бихте ли се обвързали сериозно с жена с дете?

  • 16 800
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Забелязала съм в тв програми, в които идеята е сватосване  Mr. Green, че мъжете предпочитат да избират между жени, които са без деца, т.е. ако имат опция за избор жена с деца, това ги стряска. Обаче на практика има много жени с втори брак и деца от първия - т.е. не за всички това е пречка  Peace

Мен лично, като жена, ме отблъскват мъжете, които биха отказали среща с една жена, само защото тя има деца. Любовта към мъж и към дете е различна и щом една жена се чувства отворена за връзка, въпреки че отглежда детето си, значи е преценила и нуждите и ресурсите си  Peace

# 16
  • Мнения: 1 425
Зависи от жената.

# 17
  • Мнения: 61
заинтригува ме Wink би ли се обосновал какво точно имаш предвид? newsm78

# 18
  • Мнения: 671
Не им се иска да дават парите си за чужди гени, тъй да се каже животинското в тези мъже, които са против надделява.  Wink Ако ще харчат пари ще е за жената, която ще е евентуалната майка на децата на техните гени.

Да бееее...то, я ще е от него, я от комшията. Laughing
Ма аре, нека си верва идиота.

# 19
  • Мнения: 1 425
Да бееее...то, я ще е от него, я от комшията. Laughing
Ма аре, нека си верва идиота.
Твоя идиот ли е?

# 20
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Определено да, не виждам проблем в това.
Когато една жена има дете, то е неделима част от самата нея, или харесваш жената или не, дали ще е с дете или без - това са просто подробности, ако мога така да се изразя, макар да не е точната дума.
Смятам за жалки мъжете, които отказват връзка с жена само защото имала дете, мноооого тъпо ми е това.
По отношение на гени и т.н. ще кажа, че е важно кой се грижи за детето и живее с неговите тревоги и проблеми, а не кой е биологичния родител.

# 21
  • Мнения: 1 425
заинтригува ме Wink би ли се обосновал какво точно имаш предвид? newsm78
Детето би ме накарало да се замисля. Какво е станало с предната връзка на жената, защо не се е получило (ако е така) струва ли си да поема тази отговотрност (защото при една сериозна връзка не може без да поемеш някаква отговорност за детето), какви мъже харесва тази жена. И други такива.
Има значение наличието на дете, но не е най-важното нещо по-което преценям жената/хората. И не би ме спряло ако жената ми харесва.
Има достатъчно такива жени които се радват на щастливи последващи връзки, така че можеш да бъдеш спокойна.

# 22
  • Мнения: 671
Да бееее...то, я ще е от него, я от комшията. Laughing
Ма аре, нека си верва идиота.
Твоя идиот ли е?

Моя е друга бира....иначе е идиот. Wink

# 23
  • Мнения: 2 401
повдигнах темата най-вече,за да видя мъжките отговори на въпроса,но явно повече жени се включват.

Какви мъже пък ти очакваш да намериш тук? 
Едно е ясно, за българина жена с дете е  излишно бреме, за европееца детето е добре дошло, щото манталитета му е по-различен.  Търси си европеец.

# 24
  • Мнения: 61
Смятам за жалки мъжете, които отказват връзка с жена само защото имала дете, мноооого тъпо ми е това.
По отношение на гени и т.н. ще кажа, че е важно кой се грижи за детето и живее с неговите тревоги и проблеми, а не кой е биологичния родител.
радвам се,че има и такива мъже  bouquet особено много ми хареса последното изречение Hug

# 25
  • Мнения: 2 448
Смятам за жалки мъжете, които отказват връзка с жена само защото имала дете, мноооого тъпо ми е това.
По отношение на гени и т.н. ще кажа, че е важно кой се грижи за детето и живее с неговите тревоги и проблеми, а не кой е биологичния родител.
радвам се,че има и такива мъже  bouquet особено много ми хареса последното изречение Hug


А на мен ника и аватара.  Crazy Laughing
Шегувам се, разбира се, но има и мъже, които мислят така, макар, че са една голяма рядкост, радостно е, че ги има все пак.
И да отбележим, че не всеки мъж, който се обвързва с жена с дете става така да се каже втори баща на детето. В повечето случаи то си има такъв, независимо, че не живее с майката.

# 26
повдигнах темата най-вече,за да видя мъжките отговори на въпроса,но явно повече жени се включват.

Какви мъже пък ти очакваш да намериш тук? 
Едно е ясно, за българина жена с дете е  излишно бреме, за европееца детето е добре дошло, щото манталитета му е по-различен.  Търси си европеец.


 Laughing Абсолютно - представям си как чичо Джон приема с отворени обятия кака Пена с 3 деца  Joy

# 27
  • Мнения: 7 723
Егати колко противно звучи тая тема  Sick Малко като "бихте ли си взели жена със сифилис", ужас!
Ако любовта на мъжа ми се определя от това имам или нямам дете, тежко ми и горко!
За протокола, жена с дете съм, сериозно обвързана с мъж.

колкото и противно да ти звучи,за съжаление повечето мъже разсъждават именно така и определено правят разлика между свободна жена и жена с дете Sick дано се включи някой МЪЖ по темата,за да ме опровергае Peace
...аз двайсетгодишните не ги броя за мъже...
Не познавам, обаче мъж над тридесет години,
който да има такива тъпанарски разсъждения... Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 192
Дали е с или без дете - не би повлияло по никакъв начин на решението ми.
Преди 10-15 години обаче мислех по друг начин.

# 29
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Да си призная, на 20 г. сигурно и аз съм мислел другояче.  Embarassed
Ако изобщо съм го обмислял като вариант тогава... newsm78 

Общи условия

Активация на акаунт