Отговори
# 105
  • Мнения: 4 458
За пръв път чувам и мисля че не бих дала на детето си! Първо бих го обсъдила с педиатъра ми.

 Laughing Ами ако педиатъра ти не знае за тях, не е запознат нито с характеристиките, нито с ефекта?  newsm78 Ами ако е консервативен и отрича новостите?  Rolling Eyes Какво ще предприемеш?

На това бих отговорила, че ще се замисля за смяна на педиатъра.
Моята не беше чувала за продуктите, все пак тогава не бяха много популярни. Въпреки прекомерната си заетост обаче, педиатърката намери време да прочете книгите които и дадох, брошурите и всичко останало. Въпреки, че нямаше понятие от продуктите и не ги беше виждала не ги отрече, напротив.
След време стигнахме до : "продължавай да даваш от ония жабурняци ( на шега така наричаше водораслите ) и няма да имаш проблеми, ти знаеш какво да правиш. Очите ви забравих вече.. идваш колкото да потвърдиш диагнозата и лечението....., иди направо да ти дадат диплом за мед. сестра"  hahaha

Шегата на страна, за мен добър лекар е този който винаги е готов да научи нещо ново и не се убижда от факта, че пациента предлага алтернатива  Peace

# 106
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Никога не съм чувала за такава коластра.
Не бих давала на децата си.

# 107
  • София
  • Мнения: 4 885
Давам на детето си Коластра вече трета година. Много съм доволна от резултата. Вярно, скъпо е, но аз виждам ефект и ще го купувам на всяка цена.
Препоръчвам на всяка мама, чието дете боледува много и има проблеми с нередовното ходене по голяма нужда, да опита с една опаковка. Струва около 60 лв. и стига за 4 месеца, като се дава ежедневно. Ефект започва да се усеща след около месец-два постоянен прием.

# 108
  • Мнения: 3 164
Аз само искам да попитам тези, които за пръв път чуват, защо няма да дават след като не са запознати нито със съвтава, нито с качествата на въпросния продукт Rolling Eyes
Защото е изкуствено създаден, каквото и да е.. Защото предпочитам да го кърмя, пред това да му давам разни знайни и незнайни добавки (които напоследък толкова се навъдиха, коя от коя по-добра..)..
Peace
ех , това ме разсмя Crazy
понеже АБ са естествено създадени........или лекарствата от аптеките Stop

# 109
  • Мнения: 8 242
Аз само искам да попитам тези, които за пръв път чуват, защо няма да дават след като не са запознати нито със съвтава, нито с качествата на въпросния продукт Rolling Eyes
Защото е изкуствено създаден, каквото и да е.. Защото предпочитам да го кърмя, пред това да му давам разни знайни и незнайни добавки (които напоследък толкова се навъдиха, коя от коя по-добра..)..
Peace
ех , това ме разсмя Crazy
понеже АБ са естествено създадени........или лекарствата от аптеките Stop

Синът ми не е пил никога АБ или каквото и да е друго лекарство, вкл. Парацетамол или от сорта..

Просто казвам, че предпочитам да го кърмя, вместо да му давам кравешко сухо мляко, коластра или каквото и да е..
И не вярвам, че млякото на 100 новозенландски крави е по-добро и може изобщо да се сравнява с майчиното  Sunglasses

# 110
  • Мнения: 3 164
Аз само искам да попитам тези, които за пръв път чуват, защо няма да дават след като не са запознати нито със съвтава, нито с качествата на въпросния продукт Rolling Eyes
Защото е изкуствено създаден, каквото и да е.. Защото предпочитам да го кърмя, пред това да му давам разни знайни и незнайни добавки (които напоследък толкова се навъдиха, коя от коя по-добра..)..
Peace
ех , това ме разсмя Crazy
понеже АБ са естествено създадени........или лекарствата от аптеките Stop

Синът ми не е пил никога АБ или каквото и да е друго лекарство, вкл. Парацетамол или от сорта..

Просто казвам, че предпочитам да го кърмя, вместо да му давам кравешко сухо мляко, коластра или каквото и да е..
И не вярвам, че млякото на 100 новозенландски крави е по-добро и може изобщо да се сравнява с майчиното  Sunglasses
 
за това си абсолютно права -а още повече.че  тази храна се дава на дечица след 1г:peace:но ако детето ти боледува често или ако ти се наложи ще си купиш от аптеката медикамент. нали-макар и той да е изкуствено създаден Wink
А да не говорим за храната като цяло ooooh!

# 111
  • Мнения: 2 467
Не давам/няма да дам. Защо - защото колкото и да е естествена тази коластра, в крайна сметка за да постигнат това изсушаване и консервиране, има намеса и не толкова естествена. Капсуловано ли е, има ли дълъг срок на годност за каква естественост говорим?

Аз кърмя и  давам коластра от извора Simple Smile
Предпочитам да давам плодове и зеленчуци.
Предпочитам натурален пчелен мед.
Това са естествените имуностимуланти за дъщерята и вършат чудесна работа за сега.

# 112
  • Мнения: 19 339
Аз само искам да попитам тези, които за пръв път чуват, защо няма да дават след като не са запознати нито със съвтава, нито с качествата на въпросния продукт Rolling Eyes
Защото е изкуствено създаден, каквото и да е.. Защото предпочитам да го кърмя, пред това да му давам разни знайни и незнайни добавки (които напоследък толкова се навъдиха, коя от коя по-добра..)..
Peace
ех , това ме разсмя Crazy
понеже АБ са естествено създадени........или лекарствата от аптеките Stop

Синът ми не е пил никога АБ или каквото и да е друго лекарство, вкл. Парацетамол или от сорта..

Просто казвам, че предпочитам да го кърмя, вместо да му давам кравешко сухо мляко, коластра или каквото и да е..
И не вярвам, че млякото на 100 новозенландски крави е по-добро и може изобщо да се сравнява с майчиното  Sunglasses
Духи_пухи, ами нали ще спреш да го кърмиш все някога. Моята дъщеря се отби сама на година и три месеца. Докато я кърмех наистина не е боледувала. Разболявала се е, но за 2-3 дена се оправяше без АБ. В такива случаи отказваше повечето твърда храна и само сучеше. Но ето, че кърменето спря и сега сме истинска катастрофа. А казват, че кърмените бебета по-рядко боледуват Cry
Вече сме пили 5 антибиотика за 4-5 месеца. Много я пазим, гледаме да се храни здравословно, но нищо не помага. Сега се ровя в нета и се чудя дали да не поръчам Коластрата. Другото, което ми казаха, е Имунобор.

# 113
  • Мнения: 544
А как намирате дистрибуторите на тази коластра щом не се продава в аптеките?

# 114
  • Мнения: 1 353
Не давам/няма да дам. Защо - защото колкото и да е естествена тази коластра, в крайна сметка за да постигнат това изсушаване и консервиране, има намеса и не толкова естествена. Капсуловано ли е, има ли дълъг срок на годност за каква естественост говорим?

Аз кърмя и  давам коластра от извора Simple Smile

Предпочитам натурален пчелен мед.

Само да ти кажа,че кърма  и коластра малко се различават.Капсулите са от чист желатин в който няма никаква химия а коластрата е изсушенана пти температура подходяща за да се запазят полезните и ценни съставки.Меда е алерген-не се дава преди 3г.
А дистрибуторите би трябвало сами да ви намерят.В аптеките също се продават ,но там цените са значително по високи.

# 115
  • Мнения: 2 334
За първи път чувам  Thinking

# 116
  • Мнения: 8 242
Само да ти кажа,че кърма  и коластра малко се различават.

Особено след 6тия месец, когато става гола вода  Mr. Green Да не говорим след годинка, две или три.. ама тогава направо е вредно  Crazy

# 117
  • Мнения: 2 467

Детето ми е над 3 години и кърмата ми е като коластра Simple Smile Меда не е проблем, също защото е над 3 години.

# 118
  • Мнения: 1 353
Joy Joy Joy.Е това твоето е прецедент Laughing
Щом си убедена значи е така. ooooh!

# 119
  • Мнения: 8 242
Joy Joy Joy.Е това твоето е прецедент Laughing
Щом си убедена значи е така. ooooh!
Не е прецедент, просто явно не си информирана Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт