За крайностите в храненето

  • 1 889
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
А, да, това са веганите   Grinning
Вярно, че тогава менюто става доста ограничено, но все пак няма данни да е вредно, даже напротив  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 713
А, да, това са веганите   Grinning
Вярно, че тогава менюто става доста ограничено, но все пак няма данни да е вредно, даже напротив  Simple Smile

Вегани, вярно Blush

# 17
  • Мнения: 1 335
Нямам нищо против да яде и по 10 солети и бисквити дневно, имам против да яде по шоколад и половина не ден, зрънчо вместо обяд и чипс за вечера, даже де не е всеки ден не го намирам за правилно. Крайна съм и по отношение на ранното захранване, и по отношение на ранното даване на прекомерно киличество захар - може да му сложа захар в кремчето, но не смятам да му дам за следобедна закуска едно парче шоколадова торта. Някакси не виждам липсата нашоколад в менюто как може да му навреди.
Не смятам за крайно решението на една майка да не дава сок на бебе на 40 дни, нито пък решението вместо "зайо байо" да даде банан.

# 18
  • Мнения: 329
Това, което едни наричат "крайност", за други си е просто начин на живот...

# 19
  • Мнения: 3 034
аз пък си мисля, че здравословното хранене е един много добър старт, все пак говорим за бебета тук. има време за сладкиши, солети, зрънчовци, чипсове и т.н. ясно ми е, че от един момент нататък няма да имам думата, но дотогава - защо не? аз не ям пържено, мазно, твърде рядко сладкиши или блокче черен шоколад (който е полезен). така съм научена вкъщи и ето, навикът си е останал. не че никога не ям бургер, примерно, но определено е изключение. бях писала и в друга подобна тема - за мен това е най-лесният начин също така. вместо да пържа един час нещо си, аз го задушавам за 10 минути. нищо не ми струва да си храня бебето здравословно. вместо да му давам каши с предварително набутани вътре есенции, забърквам чиста зърнена каша с пресен плод - 5 минути. или беля ябълка и давам да гризе. изобщо не го намирам за крайност, за мен е нормално  Peace

# 20
  • Мнения: 433
Ако за някого споделянето на съфорумките на теми за здравословното хранене е крайност, защо си прави труда да ги чете, че и коментира? В това пространство никой на никого нищо не налага, тъй че разсъжденията върху нечий чужд опит за това кое е крайното при храненето на децата ни ми се струва леко нахално и предизвикателно.
Можете да им давате наденица, торта, люти чушки ако щете - ваше си право, но моля, не категоризирайте моите старания да не го правя, като крайни.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз не лишавам децата си от нищо-давам им каквото поискат.Не съм от тези,които изпздат в крайности

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 337
Аз не лишавам децата си от нищо-давам им каквото поискат.Не съм от тези,които изпздат в крайности

Евала !!!


Давайте го по-ведро...обменяме опит..дърдорим си..в крайна сметка това е интернет...никой дефакто не знае какво прави другия отвъд екрана  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

П“С А и не е нужно  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 542
аэ също съм от тези мами който дават гризки и солети!но съм и против това шоколада,вафлите ,намазаните филии и гризките да са основна храна!защото съм свидетел на такова нещо!

# 24
  • София
  • Мнения: 23 097
Аз съм от стриктните  Mr. Green Поне за сега не изразходвам никаква енергия за менюто на бебето ми! Дано и да удържа на убежденията си, че вафли, шоколади, близалки, чипсове и подобни боклуци не се дават до поне 3 год!

Общи условия

Активация на акаунт