кога да започна да давам и 3те бурканчета от ДК?

  • 1 734
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 331
На тази възраст и аз хвърлях половината - давах половината супа с малко сухар и половината от второто за обяд, десерта - за следобедна закуска, а вечер преди да заспи - адаптирано мляко.

Сега давам цялото второ за обяд, десерт не взимам, че детето не го яде, и супата за вечеря - защото вече не иска адапте. И пак ми се налага да хвърлям. Направо не мога да си представя, че е възможно моето дете да изяде и трите на едно ядене... Че дори и двете... Така че си зависи от апетита на детето ти, както и от предпочитанията му към храната...

# 16
  • София,
  • Мнения: 4 267
НИе почти винаги си изяждаме всичко, но не на един път разбира се, на обяд и давам основното, но тъй като вече то явно не и стига добавям вътре някакво месно пюре от бурканче или сухари, че понякога са много редки нещата, следобед към 17 ч. и давам десерта, а супата за вечеря, но тя моята не пие никакви млека след това, неиска, така че често и слагам от АМ в манджите и супите.
МОже би скоро ще започна да и давам основното + нещо за десерт и останалото по късно, но кога ще започне да изяждя всичко наведнъж и идея си нямам, струва ми се невъзможно, то аз не мога да ги изям! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 27 524
давала съм винаги всичко

 #Crazy #Crazy #Crazy

Уау, евала, 600гр храна от раз  Shocked

Моят син е на 3г и сега, и преди на едно ядене не може да изяде повече от едно бурканче - 200гр  Peace
Давам десерта за сутрешна закуска, супата за обяд, а яденето - за вечеря  Peace

Имахме тук спорове и обсъждане на въпросната кухня, пропорции и даване. Опитаха се да ме убедят някои мами, че наистина трите бурканчета били за едно ядене. Което за мен и за сина ми е повече от абсурдно. До дете си е; сигурно има такова, което може да погълне на раз 200гр супа, 200гр ядене с месо и 200гр крем, но нито моето е такова, нито познавам такова "генийче"  Grinning

# 18
  • Мнения: 690
на обяд давам половината супа + половината второ. Нишестето не го давам. Вечерята все още е мляко  Peace /остатъци от супа и манджа поглъщам аз/

# 19
  • Мнения: 363
Може би не сте ме разбрали-имах предвид кога да започна да давам и 3те за целия ден, а не и 3те на веднъж Peace

# 20
  • София,
  • Мнения: 4 267
Може би не сте ме разбрали-имах предвид кога да започна да давам и 3те за целия ден, а не и 3те на веднъж Peace
Peace Да явно не сме те разбрали правилно, наистина! Peace
Ами като гледам линийката ти детенцето е вече голямко, така, че спокойно можеш да ги даваш и трите неща за обяд, следобед и вечеря, като все пак хубаво е след вечерята да си пие и мляко! Успех Peace

# 21
  • Мнения: 1 572
Може би не сте ме разбрали-имах предвид кога да започна да давам и 3те за целия ден, а не и 3те на веднъж Peace
Аз те разбрах , даже не съм си и помисляла че искаш да ги даваш и трите наведнъж  Peace

# 22
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Започнахме по-късно от вашата възраст  да вземаме храна от ДК /1г и 1 м./ и детето изяжда и трите бурканчета за деня. На обяд давам второто ястие и десерта /ако му харесва го изяжда целия, ако не - по-малко/, за вечеря давам супата + сухар и плодове за десерт. По-късно давам АМ.

# 23
  • Мнения: 4 335
Чувала сьм,че много мами дават супата на другия ден за закуска Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3
moita mi6ka e na 1god i 3 mec i zasega obiadva iadeneto s 1 suhar, v 16h krem4eto i za ve4eria supata s 2 suhara. predi da zaspi se kurmim za leka no6t.

мойта мишка е на 1 год и 3 мес и засега обядва яденето с 1 сухар, в 16ч кремчето и за вечеря супата с 2 сухара . преди да заспи се кърмим за лека нощ.

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 21:09 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт