Какво стана с играта с мечетата на Памперс?

  • 55 532
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 52
Вече има във сайта правилата на кампанията Hug
Моля те за линк! Нещо не намирам...
Аз също нищо не намерих на сайта newsm78

# 677
# 678
  • Мнения: 429
И да кажа пак, че отново звънях дали броят на памперсите в пакет има значение, че във форума четох и такива мнения. Казаха не. А за турските пак питах и казаха на 20 наши може 3-4 турски, но обратното не.

# 679
  • София
  • Мнения: 44 337
хаххахахахх, тези изкараха, че този уолкър струва 140 лв....
не пише, от къде аджеба да се докопаш до безценната карта обаче....

# 680
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
може ли някои да снима да видя какво представляват тези турските мечета благодаря

# 681
  • Мнения: 52
Благодаря

# 682
  • Мнения: 15 379
А дано тая идиотщина с картите приключи!!! Вчера (няма да споменавам ника на една потребителка) ми поиска 90 точки (т.е. 30 мечки от пелени) за 1 карта!!! Представяте ли си??? Да, имам много мечки, но това беше такава наглост, че просто нямам думи!!! smile3515

# 683
  • Мнения: 4 335
Момичета,току що се сдобих с още еда карта от Санитата,така,че имат в момента.

# 684
  • Мнения: 351
Предният път имаше списък на магазините, в които ще се раздават карти, а сега нищо Twisted Evil Кой взел, взел

# 685
  • Мнения: 439
Момичета току що прочетох,че ще изпращат карти по пощата newsm78 това ми звучи малко нелепо-какво значи
Някой звъня ли на телефона на Кеар Дайрект
Видях че има само 303бр.уолкър,че за кой по-напред ще стигнат #Cussing out

# 686
  • Мнения: 2 447
Току що звънях в Кеар Дайрект!Питах ги за турските мечета,жената ми каза че ВСИЧКИ мечета важат!Попитах и за картите от къде могат да се получат тя каза в големите търговски вериги и най вероятно и те ще раздават по пощата обаче за това още не беше сигурна и каза да й се обадя утре!

# 687
  • Мнения: 15 379
Току що звънях в Кеар Дайрект!Питах ги за турските мечета,жената ми каза че ВСИЧКИ мечета важат!Попитах и за картите от къде могат да се получат тя каза в големите търговски вериги и най вероятно и те ще раздават по пощата обаче за това още не беше сигурна и каза да й се обадя утре!
Е от кога това???

# 688
  • София
  • Мнения: 44 337
Кое е нелепо.
Последните 2 години така се пращат картите - по пощата....
т.е. от теб към тях де....
иначе и те пращаха единични бройки по пощата....след като мина кампанията по магазините до колкото помня.

# 689
  • Мнения: 2 447
Е от кога незнам.Споделям какво ми каза жената.

И да кажа пак, че отново звънях дали броят на памперсите в пакет има значение, че във форума четох и такива мнения. Казаха не. А за турските пак питах и казаха на 20 наши може 3-4 турски, но обратното не.


Ти на P&G ли звъня.Аз днес цял ден им звъня ама никой не вдига!А от Кеар Дайрект не казаха нищо за бр турски които може да изпратиш!

Общи условия

Активация на акаунт