Да си поговорим за море

  • 2 075
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 212
ох баня, ох кеф...
надявам се после да разказвам като се върнем от бг черноморието Laughing Laughing

надявай се само на разкази.СНИМКИ ЧАКАМ АЗ.

# 16
  • Мнения: 382
И ние сме запретнали ръкави за морето. След седмица потегляме с корабчето на меден месец към Дания Simple Smile... Ако времето ни пусне... То ясно, че няма да е жега, ама поне да не са бури!  Praynig

# 17
  • Мнения: 7 837
Ето го и тукашното океанче  Grinning



По залез слънце е много романтично. Но той кой плаж не е...  Simple Smile

# 18
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ето го и тукашното океанче  Grinning



По залез слънце е много романтично. Но той кой плаж не е...  Simple Smile
Миаууууууууу ,вие ходите ли на плаж там?ааауууууууу супер.

# 19
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Супер,в МОнте Карло ли Ще ходите?

Не, на Сен Тропе. Heart Eyes Mr. Green
Ако някой знае някой френски разговорник из нета, мож да ми прати линка, че знам само ония вълшебните думички на фреснки от песента и да не взема да се потуля някъде без да искам. Flutter Flutter Flutter Mr. Green
Никой ли не знае страница сьс френски ре4ник?

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ох баня, ох кеф...
надявам се после да разказвам като се върнем от бг черноморието Laughing Laughing

надявай се само на разкази.СНИМКИ ЧАКАМ АЗ.
мда, ша земем фотото на врата

# 21
  • Мнения: 7 837
Миаууууууууу ,вие ходите ли на плаж там?ааауууууууу супер.
Няколко пъти се отчетохме  Simple Smile
Водата към 8 ве4етра е като 4ай4е, а и не е толкова пренаселено  Sunglasses

# 22
  • Vienna
  • Мнения: 266
Ох, как завиждам на вси4и ви , които ще ходите на моренце! Аз ве4е в 32г.с. за нищо не ставам........добре, 4е ходихме през май на 3 седми4на по4ивка в Тайланд и Дубай ина4е щях да се здухам съвсем. но си мисля, ако вси4ко е наред с Бебето де, да го оставим на майка  края на октомври или и тя и Бебо с нас и да си направим някаде спокойна по4ивка, 4е мъжът ми много работи и без по4ивка няма да издържи до Коледа.

# 23
  • Мнения: 1 238
Едвам докарваме до 20 градуса на обяд

Нии сме по зле... Sad Sad Sad Sad от 12 до 17 градуса...

# 24
  • Мнения: 1 238
И ние сме запретнали ръкави за морето. След седмица потегляме с корабчето на меден месец към Дания Simple Smile... Ако времето ни пусне... То ясно, че няма да е жега, ама поне да не са бури!  Praynig


Охоооооо....ще идвате към нашите земи...

# 25
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Ох, на моренце пак ми се ходи.  Simple Smile Щом става въпрос zа почивка не каzвам НЕ. Wink

Таzи година бяхме преz пролетта по Карибскому. Част от снимките са готови (на хартия) и би трябвало да ги сканирам и пусна, обаче още не съм се намоткала Rolling Eyes Embarassed

Преz лятото в края на август ще ходим в Холандия на едно островче.  После можем да отскочим до Монако. Иначе следващата почивка ще е преz zимата. Ако пък може да включа и малко посещение в България ще е чудесно.

# 26
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ами оказва се ,4е аз няма да ходя в Дения на море ами в Гандия newsm78 hahahaехххххх,голяма сьм шматка Joy

# 27
  • Мнения: 456
ЕЕЕЕех, като ви гледам моретата и направо  Innocent Ние тука нямаме такива екстри... Имаме една река и много басейни, както и езера, на които има плажове , колкото и  странно да звучи... Не че е лошо - даже е прекрасно като природа , но няма онзи дух на морето и морския плаж.. ами аз бях до бг , да бях пък прескочила до пустото му море...  smile3538

# 28
  • Мнения: 382
Никой ли не знае страница сьс френски ре4ник?

http://www.eurodict.koralsoft.com/ - има няколко езика Simple Smile

# 29
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Тея,Бенидорм беше близо до Дения нали?

ами най близо е Аликанте, на 40 км. Махла бе.Ама и Дения е на близо, само 4е е в обратната посока.
Абе аз и до АНКА сам много близо ма тя се прай на разсеяна, свиди и се бирата.
аааа кои ти каза ..само 4е кола нямам и затова не свиркам ..ама вие като искате заповядаите !  и тук има бира Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт