Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 112
Добро утро ,запис и от мен в новата темичка. Искам да ви съобщя,че на 03.12 се роди и нашият син Валери - 3030 кг. и 49 см.
Дано темичката ни е на късмет.
Лек ден и успех на всички които все още са 2 в 1.

# 16
  • Мнения: 252
Цопвам се в новата темичка първо с поздравления за Йоанка за хубавото оформление!!!  bouquet
Честити бебоци на всички щастливи мами-да растат здрави и послушни!!!
Днес ми е термина.След двудневно пътешествие-ски,секс и разходки резултатът е нулев.Е,бива ли с моите симптоми ощЕ да съм неродила?Така ми вика лекарката.Шийката ми вече е напълно скъсена и изгладена,бебо си е ниско долу и главично,плацента зряла,води намалели,2 см.разкритие,а бебе няма(ми аз съм си така от почти месец  ooooh! )!!!Ако и днес не ми се усмихне щастието от утре всеки ден на тонове.И сега какво ми остана,да ходя да изчистя и на комшиите?
Лек и усмихнат ден на всички и чакаме бебенца!!!!

# 17
  • Мнения: 551
Честито синче Валери на Закобако!!! Да ви е живо и здраво и много да ви радва  Hug
ЛЛББ дано да не чакаш повече  Peace
Аз нищо, че съм към края на месеца вси си мисля, че ще родя към средата. Никак не ми се чака до 30.12 Надявам се сега като вляза в 37 седмица вече да тръгна да раждам, че да ми олекне  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 276
ЧЕСТИТИ ПРЕКРАСНИ ПРИНЦЕСКИ И МАЛКИ ПРИНЦОВЕ  `
на всички на които не съм успяла да честития....та то всеки ден вече има по няколко бебока! Да са ни живи и здрави!

Нямам време да пиша, но се опитвам да насмогна да ви чета Mr. Green...Иначе аз си чакам края на Декември, тъй като няма признаци събитието да стане по- рано Heart Eyes

Честит празник и на всички студенти   bouquet- минали и настоящи!

# 19
  • Мнения: 4 589
Добро утро,

Йо темата е супер, браво на теб.

Успешна седмица пълна с хубави новини и сладки бебоци.

# 20
  • Мнения: 1
zakobako да ви е жив и здрав малкия Валери и много да ви радва    bouquet

ЛЛББ, защо не пробваш метода на Алесия с почивката, може и на  теб да помогне  Wink. Успех ти желая. Дано не чакаш дълго.

ЙоHug

Деси, дано се оправиш бързо, че сряда наближава  Hug Praynig

ЧЕСТИТ СТУДЕНТСКИ ПРАЗНИК НА ПРАЗНУВАЩИТЕ!!!

Момичета успех на всички!

# 21
  • Мнения: 429
Честито на всички нови мами! Честит празник и на студентите!
Хммм Гевито..тъкмо сега ако е момче-няма да си изненадана Joy
На мен последният път докторът, при който ще раждам ми каза да не бъда толкова сигурна в пола, защото изненади винаги има Joy, а аз се почувствах едно гузно, че говоря на бебето в женски род Embarassed Важно е да са живи и здрави!
Цопвам се в новата темичка първо с поздравления за Йоанка за хубавото оформление!!!  bouquet
Честити бебоци на всички щастливи мами-да растат здрави и послушни!!!
Днес ми е термина.След двудневно пътешествие-ски,секс и разходки резултатът е нулев.Е,бива ли с моите симптоми ощЕ да съм неродила?
ЛЛББ, разсмя ме:о) Съвсем скоро ще е твоята среща! Успех!
Успех и на всички други мами, които очакват голямата среща днес! Hug

# 22
  • Мнения: 2
Хоп и аз в новата тема - Йоанка, супер си, както винаги!

Честито бебче на мама Закобако  - да й е живо и здраво и много да я радва!

LLBB, много се смях на това, което си написала (макар, че на теб сигурно не ти е смешно), много е свежо newsm10. И аз искам вече да раждам, макар да имам още 2 седмици до термин. Приключихме вече с приготовленията и сега като няма какво да правя, взе да ми става скучно. А и времето навън е много студено и не е приятно за разходки.

Стискам палци на всички, които тази седмица ще гушнат бебоците си!

# 23
  • София
  • Мнения: 179
Честит син Валери на мама Закобако. Да е здрав и да радва мама и тате.  smile3525

Йоанка, страхотна тема както винаги.  Hug  bouquet

LLBB, стискам палци днес наистина да е твоя ден и всичко да мине много бързо и безболезнено.   bouquet fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Честит празник на всички студенти.   smile3529

# 24
  • Мнения: 252
Ми как няма да се смеете-то си е смешно.Обаче ме успокоява това,че няма неродили жени.Иска ,не иска трябва да излезе туй малкото човече.Наистина ще взема да полегна,току виж ме огряло.Ако не друго поне да се наспя докато мога.
 Hug за всички ,много благодаря за подкрепата!!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 308
Добро утро!
Йоанка bouquet

Честито синче на Закобако! Да им е жив и здрав!  bouquet

Оф аз колкото повече наближава 10-ти толкова повече не мога да спя. Като се събудя нощем и се въртя с часове в размисли.  ooooh! Вече нямам търпение, а другите 2 вечери мога да си представя как ще съм. Сигурно няма въобще да мога да заспя ooooh!
Днес ще си сортирам малко багажа, че много ми дотежа в една чанта и ще оправя последните останали неща.

Искам да питам обебелите се мами за памперсите. Не мога да намеря Либеро 1. Има ли смисъл да продължавам да търся или да взема Памперс или пък може да взема Либеро 2? Аз съм взела един пакет на Памперс за всеки случай, но ми се искаше на Либеро да намеря.
И още нещо за чая с копър - тъй като аз не искам да му давам вода в началото, този чай не му ли идва в повече като водата(да му надува излишно коремчето).

Благодаря ви Simple Smile

# 26
  • Мнения: 386
Честит празник на студентките-мами!  umnikuu

Честит Валери на мама Закобако!

 
Ох, и аз все се надявам, че скоро ще родя. И на мен не ми се чака до края на месеца Sad

# 27
  • Мнения: 0
Хоп, ето ме и мен в новата темичка! Йоанка, страхотна е браво!
Първо да честитя слънчицето на мама Закобако! Да и е живо и здраво детенцето и много да ги радва!
Иначе и аз като момичетата с термин към края на месеца /моя е на 29-и/ се надявам да родя по-раничко и нямам търпение вече, но то пък божа работа, когато бебо си реши!
А, и да не забравя Честит празник на всички студенти!
Хайде весел ден на всички и много усмивки!  Grinning

# 28
  • Мнения: 2 592
Добро утро  Hug

Честит празник на всички студенти  smile3523

Честит син Валери на Zakobako. Да е жив и здрав и да расте голяяям юнак  newsm44

Диди, и аз съм така от някой-друг ден. Вечер се будя по няколко пъти, все си мисля за секциотого, много ми е свито сърцето. А имам още 1 седмица, представям си като наближи както при теб... Стискам палци, всичко ще е наред, мисли за бебчо. Аз имам едни снимки от последната ФМ и като ми стане много подтиснато ги гледам. Помага ми  Hug

# 29
  • Мнения: 459
Добро утро!
Честит син на мама Закобако - нека и е послушен и много да я радва.
Честит празник на всички бивши и настоящи студенти!
Тази нощ си поспахме по-добре и сега сме свежи с наия тати. Пием кафе и си говорим докато тя спи.

Общи условия

Активация на акаунт