Нови придобивки в козметичната ви чантичка - 5

  • 30 105
  • 393
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 751
Шампоан за чувствителен и раздразнен скалп с щадящи съставки, ампули "суперхидратация" и сапун с аромат на роза на "Биофреш". Искам и душ-гелче и лосион с аромат на роза. Някакви препоръки?

ето шампоана:

# 16
  • Мнения: 606
това- http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=3277

харесва ми най-ве4е защото мирише и има вкус на сладко от малини, страхотна миризма за глос

И аз  го имам, много е приятен  Laughing
И аз,само че е руг цвят и мирише на вазелин  Sick

# 17
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Bodycology body cream:
vanilla buttercream- мирише  Crazy
vanilla amber musk
coconut lime




Loreal Makeup remover



Nicole by O.P.I. цвят Date Night-NS 018



Organic wear- face powder -За сега впечатленията са ми че мирише гадничко Simple Smile



Max Factor- Color Genius Mineral Pressed Powder цвят Light






# 18
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
TheBlackWidow откъде купи лаковете писалки на ОПИ и доволна ли си?  Praynig

# 19
  • Мнения: 557
TheBlackWidow откъде купи лаковете писалки на ОПИ и доволна ли си?  Praynig

И аз имам същия въпрос. Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 3 797
И аз исках това да питам.Не съм виждала такова чудо  Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 7 798

За сега съм доволна, ползвала съм маската само веднъж, но добре подхранва и е достатъчно силна за русата ми коса.  Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 415
За сега съм доволна, ползвала съм маската само веднъж, но добре подхранва и е достатъчно силна за русата ми коса.  Peace

Е, значи все пак върши някаква работа... Hug аз се бях притеснила малко  Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 7 798
За сега съм доволна, ползвала съм маската само веднъж, но добре подхранва и е достатъчно силна за русата ми коса.  Peace

Е, значи все пак върши някаква работа... Hug аз се бях притеснила малко  Rolling Eyes

Ооо да, екстра е, замислям се сега и за шампоана.  Crazy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415

Ооо да, екстра е, замислям се сега и за шампоана.  Crazy

Ееее, супер ... доволна съм  Whistling

...и тук да споделя, че си продавам серумчето на Biotherm - Aquasource  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 631
Душ гел на Venus - шоколад и лешници
2бр. червила на Classics (Всъщност те каква марка са? Какво производство?), едното от серията Super Shine Diamonds,  а другото не ми е под ръка и не мога да се сетя, но са в страхотно модерни цветове  Flutter
Диамантеното е доста хидратантно  Peace Доволна съм! Flutter

# 26
  • Мнения: 144
Душ гел на Venus - шоколад и лешници
2бр. червила на Classics (Всъщност те каква марка са? Какво производство?), едното от серията Super Shine Diamonds,  а другото не ми е под ръка и не мога да се сетя, но са в страхотно модерни цветове  Flutter
Диамантеното е доста хидратантно  Peace Доволна съм! Flutter
Снимки!!! Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 7 798
Любимата ми, невероятна измиваща пяна Extra Gentle Cleansing Foam на ShiseidoCrazy

# 28
  • Мнения: 6 618
-нищо осбено ,не бих си го купила пак.

# 29
  • София
  • Мнения: 901


Max Factor- Color Genius Mineral Pressed Powder цвят Light








А тази пудра някой да я е виждал в Пловдив?  Shocked Аз за първи път я виждам тук!  Embarassed Доволна ли си? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт