Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Честито Сладурчеста. От тук нататък само хубави емоции пожелавам на цялото семейство и на малкия принц.
Айде мацки, почна се. Сладурчеста си повлече краката. Да видим коя ще е следващата...
И честит имен ден на всички именници и празнуващи. Живи и здрави и много, много щастливи.
Такава хубава новина и то на празника, а и Сладурчеста какъв хубав коледен подарък си направи... Бих казала най-хубавия. Целувки и бързо възстановяване

# 16
  • Мнения: 3 861
Хайде и аз да се разпиша Simple Smile
Копривке, аз като една голяма бяла птица нямам телефона на гинеколожката ми...как съм пропуснала да го взема не знам...та се чудя дали да не си взема и аз спазмалгон newsm78

ами Дони...
Не вярвам да ти навреди, най-много да не ти помогне  newsm78 , но ако ти спре контракциите какво по-хубаво от това

ааа и друго. Вземи се поспри малко, стига си щъкала, шетала, почивай повече. аз откакто ми падна тапата пчти не ставам, хем съм поне 3 седмици преди теб като термин. Не си навличай проблеми на финала

# 17
  • Мнения: 2 880
Честит син на Калина!
Да ви е жив и здрав и да ви носи много радост!   bouquet

# 18
  • Мнения: 31
Запис и от мен.
Доника,права е Копривка.Поспри се малко.Оставай повече време в леглото.То с малкия няма да е лесно,но ще ти се наложи повече почивка.

# 19
  • Мнения: 917
ЧЕСТИТ СИН НА МАМА КАЛИНА
Весело и безгрижно детство му желая и да създава малко главобоия на мама. Сладурчеста, бързо възстановяване.
Ето че на тоя хубав празничен ден се тръгна и с добрите новини в нашата темичка. Хайде да видим коя ще е следващата.
Днес е празника на Бургас. По тоя повод с Дени сме почнали да празнуваме от сутринта, а довечера продължаваме в майка ми. Видях се с една приятелка, която роди на 19.11 и много й се зарадвах, че вече си е възстановила формата. Не й личи да е раждала. Дай Боже при всички ни да е така.
За майчинството много се радвам. Нямам проблем по принцип, защото си ме осигуряват на реалната заплата, тъй че много много не ме грее дали ще ми вземат за база 6м или 1година, при все това че работодателя ми е социалното министерство.

# 20
  • Мнения: 387
Айде малко включване и от мен...
Днес съм много щастлива...и именник си имам...и бебе си имаме тук и  ми е едно блажено на душата...не мога да ви опиша...и аз това си викам хем искам вече да я гушкам малката принцеса, хем искам още малко да порасне и тогава...
но когато си реши, аз съм готова психически...нищо не сме и купили все още, ама кво от това...с любов сме се заредили и си я чакаме...

Добре, че говорихте за майчинство да питам и аз...снощи една позната ми каза да си взема болничен от АГ-то, който да занеса на социалните (понеже аз оттам ще "прося" пари) и те щели да ми изплатят 150лв преди раждането...дали това наистина е така или ???
ако някой зане да каже как стоят с тея социални, щото не че ще разчитам на тях, ама като ми се полагат що пък да не си ги взема...да се поглезя мен си...малката ще има кой да я глези  Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 375
Честито ни първо бебе,да е жив и здрав малкия юнак и много да радва мама и тате!
Четстито и на всички празнуващи днес!

# 22
  • Мнения: 1 102
запис и от мен и само хубави новини. Praynig

# 23
  • Мнения: 3 861
...мдааа
Честито и на всички бургазлии, готвачи, банкери!
Те също празнуват днес!!!

Аз пък не спирам да ям туршия....и кисели краставички, така е от няколко дена Embarassed

# 24
# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 535
На този хубав празник,какви хубави новини си имамееееее.........
Честито синче на Калина и на таткото!Много,много да ги радва!
Честито ни първо бебче и на нас и само такива хубави новини да се чуват в новата темичка!
Весел празник и на всички именници,именнички и на всички които имат в семействата си именници!!!

Ей,много хубаво ми стана.......първо си поплаках,като прочетох за бебчето на Сладурчеста,а сега съм в супер настроение.

# 26
  • софия
  • Мнения: 30
Честит мъж на Калина!!!ДА е много здрав и много послушен.Да е радост за мама и за тати!!!!!!!
Честит празник  на всички именници и празнуващи!!!!!!!
За съжаление не мога да ви почерпя,защото не знам как става,но пийнете едно и за наше здраве.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Честито ви първо бебче в отбора   bouquet
Да расте здраво и щастливо бебче  Hug Да бъде радост и гордост за мам и тате   bouquet

Поздрави от януарчета 2008  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 52
Здравейте мами!
Аз три дни не съм влизала, че сестра ми ми беше на гости.... Изпратих я и не знам кога ще я видя.. Едва си сдържах сълзите, но като отворих форума се разплаках, но от радост - Честито на Калина!  smile3525 smile3525 smile3525
Честит имен ден на именниците  и весело изкарване на празника на всички , в чиито семейства ще празнуват!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 338
Честито бебче на Калина и таткото! Много да ги слуша и радва.  ylinfant
Честито и на всички празнуващи baloni

Да ви кажа честно освен, че много се зарадвах за първото ни бебе и сериозно се постреснах. Имам толкова неща да подготвя, трябва бързо да се мобилизирам и да не се размотавам много  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт