Момичета, вярно ли е това?!

  • 15 870
  • 237
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 302
Съгласна съм с BAN. Макар че и аз изпратих писмо до Здравната комисия, с копие до сутрешния блок на Нова ТВ.
Уважаема комисия,
Пиша ви със сълзи на очи и с горчива обида в душата си. Възмутена съм от това, което се е случило на вашето заседание в четвъртък, 04.12.2008 г. Аз съм една от многото жени в България, която от години се бори да има дете. Това, което за повечето жени е най-естественото нещо, за мен и още много други българки е борба, ходене по мъките, сълзи, безсънни нощи, безбройни изследвания и големи суми пари, инвестирани в Надеждата да родиш дете.
Моля ви, осъзнайте се. Как е възможно един от вас, човек, който е в парламента с нашите гласове, да се подиграва по такъв жесток начин с болката на толкова български семейства?
Настоявам комисията да се извини официално от трибуната на Народното събрание.
Вашата работа трябва да бъде насочена в посока да улесните тези семейства, изправени пред психически, емоционален и финансов колапс заради тяхното просто и съкровено желание – да се сдобият с дете. Моля ви, работете за това. Нека гласуваните 10 милиона лева от бюджета, предвидени за ин-витро процедури през следващата година, бъдат изразходвани по най-разумния, най-правилния начин. Искрено се надявам тези отпуснати средства да направят щастливи колкото се може повече български семейства.
В очакване на извинение от ваша страна....

Очаквам поне от телевизията да направят едно предаване по темата. Чудесно е, че вече е осъществена обратна връзка. Дано нашите усилия имат ефект. Света Ана да ни помага и закриля!  Praynig

# 91
  • Мнения: 14
Hope, а какво са се разбрали като са се свързали с Ефирче? Ако имаш някаква информация, сподели я тук, че да сме в течение какво става. Или най-малкото да знаем кое предаване да гледаме и кога.  Simple Smile

# 92
  • Мнения: 3 453
Разбрах само, че са се свързали и ще обсъдят подробно въпроса. Нямам никаква друга информация, но предполагам, че когато излезе нещо ново, тя ще пише. Peace

# 93
  • Мнения: 1 649
Леле моми4ета страхотни сте!Аз да си призная съм на Вие с изпращането на имейли.Но подкрепям вси4ко което ще е в наша полза.Препро4итам линкове ви и много се вълнувам,кой първи ще открие темата.Както разбирам ве4е имаме отговори за среща с някои ефирни предавания.Дано нещата се развият по-бързо.Ще е от полза за вси4ки ни Peace

# 94
  • Мнения: 4 700
АЗ съм доста далече от България, но следя с голям интерес раzвитието по темата. Искрено се надявам виновните да бъдат принудени да се иzвинят публично, така че цяла България да раzбере Що zа стока са.  Twisted Evil Продължава да ме е яд на страната ни. 

# 95
  • Мнения: 3 294
Днес имам отговор от предаването " Часът на мама " , отзоваха се и искат връзка с мен за да разработят предаването си , което ще се излъчи другата седмица , но тъй като аз няма да имам възможност да се отзова , ако някой от вас момичета има желание да участва в предаването  , нека ми пише на лични  Hug

# 96
  • Мнения: 862
Минди,
попитах в зачатие дали някой иска да участва в " Часът на мама" и виж какво ми отговориха:
Нека  изчакаме гласуването днес!
Залогът ни е много голям!
Той не е просто 10 млн лв , мечти и надежди на много от нас днес зависят от добрата воля на народните избраници!
Свържете се с предаването и им дайте координатите на председателите на сдружение "Зачатие" и "Искам бебе"!
Нека се разберат по между си , кога и как!
 Радина Велчева е Председател на УС на Фондация Искам бебе, телефона и е публикуван на сайта на фондацията. А Председателката на Зачатие - Ани Зашева, предполагам, че модераторите ще ви дадат координати! По-добре е да действаме единно! И още утре ще предприемем действия, на всяка цена, особено, ако нещата не са се развили както трябва.
Благодарете им от името на всички ни , че се отзоваха!


Можеш да им напишеш наистина отговор и да им дадеш координатите на Зачатие и Искам бебе.

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 12:46 от nefeli

# 97
  • Мнения: 1 715
Браво момичета! Днес ли е гласуването?

# 98
  • Мнения: 3 294
nefeli съгласна съм с теб , тярбва да застане човек , който е запознат и е в течение , който да говори с факти , ще се радвам ако се сдобия с данните на прецедателите на сдруженията " Зачатие " И " Искам бебе " и да ги предоставя на предаването , стига разбира се те да нямат нищо против . Ако ти разполагаш с тези данни пусни ми ги на лични  Hug

# 99
  • Мнения: 70
Момичета, съжалявам, че ме нямаше толкова дни, но се радвам, че от "Здравей, България" са се задействали, имам една позната там и си позволих да й пусна линк към темата, след като я публикувах  Embarassed Надявам се, че не съм сбъркала.
Продължавам да следя и темата в Зачатие. Но там... не знам...
Може би някои от вас знаят, че аз съм пациентка на д-р Юнакова от клиника Щерев и това, което се излива там в момента като помия по адрес на доцента и неговата клиника... абе и така не се прави...
Аз ги уважавам тези хора, те са ми надеждата.
А и наистина в тази "здравна" комисия в парламента има хора с такива изцепки, като се почне от Гайдарски, че няма накъде.
Но както и да, стана дълго и емоционално, извинете ме.

# 100
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 770
fermina_dassa, клиниката на Щерев няма нищо общо с държането на Щерев в комисията и по нашите въпроси. Момичетата са разочаровани от самия Щерев като лекар, като човек, който се занимава с репродуктивна медицина и като някой, който трябва да защити нашите интереси. Лекарката ти може да е най-прекрасния човек, но тя е само служител там и никой не я обижда. В това е разликата. Жалко е, че Щерев не е човек, който да защити такава кауза и да се бори със сърце и душа за нея, както го прави д-р Първанова.

# 101
  • Мнения: 2 343
От известно време не съм чела нищо  и днес се натъкнах на темата.  #2gunfire няма да уточнявам кой!
Много ми се иска да не оставяме случилото се без последствие дори и при благоприятен изход след гласуването. Нека покажем, че в България има хора с достойнство, мислещи хора, на които подхвърлените трохи не са им достатъчни. Да се отстояваме докрай. Не приканвам към размирици, но вижте колко са единни гърците. След като за политиците спирането на парите по евр. фондове е "грешка на Европа" и ние ги оставяме да говорят лъжи и да крадат безнаказано, нека поне сега да покажем, че в България има граждани, а не стадо уфце.

# 102
  • Мнения: 9 973
 Tired Tired Tired  от първия пост

# 103
  • София
  • Мнения: 6 302
Ама момичета, д-р Щерев ли е бил този, който е направил изказването за "ин-виво"? Не мога да повярвам.... по-точно ума ми не го побира. Човек, който е работил в тази сфера, създал е клиника за репродуктивни проблеми, носеща неговото име.... Е, не, това просто....  newsm61.
Кога ще бъде предаването за нашия случай по Нова ТВ?

# 104
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 770
Зазолинка, не е той. Момичетата не моган да го идентифицират и не е ясно все още кой го е казал.

Общи условия

Активация на акаунт