102ра немска тема

  • 16 806
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 263
Девойки, много Ви благодаря за отзивчивостта и бързата помощ!
Спасихте тържеството Wink Wink Wink

Пепеляшка, matakosmata   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Мърморанке, учи нормален немски, не ти требе диалект ooooh! че там вече става страшно. Laughing


Лени...докато ти пишех си мислех за горкото дете, толкоз ли нямаше някоя по-веселяшка песничка. Тази елха ми е прекалено сериозна Embarassed

# 17
  • Мнения: 3 521
Лени...докато ти пишех си мислех за горкото дете, толкоз ли нямаше някоя по-веселяшка песничка. Тази елха ми е прекалено сериозна Embarassed

И на мен, но пък е комай най-популярната немска коледна песничка Thinking.

# 18
  • Мнения: 11 315
МГМ, понеже държиш на женски вокали - Розенщолц и Ивон Катърфийлд.

# 19
  • Мнения: 2 567
Добро утро,

Татяна, как е баща ти? Hug

# 20
  • Мнения: 945
http://www.christinastuermer.de/index2.php Christina Stürmer
http://www.annettlouisan.de/cm_standard_1.3.1/site/modules/index … php?_cookie_try=1 Annett Louisan

Веч и Мистик, много са ви сладки хлапетата. Мистик, zащо да е кривогледа, аz не виждам нещо такова.

При мен нищо ново, гостито на свекъра и свекървата продължава (още 7 дена), свекървата все така се обижда zа щяло и нещяло. Последната иzцепка и е как искала да ми мие чиниите, а аz не съм и давала, слагала съм ги в миялната. Бе да вzема от утре да я впрегна да мие май, ама тогава пък ще има сълzи zащо я експлоатирам  #2gunfire . Какро каzах, нищо ново, всичко по страо му  ooooh!

И честит праzник на студентите. Ех, какви купони спретвахме на 8ми...

# 21
  • Мнения: 1 190
Гери, същата работа и моята като дойде все мие, а й казвам да не се хаби и че ще ги сложа в съдомиялната, обаче .. няма братче - помага жената  Laughing Твоята поне си тръгва след някой ден, да ти завиди човек Grinning

# 22
  • Мнения: 3 521
Светнете ги, че миялната ви пести вода Wink

Алоха банда.

Честит празник на студентите, бившите такива и народа от другата страна на катедрата. Последният ми 8ми беше на Банско. Страшно ми липсват студентските години и приятелите от тогава.

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 11:28 от surfline

# 23
  • Мнения: 1 242
Светнете ги, че миялната ви пести вода Wink
Да, бе, да! Тогава пък да бъдат обвинени в скръндзалък!
Друга реплика възможна е: "Ох, много съм притеснена за тяхното финансово положение, чак вода пестят."

Мишката да даде отчет за тумбака и за своето състояние! Laughing

Добрутро и лек ви ден!

# 24
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Гледам нищите свекърви - моята хич и не си дава зор - и по-добре, че никак не й идва от рЪки Wink - на нея й дай кафе и лаф по цял ден. А майка ми като беше тук миеше чиниите на ръка, не можела да ги чака да се събират мръсни чинии, не можела да ги търпи  ooooh! ooooh! и на втората седмица се предадохме и я оставихме да си мие  Whistling

Влизам с едно основно питане - понеже не съм поръчвала от Амазон до сега - колко е доставката там, бързи ли са, да разчитам ли, че до 1 седмица ще пристигне поръчката? /за играчка става въпрос/ Благодаря предварително   bouquet

# 25
  • Мнения: 7 605
Светнете ги, че миялната ви пести вода Wink
Да, бе, да! Тогава пък да бъдат обвинени в скръндзалък!
Друга реплика възможна е: "Ох, много съм притеснена за тяхното финансово положение, чак вода пестят."

При нас е по zле "Вие пък, хем пари имате, хем се скръндzате  ooooh!  ooooh!  ooooh!
Гери, ние сме в съЩия кораб, дето се вика тук  Laughing СноЩи бая си креЩяхме с татко, реакцията на мъжът ми беШе "4ак днес ли се скарахте?" при което му напомних, 4е все пак го нямаШе татко ми 3 дена  Laughing Та, и при нас вси4ко по старому  Whistling

ШоШи, мерси 4е попита, добре е, в4ера го прибрахме, сега Ще го водя постоянно на превръzки и след 2 седмици Ще му вадят конците и Ще е пуШка  Laughing Мъжът ми другата седмица ве4е Ще е отпуска и Ще можем да ходим на пред и на zад, стига времето да не е пак ненормално. В4ера ходихме на Коледен Паzар, пинахме по едно греяно както си му е реда  Mr. Green и Милена я ка4ихме на въртележката, милата така се радваШе, стопли ми дуШата. Имах нужда.

# 26
  • Мнения: 2 567
Татяна, радвам се, браво!
Деси, амазон винаги са били перфектни Peace Имат и експрес доставка, но ако ти трябва за др. седмица, поръчвай си нормално.

# 27
  • Мнения: 1 817
Деси, в амазон като поръчваш преди да потвърдиш пише предполагаемата дата на доставка. За книги правилото е, че ако поръчаш до 12 часа на обяд, веднага го пращат и на другия ден идва. А ако е след 12 часа, тогава идва след 2 дни. Предполагам, че и за играчки ще са точни! Peace
Сърфи, мисля, че на всички ни липсват приятелите от преди, но какво да се прави-сами сме си го избрали да е така! Hug
Днес е празник- ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ!   bouquet  cheers -, даже в Хайделберг щяло да има голямо щуро парти. Обаче на мен нещо ми е зле и мисля да купонясвам в леглото  Sick . Аз този празник не го възприемам по този начин, защото никога не съм била в бг на него да се позабавлявам, а тук обикновенно няма нищо интересно на този ден! Е, може би в Берлин, Мюнхен....
Даже не знам дали със Сю ще успеем да се видим, тоест дали аз ще събера сили  Crazy . Зимните месеци ги обожавам, но не и когато има лелка, защото тогава съм меко казано парцал! Rolling Eyes
А от съседите няма ни вест, ни кост! Той се връща много късно, а тя изчезна Thinking . Дано всичко е наред  Praynig !

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 14:37 от ZiMa

# 28
  • Германия
  • Мнения: 8 099
еХ тез свекърви брее Laughing
Честит празник на колежките!

Зиме, ако съседката още я няма, то вероятно е отнесла скалпела, т.е. секцио.

Деси, за мен Амазон са най-точните интернетски доставчици досега.  Peace



# 29
  • Мнения: 1 817
Ей, Пепе, много си бърза! Hug А колко дни ще я държат там, ако са я колнали?

Що се отнася до свекито  Mr. Green - и двете си имаме миялни и тази тема не я дискутираме! Peace А за другите неща винаги казва, че кухнята ми е малка и няма смисъл само да ми се пречка  Laughing . Помагала ми е веднъж, тоест наготви месо, за да ми покаже как става, че трябва да се яде всеки ден, защото е много полезно! Peace  И веднъж ми изми външните щори, защото искаше да ги ползва. Аз съответно възприех нейната тактика и сега й ходя на гости  Wink , тоест не предлагам помощ, но ако ме помоли, винаги помагам! Grinning Нали съм добро дете! Така ми е много добре, защото, който не помага, не се меси! Peace И аз доволна, и тя доволна! Laughing Само за месото все дискутирахме, но и тая тема я приключихме, след като я сравних с нейната свекърва и й казах, че всеки си има свой вкус и не е редно да се меси на другия. Тя мина на моята страна, разбира се, защото не иска да бъде като свекърва си! bowuu И сега се разбираме като в приказките - пили, пели и се смели! Joy

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 14:58 от ZiMa

Общи условия

Активация на акаунт