Прием на желязо - ВАЖНО!

  • 28 835
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 550
Момичетата вече са отговорили. От желязото е.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Да-от желязото е.Не се притеснявай

# 17
  • Мнения: 9 973
от желязото е  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 013
Спокойно от желязото е.Нормално!
И аз бях така като си ги видях..... за пръв път? Помислих си "божеее,какви са тия въглища,бе?"  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 1 080
Как се шашнах и аз като отидох до тоалетната - изплаших се - много - ама споко - нормално е!!!

# 20
  • BG
  • Мнения: 1 900
Да от желязото е.Спокойно.

# 21
  • Мнения: 1 554
не съм пила желязо Simple Smile мацките вече са те успокоили Hug

# 22
  • Мнения: 1 919
Как се шашнах и аз като отидох до тоалетната - изплаших се - много - ама споко - нормално е!!!

и аз така .Всичко ще е наред.

# 23
  • Мнения: 543
Май от всички железарии стават черни изпражненията. Що народ се е изпошашкал Simple Smile И аз в това число, бях ученичка, когато ми откриха анемия и ми предписаха желязо. Лелеее, като си видях изпражненията, викам си: "Край, отидох си млада и зелена"  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 1 185
Hug Нормално!

# 25
  • Мнения: 671
Май от всички железарии стават черни изпражненията. Що народ се е изпошашкал Simple Smile И аз в това число, бях ученичка, когато ми откриха анемия и ми предписаха желязо. Лелеее, като си видях изпражненията, викам си: "Край, отидох си млада и зелена"  Laughing
  newsm62
Всичко чудесно, т.е успокойх се, но сега какво да правя, да пия ли още, така ли ще е положението докато го пия, да изчакам ли да питам утре докито?

# 26
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Със сигурност е от желязото , не се шашкай Hug

# 27
  • Мнения: 25
За твое успокоение го питай, но дакато ги пиеш ще е така аз също съм така само, newsm03 1dating че смуча малтофер фол, не мога да пия таблетки.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 120
от желязото е, може и р-во да ти се появи пак от него....
ще е така докато го пиеш, после ще се нормализира...
сина ми пи няколко месеца... все така си му бяха...Wink
нормално е.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 758
Май от всички железарии стават черни изпражненията. Що народ се е изпошашкал Simple Smile И аз в това число, бях ученичка, когато ми откриха анемия и ми предписаха желязо. Лелеее, като си видях изпражненията, викам си: "Край, отидох си млада и зелена"  Laughing
  newsm62
Всичко чудесно, т.е успокойх се, но сега какво да правя, да пия ли още, така ли ще е положението докато го пия, да изчакам ли да питам утре докито?
Д-рът не ти ли е казал колко време да ги пиеш? Аз изпих една опаковка и почнах втора вече. Все така е с черното  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт