какъв имуностимулатор давате

  • 24 240
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 PeaceЦитросепт.

# 16
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Давам Рибомунил и клеева тинктура.

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да продават,мечета ехинацея в аптеките,ние ги имаме,има и сироп.

А как точно се казват?
Да не е това:



За едно бонбонче дават следните съставки:
Витамин С – 30 mg
Екстракт от Прополис – 6.3 mg
Екстракт от Ехинацея Пурпурея – 6,25 mg
Екстракт от Ехинацея Ангустофилия – 2 mg

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 16:47 от bim_bam

# 18
  • Мнения: 3 929
Давала съм му AD Liquid for Kids, Бронховаксом, Саностол, Ехинацея Форте на д-р Тайс, Цигапан, вит. С, Цитросепт. Смея да твърдя, че ефект имаше само от Цитросепта. Затова, засега смятам да му давам Цитросепт.

# 19
  • Мнения: 83
Колактив newsm10

# 20
  • Мнения: 656
"Витакид" - шоколадови монети
с прополис, ехинацея и витамин С  Peace

# 21
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
От сутринта обиколих няколко аптеки в Пловдив и никъде няма продукти от серията "Витакид" Confused Какво ли не друго с прополис ми предлагаха, но шоколадовите монетки и желираните мечета никъде ги няма.

# 22
  • Мнения: 1 353
AFA,Колактив3 и ЕМК.

# 23
интересуваме какъв имуностимулатор давате.много са и не мога да се орентирам

от септември:10 дена бронховаксом,1 седмица почивка после 1 седмица изопринозин!ефекта е налице-досега още не е боледувала а миналата година гноини отити със спукване на тъпанче и на двете уши,бронхити,хреми за по 1 месец ooooh! #Crazy!важното е че трябва по рано да се дават имуностимуланти,за да има време организъма да изгради хубав имунитет! Peace сега цял месец декември-почивка,януари-пак по съща схема!

# 24
  • варна
  • Мнения: 1 830
Рибомунил - много съм доволна Peace

# 25
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Давах Ад Ликуид Септември, сега е на имунокинд, следващия месец е нещо друго-но това е по схема от хомеопатичката. Според нейните думи всеки от тези препарати въздейства на различни нива и така се постига добър ефект, т.е.-защитаваш всички флангове.
Иначе предишни години съм давала какво ли не на принципа-чуто или прочетено, и ефекта не беше кой знае какъв Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 7 201
Рибомунил - много съм доволна Peace
За 1ва година ли го даваш?Защото и аз 1та година бях много доволна.Но тази от както съм го почнала Август месец,почти здрав не ми е бил. Crazy

# 27
  • Мнения: 372
Марсианците на Валмарк, комбинация витамини и имуностомулатор.

# 28
  • Мнения: 11
Малката ми дъщеря се разболя и и изписаха Изопринозин,ефекта беше много добър,тя е на 2,6г,а голямата е на 9 и се разболя от ентеровирусен менингит и от болницата и изписаха Биозин,мисля също,че добре се повлиява Laughing

# 29
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Започнах първо с есберитокс,ефект почти не забелязвам,2 седмици на градина и после болни.Сега на момиченцето му давам бронховаксон,а на момчето имунокидс, като през 15 дена редувам с марсианци.

Общи условия

Активация на акаунт