Хранителен режим с кисело мляко -> 9 част...........

  • 36 966
  • 399
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 816
Муза , минимума е две млека, при желание и повече. Аз например закусвам с една купичка/половин кофичка/ кисело мляко смесено или с овесени трици, ядки или мюсли. За обяд хапвам салата, месце/най- често пилешко, риба/ пия айрян. За вечеря пак салата или таратор, може варено яйце със сирене/обезсолено/ и айрян. Между храненията плодове. Давам примерно меню.  Peace
bubalanak , аз лично хапвам мляко с 2% масленост.  Peace

# 16
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Благодаря! Е това ми трябва - кога какво се яде. Нещо нямам фантазия да си правя вариации. Ще пробвам, аз обичам кисело мляко. Ако има резултат, ще отчета!

# 17
  • Мнения: 2 475
Огън!
На мене ми се отвори парашута - работя в гр.П. вече, т.е. няма да съм с мама с нейните пици, питки, милинки, майонезени банички и т.н., и т.н. все мазни тестени и пържени неща, които всяка вечер прави. Че и се цупи ако не ям.
Датата ми за начало на диета е 05 І 09год. Simple Smile
Преди 2-3год. бях смъкнала около 9кг Laughing за едно лято с тази диета, така че бройте ме...

# 18
  • София
  • Мнения: 3 816
Муза , elizabeth18, успех ви желая и на двете!  Hug И да давате редовно отчет, има значение, така се стимулира човек още повече, като споделя резултатите си.  bouquet
Аз ще се включа след празниците. Blush

# 19
  • Мнения: 5 140
Ехоооооо, мацкиииииии  Hug Heart Eyes, минавам да ви видя как сте, че след Нова година ще съм в редиците на млечните диетуващи мадами  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3 816
Синеоч   Hug, ставаме две значи.
Муза , elizabeth18, как върви при вас режима, то с тези празници, няма как да не се изкуши човек.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 475
Честита Новата `09 година! Hug
На всички съфорумки желая самотрансформация. Променяйте се вътрешно първо, а външната промяна е неизбежна!

Вдругиден пътувам за град П. и стартира диетата ми. Simple Smile Ще живея сама, така че не се съмнявам, че имам  всички  предпоставки за успешно диетуване.
На празниците се оядох, Sad както всеки път, Confused 56кг съм станала, но до желаните 50 ще стигна, знам.
Кой е на млекце с мен?

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Кой е на млекце с мен?
аз  bowuu! от утре!

ЧНГ на всички! много късмет и минуси на кантара!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 816
Честита нова година, момичета! Желая на всички ви много здраве на първо място, много любов, щастие и всичко за което си мечтаете да се сбъдне!  Hug

прасунчо, elizabeth18 , желая ви успех с режима. Давайте отчет кой какво е хапвал през деня. Аз от понеделник също ще съм на линия.  Flutter

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
здравейте!

до тук от сутринта съм само на едно кафе и смятам след малко да омаам едно к.мляко. обаче довечера се очертава излизане и не знам с алкохола как ще се разберем Rolling Eyes

айде, дерзайте с мен!!!

# 25
  • Мнения: 22
здравейте и от мен.от известно време ви чета но сега се реших да пиша....може ли да се яде активия с плодове?
аз обичам много кисело мляко и прясно,напоследък си купувам 0,1%масленост....

# 26
  • Мнения: 2 475
Аз наблягам на натуралната Активия, както и на Култура мисля че се казваше.
Активия с плодове - добре, но нека няма нищо друго освен нея - не прекалявай с останалите плодове.
От утре!

# 27
  • Мнения: 680
Здравейте и от мен.
Приемате ли нови членове в редиците?
Като чета,че сте по 55кг направо ви се чудя какво ще отслабвате-та вие сте като манекенки.

И аз години наред бях 56кг,но от 4-5 години съм вече над 60. Cry
В момента съм 65кг и въобще не се харесвам-така ми тежи.
Харесва ми този режим с кисело мляко.
Записвам се да следя темата! Peace

Нещо обаче не разбрах-само по 2 кофички ли трябва да се яде през целия ден?
Две кисели млека и нищо друго,така ли?

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Dolce&Da , споко, човече Wink моята история с килата е същата като твоята. цял живот съм била 58-60 кг на ръст 170 см. точно от около 3 години си трупнах едни 7-8 кила отгоре, с които се боря. започнах режима преди няма и година - по 2 к.млека на ден, зеленчуци и малко плодове. всичко си вървеше по план докато не започнахме един ремонт вкъщи и целият режим отиде по дяволите Twisted Evil. пак посвалих кила, ама не достатъчно. сега съм се зарекла докато не стана пак мечтаните 60 кг да не се отказвам. по принцип инат си падам, но тази битка с килата нещо я губя Tired

и ако може пак да си отключиш албума да видим снимките на хола ти... Blush

и още утре отивам да си купя кантар!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 816
Dolce&Da , добре дошла! Hug
На тази страница,  в първото мнение съм описала горе долу едно мое примерно меню за деня, дано те ориентира в режима. Строги правила няма, всеки си определя сам какво да хапва.  Peace Аз моите 55 килца ги постигнах благодарение на режима с млекцето, от 60- 62 кг. станах 52-3, от понеделник и аз съм на линия с вас. Успех на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт