85 предколедни пожелания в САЩ

  • 18 955
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Тези, с които сме имали щастието да се срещнем, знаят как обичам да раздавам сладки неща на децата. Благодаря им за търпението.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 563
Ох, взех, че си сложих поста в старата тема

Много сте организирани бе.

Аз имам измислени подаръци, само трябва да ги купя, утре. На мъжа ми ръчно изработени копчета за ръкавели, на баща ми ай под тъч, на приятели книги, овце от Оксфам, дървета от горичка, парфюми, на свеки - дигитална рамка за снимка.

Тая година реших, че ще пращам картички, купих към 40  и кво? Ми почти нямам пощенските адреси на хората ooooh!

Украсата в неделя ще я вадя.

Току-що похарчих 145 долара за билети за Empire State.

# 17
  • Мнения: 3 367
Шоколадът,за моите разбирания, сам по себе си е от най-малките злини,определено бих давала него пред кендита,вафли,чипсове и производните им които щедро се раздават не само в Бг,но и официално в навикния прискул на к ходи ния (писахме,брисахме,докарали сме го го претцели,златни риби,пуканки ,ябълков чипс и плодове)

# 18
  • Мнения: 2 386
ЧРД и много усмивки на Дани!

Картичките ги изпратих, подаръците едва ли ще са индивидуални тази година, заради бедбъг катаклизма ни.. В общи линии за него ТВ, за мен - фотоапарат, но това са общи вещи, де. Мъжът ми има и рожден ден след седмица, нямам представа какво да измисля.. Не облича какво да е, книги и музика вчера си поръча от Бг.. Не знам.

Бенс, звучи страшничко, и аз много се панирам като чуя (ако чуя) няколко шума едновременно и то неопределени.. Пийни едно, аз те подрепям Simple Smile

Пуфф, днес съм на фирмено парти. Мразя токчета и ролки, затова си купих нестандартна рокля за нестандартни боти и преса за коса.  Laughing

# 19
  • Мнения: 405
Irka, да ти е жива и здрава рожденничката!!!!

Някой преди време беше споменал, че тръгва на път с торба малки играчки (май беше Бубка, ако не се лъжа). Та, какви и от къде е въпросът, нещо не мога да намеря подходящи, хем дребни, но не много дребни, хем ефтини, че да не ме е яд като ги загубим.

Купихме първото Лего на дребния, радост голяма, ама май най-вече за татко му, не мога да ги отделя и двамата.  hahaha

Аааа, забравих, снощи украсихме навсякъде, малкия много се радва на светлинките и на играчките, добре че те са буквално по тавана.  Joy Мисля само да слезна по някое време да взема нещо свежо от цветарския магазин, за да ми мирише на хубаво. Аз картички също не пращам, ама пусто много обичам да получавам. Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 800
Аз шоколад не давам, не защото мисля, че е лошо, а защото последния път, когато ЕйДж изяде 3 М&М'с за 3 часа не беше на себе си от енергия. Явно е още малък.

Списък Бенсънов:
Картички не изпращам-чек
подаръци за татко, сестра и ЕйДж (купени преди съкращението)-чек
за половинка без подаръци-чек
елха украсена-чек
мъжа ми е от огромно семейство, купуваме само за едно от тях по схема всяка година- подаръците за 5-те деца са купени, само гифт карта за родителите-чек
свеки&свекър- тези дни като се видим ще им купим нещо направо там.
Готово Simple Smile
--------
да си призная никак не ми харесва тази традиция да се купуват подаръци за празници, с изключение на РД, ама го  правя де, къде ще ида....(добър кандидат за  Свидетелите на Йехова съм Joy

Допълнение:
Ати, легото ние е любимо-на цялото семейство  Laughing
Ева, честити покупки, роклята ме заинтригува Flutter

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 22:02 от benson10

# 21
  • Мнения: 2 386
Ъммм, представи си рокля с гол гръб, която е тясна в бюста, широка в ханша и мнооого тясна в колената - без да прилича(м) на балон. Нещо такова като модел, но абсолютно черно и изчистено .. и не е бюст … тесен пласт .

