Холандска тема - 29 - приятно зимна, предКоледна и предНовогодишна!!!

  • 21 300
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 761
Мопси,честита рожденичка!Да расте здрава,послушна и много щастлива!
Как ще празнувате?

Моят сина на 22 става на две и половина, а тук нали и половинките се празнуват, мисля да направя торта и да поканя две-три деца у дома следобед с майките,хем ние да си побъбрим,хем децата да поиграят.Забелязвам обаче,че Себастиан изобщо не  проявява голям интерес към другите деца,радва се,ако са наоколо,но може с часове да си играе сам или да разглежда книжка.И мен не ме иска,ако седна до него да го закачам.Единствено ако има музика да танцуваме ми обръща внимание.Нямам идея дали на другите деца няма да им е скучно,те са доста палави.
Вчера бях на тай-чи и като се прибрах мъжа ми каза,че е изиграл десетина валса Laughing,малкия му дръпнал вестника,поклонил се и го хванал за ръката да танцуват и така докато аз се прибера...
Тази сутрин спа до почти 12 часа, не можах да го събудя за музикалния урок. ooooh!

Милена-и аз в Бг ходех с маникюр,гримирана,фризирана на токове и  с хубави тоалети.и до сега гледам на дънките като на дрехи,които се обличат,когато излизаш да си разходиш кучето,колкото и да са популярни.Тук обаче на тези ветрове ако си облека коприните ще литна.Имам цял гардероб с костюми,официални и сценични дрехи,но почти не ги обличам,освен,ако не отивам на концерт или театър.Ама сега като тръгне малкия на предучилищна ще почна да се контя както преди,харесва ми да изглеждам добре.

# 241
  • NL
  • Мнения: 520
TadaЧестит Рожден Ден Софи.
Много здраве,детски усмивки и интересни подаръци    party023

Мопси честит семеен празник и весело посрещане   bouquet




Звезди объркала съм се значи  Blush.Сега остава да се сетя кой беше Thinking.

# 242
  • там
  • Мнения: 14
Честит Рожден Ден на Софи!

Да расте здрава и щастлива,на мама радостта и на татко гордостта!
                                     
Мопси,какъв е този крем на Веледа за вятър и студ.На Sophia бузките поизпръхнаха и се чудя с какво да ги мажа.

# 243
  • Мнения: 3 638
ЧРД на Софи!!!




# 244
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421

 Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesЧРД на Софи! Весело и щастливо детство! Hug

# 245
  • Мнения: 1 559
Честит Рожден Ден на Софи !!!Да расте здрава,обичана и щастлива.И безгрижно детсво с много подаръци Hug Hug Heart Eyes

Картинка,сериозно ли е спал до 12 Shocked....ох ти имаш дете мечта значи.
Нашата какa е като фурия,омита всичко от дет мине.Само понякога се заглежда в някой филм..аа и сега сме на вълна мъниста,та правим гердани,гривни...и на лепки..все не6то лепи,та няма да ви казвам че изкупих Зeeман(че ако трябва да купувам с торбите тез чудесии отдругаде няма да му излезе края ooooh!)
Днес оставям Елисе следобед на училище и съм на 4етвърти тур с една приятелка по магазините Joy.Верно че махнах токчетата тук Crazy,но още си се цапам и контя.Никой не може да ми отнеме това удоволствие..Не че ходя кой знае къде,ама си ми е мания да си купувам дрехи(а най обичам намаленията Laughing)умирам си от кеф да се навра и да си ровя и разглеждам....ако може и да няма много хора,и да съм без деца излязла..ама много искам нали hahaha Joy

Миленка,как изкарахте празника ? WinkКакви подаръци получи(аз предполагам де Laughing..ама все пак да питам)

Звезди свикна ли в новата къща ...,все забравям да те питам.Намери ли си приятели?И записахте ли малкия на предучилищна?

# 246
  • Мнения: 1 132
Девойки, мерси за пожеланията! Много мило ми стана!  Heart Eyes  Hug
Sterretje,
догодина ще спретна такава торта.
Ние вчера все пак направихме парти. На 7 водих СОфи на лекар, че нали бяхме в контакт с племенника болен от коклюш. Но док каза, че щом до сега няма симптоми не се е заразила. Някои не се престрашиха да дойдат, което е нормално, но и с 5 деца се получи супер.НЕ знам ако бяха повече на какво щеше да прилича къщата. Добре, че майка е тук.  Mr. Green
Зълва ми не се обади да честити рожденния ден, явно е сърдита, че си тръгнахме след като разбрахме, че племенника е болен. Та от тази година и на мен ми отпада задължението за честитене и пращане на картички към нейното семейство.  Whistling
Мегън, да ти кажа в Action стикерите са още по евтини от в Зейман и има по-голяма разнообразие. И Софи е на такава вълна и цялата къща е облепена. Даже на места пада боята от стената като махам стикерите, ама ние нямаме нито една бяла стена вкъщи. Скоро пак ще боядисвам явно.  Mr. Green
Зое, това е крема http://www.weleda.nl/index.php?id=213 .
Нашите дъщери са адашки.  Grinning
Картинка, голям поспаланко имаш. Софи снощи легна в 22.30 и се събуди в 7. Като и през нощта се буди 3-4 пъти, но от превъзбуда-парти, подаръци, торта яде.  За първи път чувам, че и половинките се празнуват.  Thinking
Моя любим, вчера ми беше отмъкнал ключовете. Още съм му.  #Cussing out Някои неща за партито бях оставила в градинската престройка, където също щяхме да паркираме количките на гостенчетата. Набутахме ги в тапезарията, ама после на какво приличаше там не е за разправяне.
Изпуснала съм за доматеното пюре-кое, какво,къде?  Mr. Green
Снощи си купихме билети за лятото за Бг  за Уиз еър и съм много щастлива. НЕ можахме да се вредим за най-евтините, но пак бива.
Весел ден!

