Севлиево

  • 17 804
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 382
Джулс,каката съм,сестра ми е в Севлиево  Flutter
Майче,пробвах соления ти кекс,много вкусна рецепта  Peace
Креми,как върви бремеността  Hug

Тук от два дни обикалям като муха без глава,не мога да се нарадвам на времето,че както го дават в края на седмицата пак да се разваля  Tired...искам да е лято
Целувки   bouquet

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Каролинка, ако мъжът ти има по-голям брат значи, че е същото момче, за което си мисля, но ако няма брат, нямам на идея кой може да бъде newsm78 Laughing ако пратиш снимки със сигурност ще се сетя....имам добра зрителна памет bowuu

Последна редакция: вт, 21 фев 2006, 16:59 от майчето

# 17
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Цвети, наистина е вкусен соления кекс, аз затова и го предложих!
Само че ме е срам да си призная откога не съм го правила Embarassed Embarassed Embarassed

# 18
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Каролинка, разгледах снимките и се оказа, че го познавам Маргарит от училище. Той може би е бил съученик на братовчедка ми Силвия Ганева. Той живееше в блок "Техника", нали? Аз живея в малката уличка срещу блока, която води към старата баня.
Познавам шаферите ви, а Красимир е колега на майка ми в полицията.
Много хубава булка си била  bouquet
Как се казват родителите ти-майка ми сигурно ги познава.
А за болките не се притеснявай, мисля че е нормално да те наболява тук-там.
Дано всичко е наред.

# 19
  • Мнения: 1 382
Наистина хубава булка  Flutter
Не се притеснявай за болежките,нека твоето чувство те води.
Целувкам ви   bouquet

# 20
  • Мнения: 268
Хайде и аз като arrows ще следя темата поради абсолютно същите причини  Mr. Green
Имам и сестра, която е омъжена там. Даже снощи роди  Grinning
Може би съм срещала много от вас, може би сме дивяли заедно едно време ... знае ли човек ... купоните бяха на 6, ама бяхме млади ... Whistling
Мая, братовчедка ти семейна ли е?  bouquet
Каролина, не успях да разгледам снимките.  Sad Проблем ли ще е да ги пуснеш още веднъж  Flutter Благодаря предварително!

# 21
  • Мнения: 1 382
Ина к,честито ти племенниче  Hug.Ех,че обичам такива новини  Flutter

# 22
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Ина, честита племенничка! Да е жива и здрава! И много, много да ви радва!


Последна редакция: сб, 04 мар 2006, 15:12 от майчето

# 23
  • Мнения: 268
Благодаря Цвете  Grinning !
Живот и здраве, може би ще бутате заедно количките, когато ти си на гости на родителите си  Mr. Green
  bouquet  bouquet  bouquet

Майче, благодаря и на теб! Сестра ми пише във форума с ник GeryD, казва се Гергана. Тя скоро се омъжи, през Септември. Сватбата беше там и аз за първи път след толкова години ходих. Не бях си ходила сигурно 5-6 години. Много ми беше мило ...
Попитах за братовчедка ти, защото кумата на сестра ми се казва Силвия и реших, че може да е тя  Embarassed Извини ме за любопитството  ooooh!

# 24
  • Мнения: 268
Каролина, извинявай, въобще не съм искала да засегна никой или пък да си вра носа в родите на хората  Sad
Просто момичетата писаха, че си била много красива булка и затова попитах за снимките  Embarassed Confused


# 25
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Ина К, изобщо не си ме притеснила с любопитството си, не се притеснявай. Братовчедка ми не е омъжена и от няколко години живее в София. Очевидно е била някоя нейна съименничка  Grinning

Каролина, сега е мой ред да се извиня   bouquet Може би си се засегнала, че аз попитах кои са родителите ти... майка ми питаше за тях, нали е полицайка  Laughing навик й е да разпитва  Laughing Извини ме   bouquet
С най-добри чувства  Hug и поздрави: Мая

# 26
  • Мнения: 268
Ей момичета, радвам се, че се разбрахме  Peace
 bouquet  bouquet  bouquet
Желая ви лека вечер и до скоро!  Hug

# 27
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Джули, специално за теб: СОЛЕН КЕКС!
Дано да ви хареса!

4 яйца
1 ч. ч. кисело мляко
9 с.л. олио
2-3 ч.ч. брашно
1 бакпулвер
1 ч.ч. нарязан на ситни кремвирш
1 ч.ч нарязани на ситно кисели краставички
1 ч.ч. настъргано/натрошено сирене
чубричка
магданоз...абе, подправки по ваш вкус

Яйцата се разбиват с киселото мляко и олиото. Добавя се брашното с бакпулвера и се разбива добре. После се слагат останалите неща и може да се бърка само с лъжица, а не с миксер.
Готовата смес се излива в намазнена и набрашнена форма за кекс и се пече в предварително загрята фурна.
Това е всичко! Добър апетит!

Кажи после дали ви е харесал!

И аз се присъединявам към идеята да направим посрещане на момичетата, които не живеят в родния си град. Ще се радвам да се познаваме и лично, а не само виртуално Laughing

# 28
  • Мнения: 1 382
                          Баба Марта бързала,
                          мартеници вързала,
                          бели и червени,
                          да сте радстни засмени!!
 
                   Честита Баба Марта,момичета!!!

# 29
  • Мнения: 2 433
Честита Баба Марта момичета!
Здраве, късмет, радост и много усмивки да ви донесе!

Общи условия

Активация на акаунт