Мами в Белгия - 9

  • 15 980
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Блонди, признала съм те като кулинарка  Hug

Много е странно, че не те боли (не че искам да те боли де Wink ). До спешното не може ли да отидеш? Да не се влошиш до утре, че тези отоци в областта на главата хич не са за пренебрегване!!! Оправяй се бързо и дано да е нещо безобидно  Praynig

Жеже, Марти също ми каза, че в петък едното от дечицата повърнало на масата, докато се хранило и учителките веднага го закарали до спешното. Аз много не му хванах вяра, ама ето че и той започна. Може би е някакъв вирус пак.  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 121
Жеже, Джъст, бързо да оздравяват децата!

Аз от рано сутринта съм заврънкала мъжо да се разходим до Кидс Фактори във Ватерло, някоя от вас мисли ли идва днес? Горкото ми дете полудя от скука тук Sad

# 17
  • Мнения: 1 572
Сигурно е вирус да , така бързо да го събори няма какво да е .Аз естествено, като почна да повръща ,веднага за теб се сетих и първото което направих е да питам мъжа ми да не се е удрял през деня , че му купихме един килим за игра и си играха там двамата 100 часа , но не е падал.

# 18
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Аз естествено, като почна да повръща ,веднага за теб се сетих и първото което направих е да питам мъжа ми да не се е удрял през деня , че му купихме един килим за игра и си играха там двамата 100 часа , но не е падал.

ох,  не се отглежда лесно човек Wink

Днес Марти гледа "Шрек" за 103-ти път Wink Изводът, който направи по време на филма беше: "Жабките са зелени, Шрек е зелен, значи Шрек е жабка"  Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 27 524
Много е странно, че не те боли (не че искам да те боли де Wink ). До спешното не може ли да отидеш? Да не се влошиш до утре, че тези отоци в областта на главата хич не са за пренебрегване!!! Оправяй се бързо и дано да е нещо безобидно  Praynig

Дано  Praynig че аз каква съм си паника  Crazy Не боли нищо, да, онзи ден бях издута, ама реших,ч е е нещо случайно. Вчера - нищо. Тая сутрин пак  Tired Уф, чак до спешното, не ми се ходи, малко е отока и ухото ми днес щрака  Crazy Предпочитам да е ухо, че от зъбарите изпитвам истински ужас  Outta Joint И като знам тук какво са им сроковете и часовете, дето дават... не знам какво ще правим  Cry

# 20
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Блонди, нали беше ходила при един македонец. Той като е "наша" кръв не приема ли по-бързо пациенти Wink

# 21
  • Мнения: 44
Много е неприятно като са болни дечицата,пожелавам ви бързо оздравяване Simple Smile
И моето момче мина през повръщането и както разбрах доста деца от класа му,но беше само за една вечер,странна работа...


  Искам да ви попитам,познавате ли заклети преводачи от български на нидерландски или френски и колко е нормалната цена на страница превод?На мен от бг посолството ми препоръчаха една лелка много заета,която ми взе 120 евро за 3 документа,съответно 3 страници и беше направила 2 основни грешки,та трябваше да се връщам

# 22
  • Мнения: 1 572
Много е неприятно като са болни дечицата,пожелавам ви бързо оздравяване Simple Smile
И моето момче мина през повръщането и както разбрах доста деца от класа му,но беше само за една вечер,странна работа...
да и при нас беше само за една вечер , явно е поредният вирус .Аз тук не съм ползвала преводачески услуги , всички документи ги превеждаме в бг , нашите приятели ползваха някаква жена от Мехелен , ще ги питам дали и пазят координатите , но и аз си мисля че платихе нещо от рода на 45 евро на страница  Shocked

# 23
  • Мнения: 44
45 евро!!незнам дали е нормално,на мен ми се вижда доста,а може би са само двете за региона,знам ли

# 24
  • Мнения: 1 572
45 евро!!незнам дали е нормално,на мен ми се вижда доста,а може би са само двете за региона,знам ли
Толкова е , нека и другите да кажат но аз си мисля че такива са тарифите.Много е наистина , аз затова всичко това правя в България , за 7 лв на страница  Peace

# 25
  • Мнения: 872
За Антверпен заклетия преводач, който ми казаха от посослството е Мариета ???? , и тя взема 45 евро
Да потърся ли телефона?
Иначе на 3 документа преведи името Jack по 3 различни начина - Джак, Жак и накрая, на акта за раждане на Виктор го написа като Як  Shocked От общината във Враца щяха за малко да ме върнат за нов превод+апостил+легализация и тн. Знаете колко е разправия, заради грешката на въпросната госпожа преводач...

# 26
  • Мнения: 1 572
Добре де , аз колкото пъти съм давала документи за превод , винаги ме карат да напиша как се произнася въпросното име , за да не стават грешки.По принцип е много важно да е точно знаете , актове за раждане , брачни свидетелства......

# 27
  • Мнения: 872
Бях написала трудното фамилно име Felgeirolles, но не съм предполагала че ще сбърка са преведе Jack с Як.. Мисля си че превежда с програма, защото не ми се чструва човеша грешка това Як...  Както и де, лелката във Враца не се заяде много...

# 28
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Привет от мен, прясно завьрнала се снощи от Виена Laughing Беше прекрасно, много красив град наистина - много дворци, музеи, опера и театри. Беше доста студено, а и имахме свободни само 2 селдобеда за разходки - така че не успях да видя всичко. Едната вечер бяхме на марионетен театьр Wink
Още сьм леко в безтегловност, а като гледам и колко сте изписали, много нови неща...За сега на пьрво четене - записвам се под името на Raily за инициативата за децата, тоест помагам с ентусиазьм и пари Laughing Сьжалявам, но наистина тези седмици преди и след ваканцията са едни от най-тежките в работата, а Февруари ще сьм в Ирландия за седмица на работа и не виждам време да направя нещо повече

# 29
  • Мнения: 44
За Антверпен заклетия преводач, който ми казаха от посослството е Мариета ???? , и тя взема 45 евро


Точно за госпожа Мариета говоря,а и на мен ми обърка името и един номер, явно и е навик....както и да е.... значи ми е взела в рамките на нормалното. Благодаря за инфото Peace

Общи условия

Активация на акаунт