# 247
  • Мнения: 1 550
Привет, девойки Hug

Я да ви разправям снощи какъв екшън беше при нас. Спим си ние и към 2 ч. чувам в задния двор някакъв шум, все едно някой скочи Shocked Ослушах се още малко, но нищо повече не чух. В следващият момент се звъни на вратата Shocked. Половинката кърти   sleepuu Бутам го аз и слизаме долу. То едни светлини пред вратата от фенери, един шум, едно блъскане по вратата ooooh! Отваряме- 4 броя полицаи Shocked Казват, че някой от нас им бил звъннал да идват. Ние в чуденка newsm78 Няма такова нещо. И се почва едно питане- колко души живеят в къщата, спим ли (като че ли в 2 ч. има какво друго да правиш Crazy, а и ни виждат с пижами), ама как така всичко е наред и пак кой тогава е звъннал. И ние искаме да знаем кой се е обадил и нямат ли начин да засекат телефонното обаждане. Не е ли като в Америка да знаят от кой адрес се е звъннало Thinking Така се питахме около 10 мин и накрая те викат ами така и така са дошли да влезели да погледнат. Влязоха всичките вкупом, огледаха и си тръгнаха с пожеланието да спи сладко Sick Той половинката наистина си легна и в следващият момент го чувах вече Sleeping, а аз се въртях още един час докато заспя. Добре поне, че не събудиха Алекс.
Днес сутринта като разправях на едната майка за снощи, тя каза, че може и да съм чула полицайте. Ако първо са направили оглед на къщата отзад и след това са звъннали на вратата, може и от тях някой да е подскачал Crazy
Половинката се бил успокоил пък, че ако се наложи да звъниш на полицията щели да дойдат за нула време Crazy Е, как иначе. Нали сме на село  33uu
Такива ми ти работи в наше село Joy

Меги, РД го карах в къщи без гости, без парти. През седмицата не върви, а и не мога да събера всички на един път. Те не се познават, а и не ми се слугуваше. Отделно след празниците нищо не ми се правеше и само като видя вече ядене и ми става  Sick.
Подаръците бяха книжки и джаджи за торто- правене и декориране Crazy Ама аз си ги избирах де Mr. Green
Успешен шопинг Wink

От мен лек ден

# 248
  • Мнения: 7 914
megan79
свикнахме с къщата... за детска градина още семотаме, но уж ималоместа Rolling Eyes

Милен@
олеле какъв екшън... аз в старатакъща доста сестрясках и все карах мъжО да ходи да гледа... тук уж по криминално пък ми е по спокойно Mr. Green

# 249
  • Мнения: 1 559
Леле Миленка,каквъв трилър/криминале Shocked #Crazy се е разиграл при вас.Много странно наистина..как така някой ще се обади и ще каже вашия адрес.Мен много ме е страх от такива неща...
Аз сега ще се стягам,че да сменям един панталон на мъжо дето му купих вчера...и съм с двете кокони Crazy ,та затова искам рано да изляза,докато не се е напълнил търговския с народ.

# 250
  • Мнения: 1 550
Половинката минал вчера през полицията да иска обяснение за случката. Оказало се, че наистина жена се е обадила от нашата улицата и просто е станало недоразумение- тя ли не е казала точно какъв и е адреса или те не са я разбрали, не знам. Но съвпадението е, че тя също е била чужденка Crazy И за това 10 мин. полицаите настояваха, че аз съм се била обадила, а аз повтарях:"Не, не съм!" Joy Та, след нас са отишли при жената и наистина е имал някакъв чужд човек при нея Shocked Те, полицаите сигурно са взели половинката за чуждият мъж hahaha Joy

Такива ми ти работи от наше село Mr. Green

# 251
  • Мнения: 1 550
Честит Рожден Ден на Яков!
Да расте голям, здрав и щастлив!
Да се радва на безгрижно детство, с много игри и веселие!
Весело изкарване на празника!




Асотирова, много радост да ви носи малкото, пораснало синче! Hug

# 252
  • Мнения: 1 132
Честит рожден ден на Яков!
Много игри, много здраве и весело парти!

# 253
  • Мнения: 1 132
Милена, големи истории покрай вас.  Mr. Green Чужди мъже приютяваш, а?!  Mr. Green  Wink
Софи като беше бебе веднъж едни  съседи ни бяха пратили полиция, че  много ревяла. Полицаите не казаха кои са ( не можело уж) , но ние се досетихме.Аз им отворих по сутиен и бикини в бързината.  Mr. Green
Мама си тръгна днес и сега ми е тъпо. Довечера сме на РД чак в Хронинген, та поне малко да се развеселя. Мъжа ми ще е бейбиситър и шофьор.  Mr. Green мисля да си остана пасивен шофьор и да се оставям да ме возят като ямболска мечка.  Laughing
Весел уикенд!

# 254
  • Мнения: 7 914
Честит ти Рожденик, асотирова!

Нека ви носи много радост и усмивки! Нека да се радва на безгрижно детство и много приятни изненади!

 Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

 

Общи условия

Активация на акаунт