Нашите любими торти ... глазури покрития и фигурки за тях -62 тема

  • 48 392
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 965
Добро утро понеделнишки!!! Желая Ви спорна седмица.
Виолетката - Екстра е така. Сега на голямата снимка, съвсем се убедих че не трябват китки. Обаче ако не беше икономисвала толкова чаршафа, щеше да е още по-перфектна. Сега има целулит. Скръндзо, айде направи една торта без икономии. Яд ме е така. Crossing Arms За да не ти става шоколада на парченца като го изливаш, ето ти една хитринка. Затопли без да кипваш прясно мляко /на 300 гр. шоколад около 100-150 мл. мляко/ Добави шоколада към млякото и разбий с миксер. Ако се наложи, затопли отново. Когато стане хомогенно, добави към сметаната пак с миксер. А още по-сигурно ще бъде ако направиш крема с ТЕЧЕН шоколад вместо с кувертюр.
thedragonbg - Точих тестото върху нишесте. Изрязвах, редих върху гъбичката, натисках и "изливах" на купчинка готовите цветлета. Изобщо не съм ги редила да съхнат. За единия цвят ми отиде разточено парче колкото лист А4. Фипата от изрезките си я прабрах. Икономична работа. Laughing

# 286
  • Мнения: X
Добро утро,момичета!
Благодаря за отзивите за тортата,свекърва ми много я хареса...
dimitrina73 ,първо оформих панделките и после ги оцветявах по края:първо едната страна,а като изсъхна ,ги обърнах ,и оцветих от другата.
thedragonbg ,да ,долу е истинска панделка-златна.
violetblue ,ако споделиш опит и как сваляш врата на хладилник,грешка намя да имаш.Хареса ми комбинацията от сребърно и златно.Но като че ли нещо ми липсва още...нещо дребно,което да е като акцент.
Аз отивам да творя коледни истории...   

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, имам честта да ви поканя в НОВАТА ТЕМА

# 288
  • Мнения: 466
Останах наистина впе4атлена, тортите са невероятни!!!
На мен след седмица ще ми трябва една, наумила съм си да е малко по необи4айна - дупе, но съм вързана в ръцете, та се поогледах в асортимента на сладкарниците (да си призная ми се видя малко ограни4ен).
Та се 4удех какво бихте ме посъветвали и , извинявам се ако прозву4и нахално, но дали някоя от вас , дами, прави торти за продан ? Embarassed Embarassed
Наистина се извинявам ако съм обидила някого и нека още веднъж повторя , тортие ви изглеждат разкошни!!! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт