Какво стана с играта с мечетата на Памперс?

  • 55 452
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 546
И аз съм събрала мечки за целия китайски народ Laughing

Дано имаме скоро инфо дали играта продължава.

# 16
  • Мнения: 182
Познат, който работи в P&G ми каза, че скоро щяло да има нова игра, но за съжаление не знаеше нищо повече.

# 17
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Познат, който работи в P&G ми каза, че скоро щяло да има нова игра, но за съжаление не знаеше нищо повече.
От твоята уста в на P&G ушите Mr. Green
И аз имам доста мечета Grinning

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Дано да има скоро нова игра. И аз събрах доста мечета.
SURF, ще ни информираш ли когато разбереш нещо повече?  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 44 115
А нали се сещате, че е много вероятно следващата игра да не е с мечки Simple Smile)))

# 20
  • Мнения: 182
SURF, ще ни информираш ли когато разбереш нещо повече?  Wink


Разбира се   Wink

А нали се сещате, че е много вероятно следващата игра да не е с мечки Simple Smile)))

И аз си го помислих наскоро, докато режех поредните мечета.

# 21
  • Мнения: 2 136
и аз да следя,че имам много мечоци

# 22
  • Мнения: 60
И аз да се запиша ,да следя темата...

# 23
  • Мнения: 351
Ако не е с мечки новата игра направо ще се изям с парцалите. Събрала съм доста солидно количество

# 24
  • Мнения: 473
Здравейте, а по принцип тези карти от къде се взимат ? И колко мечета горе долу трябва за играчка (ако имате спомен ).

# 25
  • Варна
  • Мнения: 276
Здравейте, а по принцип тези карти от къде се взимат ? И колко мечета горе долу трябва за играчка (ако имате спомен ).

имаше три вида играчки, съответно с 6,12 и 18 мечета от пелени памперси (първата промоция) и с възможност да се използват и мечетата от кърпичките (втората промоция) при съотношение 3 към едно (ако не греша...)
Играчките бяха на Фишър прайс и бяха наистина хубави, дъщеря ми още си ги харесва и си играе с тях....

# 26
  • Мнения: 439
Здравейте, а по принцип тези карти от къде се взимат ? И колко мечета горе долу трябва за играчка (ако имате спомен ).
Картите се раздават в големите магазини-Била,Фантастико,Пикадили-по време когато тече промоцията,обикновенно на рафтовете с памперси(до като не се изграбят)
На втория въпрос вече имаш отговор
Но не се знае може да измислят друга промоция,както вече е споменато по-горе и да е коренно различна от миналите-то тези играчки вече кой ли ги няма
Само дано пак да е с мечетата,че  #Cussing out

# 27
  • София
  • Мнения: 44 115
мда...първата им игра, в която аз участвах пък беше с едни талончета - даваха ги на касите на била и вътре се лепяха сърчица....като попълниш цялата карта ти даваха играчка срещу не...сърцата бяха според вида памперс който купуваш(като големина на пакета....)....играчките пак на фишър предимно бяха Wink

# 28
  • София...........
  • Мнения: 955
Запис Embarassed

Весели празници!

# 29
  • Мнения: 8 242
SURF, ще ни информираш ли когато разбереш нещо повече?  Wink


Разбира се   Wink

А нали се сещате, че е много вероятно следващата игра да не е с мечки Simple Smile)))

И аз си го помислих наскоро, докато режех поредните мечета.

Може да е с баркодове  Mr. Green
'Що не си пазите целите опаковки направо  Wink

Общи условия

Активация на акаунт