Нещо загадъчно от Swarovski

  • 2 634
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Пф, като почнете да се вайкате. Laughing Naughty
Рабира се, че са направени по специален начин, за да не предизвикват дискомфорт или друго. Все пак ще се слагат на очите.





хич даже не се вайкам заради дискомфорта, доста са ми ала-фолк дива, да прощават любителите им

Не мисля, че едни лещи могат да изглеждат "ала фолк"! Доста други неща правят някого да изглежда ала фолк. Извинявай...
За теб не съм казала, че се вайкаш. Имах съвсем друго предвид.

# 16
  • Мнения: 5 255
Designer Anthony Mallier from India has created Sparkle™ contact lenses to make your eyes.The Sparkle™ contact lenses are the second place winner in the Crystal Vision™ competition co-organized by designboom and Swarovski.

...да прощават любителите им
Не се прави  Mr. Green - специално ходи до завода да си купиш на едро - признай си  Hug Joy

# 17
  • Мнения: 2 386
Аз ли се вайкам, Естелия?  Laughing Има тема - пиша в нея. Няма - не пиша. Мнението ми е, че са отвратителни, вайкане е меко казано.

# 18
# 19
  • Мнения: 419
На мен ми харесват....пък Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 2 478
Меко казано е,че са отвратителни.Моделът на снимка прилича по-скоро на извънземно,отколкото на жена #Crazy
Аз нося контактни лещи,но никога не бих сложила това.Прекалено изкуствено и смешно е.

# 21
  • Мнения: 1 426
Май са от сериала Вавилон.............. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 836
На Сваровски по' им тича да са Кичовски?

# 23
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Страхотни са ,аз бих си взела  Peace

# 24
  • Мнения: 3 314
харесват ми , но не понасям лещи  Tired

# 25
  • Мнения: 2 768
Не се прави  Mr. Green - специално ходи до завода да си купиш на едро - признай си  Hug Joy

Оff. ходих, ама минахме на свински тръс през салона за продажби  Mr. Green все пак бяхме три мацки и мъжът в семейството подходи далновидно

# 26
  • Мнения: 30
ами на мен ми харесват. но тези,които  mam@ показа в един пост ми харесват повече,особено първите няколко снимки с големите,черни,тип "кравешки" очи - страшни са.

# 27
  • Мнения: 779
 а някой знае ли нещо за парфюма на сваровски?!заслужава ли си и откъде се купува?!

Общи условия

Активация на акаунт