За ужасите по форумите

  • 3 412
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 634
Сега ще си мерим кой откога е в нета ли?  Mr. Green
Щото това циркулира, откакто има интернет в България май.  newsm78

# 16
  • Мнения: 5 370
Сега ще си мерим кой откога е в нета ли?  Mr. Green
Щото това циркулира, откакто има интернет в България май.  newsm78
Хименно, Сийке, но някои мислят, че откриват парното, пардон, топлата вода.

# 17
  • Мнения: 25 634
А, нормално, на всеки се е случвало.  Wink
Проблем има само, ако не се усети и продължи в същия стил.  Laughing

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Цитат
2.Тролът...

Василиса, кога успя и децата да бутнеш у БГ Мамма?
Отивам да чета другите категории.
Хе, хе.  Mr. Green
П.П.Жалко, че баба ми е покойница. Форумът щеше страшно да й хареса.  Joy

# 19
  • Мнения: 194
Заглавието ти не се връзва с темата.

Инъче, не, не се разпознах Stop

# 20
  • София
  • Мнения: 395
Съжалявам,че вече сте го чели, явно сте "напред с материала".Аз просто получих линка по e.mail от една моя приятелка(явно и тя е доста назад в нета) и се опитах да го споделя с Вас ,не за злобни подмятания а за настроение на всички.Дори и да е писано преди година ,две или  "циркулира, откакто има Интернет в България май". Аз го харесах.Съжалявам ,че не вложихте настроение и не влязохте в духа на идеята,но...........както желаете.Идеята ми беше да се позабавляваме.

# 21
  • Мнения: 25 634
Хайде, хайде, не се тръшкай сега.  Laughing
Четене му е майката - повечко четене, по-малко писане.  Wink

# 22
  • Мнения: 2 386
Лъкер от класа.

# 23
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Съжалявам,че вече сте го чели, явно сте "напред с материала".Аз просто получих линка по e.mail от една моя приятелка(явно и тя е доста назад в нета) и се опитах да го споделя с Вас ,не за злобни подмятания а за настроение на всички.Дори и да е писано преди година ,две или  "циркулира, откакто има Интернет в България май". Аз го харесах.Съжалявам ,че не вложихте настроение и не влязохте в духа на идеята,но...........както желаете.Идеята ми беше да се позабавляваме.


Проблем е, че пускаш тази тема точно в Клюкарника, където обичайните пишещи са меко казано от всички "ужаси" по-малко, даже в повечко бих казала. Айде сега всички сийки, лисички, вълци, сопрани и тенори, роботи и прочие ще ми скочат, ама си е истина. Няма неоплюта тема без заядливи подмятания, освен може би  "Спамо-чата", където така или иначе си пишат само те.

# 24
  • София
  • Мнения: 395
Съжалявам,че вече сте го чели, явно сте "напред с материала".Аз просто получих линка по e.mail от една моя приятелка(явно и тя е доста назад в нета) и се опитах да го споделя с Вас ,не за злобни подмятания а за настроение на всички.Дори и да е писано преди година ,две или  "циркулира, откакто има Интернет в България май". Аз го харесах.Съжалявам ,че не вложихте настроение и не влязохте в духа на идеята,но...........както желаете.Идеята ми беше да се позабавляваме.


Проблем е, че пускаш тази тема точно в Клюкарника, където обичайните пишещи са меко казано от всички "ужаси" по-малко, даже в повечко бих казала. Айде сега всички сийки, лисички, вълци, сопрани и тенори, роботи и прочие ще ми скочат, ама си е истина. Няма неоплюта тема без заядливи подмятания, освен може би  "Спамо-чата", където така или иначе си пишат само те.

 Peace имаш моята подкрепа

# 25
  • Мнения: 4 068
Ми аз къде ли да се класирам? Rolling Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
И аз не се намерих, оприличавам се на невидима Wink

# 27
  • Мнения: 3 447
Айде сега всички сийки, лисички, вълци, сопрани и тенори, роботи и прочие ще ми скочат, ама си е истина.
Роботът е Еди, туй е ясно, ама тенорът кой е  newsm78

# 28
  • Мнения: 2 401
Айде сега всички сийки, лисички, вълци, сопрани и тенори, роботи и прочие ще ми скочат, ама си е истина.
Роботът е Еди, туй е ясно, ама тенорът кой е  newsm78

Да залагаме за най-истерясал съфорумец?

# 29
  • Мнения: 677
Проблем е, че пускаш тази тема точно в Клюкарника, където обичайните пишещи са меко казано от всички "ужаси" по-малко, даже в повечко бих казала. Айде сега всички сийки, лисички, вълци, сопрани и тенори, роботи и прочие ще ми скочат, ама си е истина. Няма неоплюта тема без заядливи подмятания, освен може би  "Спамо-чата", където така или иначе си пишат само те.

Какви сопрани, какви тенори, какви роботи?!
Та аз дори не съм писал тук. И в спамо-чата не пиша.
Май освен авторката на темата и списващите само пишат, а не четат.

Минзухар, заложи на себе си, играй на сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт