоя и друга витрина  Peace

Аз не знам кой доколко се интересува от събитията в Италия,обаче да ви кажа вчерашната новина за Ерба(че Олиндо и жена му най=накрая са ги разделили) ми вдъхна малко надежда,че има справедливост.....и дано наистина поне в едно дело се види,че има закони и някои виновни наистина ще си 'получат заслуженото'  Thinking

Наоколо съм  Crazy

# 272
  • Мнения: 5 710
Моята рецепта за карпачо, карчофи и грана е просто страхотна. Да не говорим, че става за 5 мин.

Аз отрязах дългата коса днес, но не особено много, нещо не съм доволна от резултата, обаче. МОже да изглежда мн. добре, обаче трябва поддръжка, за да има casual вид. Да не говорим, че всеки път като отида винаги плащам с 20-30 евро повече от това, което пише ( колоре, талио, пиега- 42 евро). Под 70 евро не падам, а дори не виждам какво толкова прави допълнително. Както и да е - прочетох всички ВИП списания и пр., както и хороскопа ми за 2009. Изглежда, че няма да имам финансови проблеми догодина, че да издребнявам за 20-30 кинта повече в сметката:-)))

За двамата убийци... не мога да ги гледам, не мога да понасям новините с тяхно участие, превключвам канала.

# 273
  • Мнения: 3 425
Лени, честита ти прическа  Mr. Green  сигурно ти прави някоя каша от супер извънземни бои;)

Аз ся ще си мажа пак полу=кекс на главата и после ще се 'баням'  Crazy

# 274
  • Мнения: 2 379
Кала, абе не ти ли се омазнява пове4е косата с тези кексове? Rolling Eyes Яйцата съдържат мазнина все пак.
Питам, понеже и аз бих направила неЩо добро за косата си, но винаги ме е било страх от маски, понеже по правило вси4ките са мазни. Аз имам тънък косъм (но винаги съм си била такава, майка ми и тя е така), а тънкият косъм страда от по_бързо омазняване в корените. Sick Аз, ако не си мия косата всеки ден, не мога да се понасям.
Дайте някой умен съвет сега. Simple Smile

# 275
  • Мнения: 3 425
Всеки ден  #Crazy #Crazy #Crazy Шуре, недей така....определено не е добре за косата ти....аз няма да ти чета конско,но вземи някакви мерки  Peace

За маската ...не,не омазнява,защото аз не слагам нито зехтин,нито олиа(така ли се пише????май олио няма мн. число,а???) разни...ако е само 2=3жълтъка с 5 лъжици мед няма мазнотия,а и аз я правя веднъж на седмица=две при добро желание....а косата я мия на седмица по веднъж като започне да ме сърби скалпа,защот с прическата на Овчева(добър съветник е от името се вижда  Crazy ) не си личи омазненото въобще почти 10дни,но си е до коса де.




ПП Не се намазах,защото се отплеснах с един конкурс в общината....уффа и ся съм в чуденка дали да се кандидатирам ахахахахахах те само мене чакат ахахахаахахх

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 14:02 от Kaлa

# 276
  • Мнения: 2 379
А каква беШе при4еската на Ов4ева? Помня само, 4е май трябваШе да се прекара доста дълго време с главата надолу. Laughing Аз от подобно упражниение може и да поумнея, но косата ми няма да бухне. Тя си е със заклет прав косъм и не се поддава на манипулации.

Тук най_накрая спря да вали!!!! От толкова много дъжд, тук (на 2 км от къЩата ни) стана свла4иЩе и главното ни Шосе е затворено ве4е трети ден. Това Шосе е международно (колкото и смеШно да зву4и) и вси4ките италиански фронатлиери, които работят в Лугано и околията, минават оттук, за да отидат на работа. Има хора, които слизат 4ак от провин4а ди Сондрио, и сега милите са принудени да правят il giro d'Italia, за да отидат на работа или за да се приберат ве4ер вкъЩи. Rolling Eyes Ние сме от малкото късметлий, които са изолирани откъм Италия и сме отворени само в посока към Швейцария, което е по_добрият вариант.
Свла4иЩето е отнесло и една къЩа, но няма жертви и ранени. СъЩо така ми разказаха, 4е, когато тръгнало свла4иЩето, един камък се откъснал от върха на планината, литнал и цопнал директно върху една лодка, паркирана в езерото и я пробил и потопил. Laughing Само по себе си това не е смеШно, но този камък с то4ен мерник ми зву4и като от някоя история на Барон МЮнхаузен.

# 277
  • Мнения: 3 425
Шуре, и аз не се четкам по 8 пъти,а даже веднъж седмично  Crazy ,но само с прическата на Овчи Wink Та като си измиеш косата,подсушаваш добре с кърпата,разресваш и после клепаш малко гел по дължината на косъма .....сушоар или с дифузер или без,но докато усетиш,че косъма е опечен с гела;)В начало изглежда кат на клечки,но после се отпуска....количеството гел се определя според косата и вкуса....доста време ми отне,докато разбрах,че не е нужно по цяла шепа да мацам  Rolling Eyes .....и ако искаш като мацнеш гела около пръста си навиваш косата(леко да и дадеш старт),макар че при теб ми се струва,че не е нужно....а и косата ми така не лети....сутрин само мокря ръцете и мачкам и съм ок...за мен е идален вариант,а и аз обичам да съм леко рошавка  bowuu

# 278
# 279
# 280
  • Italia
  • Мнения: 4 492
А каква беШе при4еската на Ов4ева? Помня само, 4е май трябваШе да се прекара доста дълго време с главата надолу. Laughing Аз от подобно упражниение може и да поумнея, но косата ми няма да бухне. Тя си е със заклет прав косъм и не се поддава на манипулации.

Тук най_накрая спря да вали!!!! От толкова много дъжд, тук (на 2 км от къЩата ни) стана свла4иЩе и главното ни Шосе е затворено ве4е трети ден. Това Шосе е международно (колкото и смеШно да зву4и) и вси4ките италиански фронатлиери, които работят в Лугано и околията, минават оттук, за да отидат на работа. Има хора, които слизат 4ак от провин4а ди Сондрио, и сега милите са принудени да правят il giro d'Italia, за да отидат на работа или за да се приберат ве4ер вкъЩи. Rolling Eyes Ние сме от малкото късметлий, които са изолирани откъм Италия и сме отворени само в посока към Швейцария, което е по_добрият вариант.
Свла4иЩето е отнесло и една къЩа, но няма жертви и ранени. СъЩо така ми разказаха, 4е, когато тръгнало свла4иЩето, един камък се откъснал от върха на планината, литнал и цопнал директно върху една лодка, паркирана в езерото и я пробил и потопил. Laughing Само по себе си това не е смеШно, но този камък с то4ен мерник ми зву4и като от някоя история на Барон МЮнхаузен.

Аз сноЩи ве4ерта 4ух по радио Ломбардия в колата за свла4иЩето при вас и направо настръхнах,бррррр. Sick #Crazy Даже мислех да ти звънна или пиШа ама беШе малко късни4ко. Embarassed Rolling Eyes

За каква при4еска на Ов4ева говорите,бре. Какво съм изпуснала?  newsm78

10 сент'с за новата при4еска искаме снимков матриал. Whistling Wink

# 281
  • Мнения: 5 710
ох, айде не:-))

Toва за бг-мамма е вярно, продали са основен дял на нова медийна група. Няма лошо.
Има една тема в Клюкарника, в която се обясняват защо и как.
Много хора реагират така, сякаш е трябвало да бъдат попитани, страдат, драми..
Аз се радвам, малко да сменят рекламите на ластични гащи и bonduellе., според мен имат нужда от помощ малко да го развият, като професионален продукт тоя сайт/и форум.

# 282
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ох, айде не:-))

Toва за бг-мамма е вярно, продали са основен дял на нова медийна група. Няма лошо.
Има една тема в Клюкарника, в която се обясняват защо и как.
Много хора реагират така, сякаш е трябвало да бъдат попитани, страдат, драми..
Аз се радвам, малко да сменят рекламите на ластични гащи и bonduellе., според мен имат нужда от помощ малко да го развият, като професионален продукт тоя сайт/и форум.


Това у4удва ли те ?  Shocked  Нали знаеШ,4е Ганьо умира да гледа в 4уждата паница пък и Щом има вероятност да става дума за много пари4ки е важно да се знае вси4ко  Twisted Evil

# 283
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Къде се покрихте вси4ки ....  newsm78

# 284
  • Мнения: 750
Лени ще ми изпратиш ли и на мен съобщение къде да изпратя пари4ки тия дни като ми остане малко време Hug

Общи условия

Активация на акаунт