Защо ви занимавам с това всички, всъщност?  Embarassed Спирам.

# 22
  • Мнения: 2 563
Защо ви занимавам с това всички, всъщност?  Embarassed Спирам.

Много добре звучи! Я се покажи в роклята!  Hug

# 23
  • Мнения: 3 367
ох дА можеше и на мен така да ми действат 3м*Мс, щях да си ги поскам здраво
*
Atti ,има едни туби с гадини,7 кинта са около 15ина,не могат да се глътнат,но си иска гледане с по-малко дете,в тзръс има,аз  от тджмакс купувам регулярно, имаме доста от подобедн вид

http://www.sciplus.com/itm_photos/AN006.jpg

# 24
  • Мнения: 2 254
Ева, заведи го на тетаър, концерт (ако се класирате за нещо), фенси-шменси ресторатнт...ей такива....
 Картички ще разпращам тепърва. Подаръци под елхата,  ще има само за Джоджо, май... Утре ще украсявам аз.
 Кейси, добре ще ми дойде среща с теб значи. Бонбонки, мммм.  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 563
Днес бил ден на доброволците! Поздравявам всички, които си дават труда безплатно!   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 185
Дайте предложения за заглавия да го сменя това, че нещо ми тъпее  Embarassed

Украсих балкона и сложих елхата още преди да се нанесем, някъде седмица- 10 дни преди тенксгивинг  bowuu . От мен ако зависи ще си ги държа украсите целогодишно, толкова обичам лампичките  Crazy . Ходим често вечер в местния 'квартал на богатите'...там какви украси има  #Crazy, много им се радвам.
Картичките-част са написани и готови за пращане, но не съм стигнала до пощата още.
Подаръци- за родата на половинката са измислени и осъществени от месец, ако не и повече; за моята рода са само измислени, за сега нямам време да ги осъществя ( да не говорим, че и майка ми и баща ми и брат ми са с рождени дни около празниците  ooooh! ); за гаджето- нищо не съм измислила, давайте идеи ( ама да не забравите, че съм безработна студентка  Laughing .) Смятам да лансирам идеята за общия подарък  Thinking
Меню- не съм мислила, като дойде ваканцията ще мисля. Имам само едно предястие наум, което ще направя със сигурност и най-вероятно торта също ще има.

И накрая де се оплача- побъркаха ме тези агенции за самолетни билети  #Cussing out .

Честит празник на доброволците   bouquet

# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Атти, тези съм купувала аз, още има из нас повече, отколкото ни трябват:
http://www.amazon.com/Learning-Resources-Jungle-Animal-Counters/ … f=pd_bxgy_t_img_b

Трудно ще се глътнат, аз слагам за из път в найлоново пликче насипно една част от тях, и колкото върнем.

Взимала съм и от КБ Тойс каквото имат - динозаври, колички...

# 28
  • Мнения: 1 147
Ето отново списъка с агенциите, Кларет. Сетих се, че ти го дължа.. а ти не ме подсети  Grinning

BTC NY
1 888 361 9277
1 212 252 9277
 
GTS Atlanta
1 800 981 7707
1 770 390 9096

Smart Travel NY
1 888 762 7802

RH Travel
1 888 8703680
 
Sunshine Travel
1 818 285 8400

Internettours LA
1 800 371 1871

3KM Travel
1 310 691-8538

# 29
  • Мнения: 2 185
А благодаря ти Зора  Hug, аз още тогава най-нахално се разрових в публикациите ти и го намерих, но нещо не им се работи на хората  Rolling Eyes . Хубава работа, ама българска  Crossing Arms

Дали да не го сложа на първа страница този списък и да си върви с темата  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт