Здравейте

  • 2 708
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 023
Arrows, само да не кажат и двамата - БНД и новия ти приятел - идвамеее...ще готвим и ще правим изненади. Тогава пускаш ги в мъжко царство, а ти като кралица чакаш те да свършат всичко Wink Wink Wink Това в кръга на шегата. Гледай да си направиш празника да е весел и приятен за теб и детенце, а мъжете - ще чакат и ще влизат в положение! Laughing

aз, морг, в такава ситуация дето я рисуваш - 4антата, вратата и на кино.
ама, на кино, като на кино - на една след друга прожекция, докато затворят киното. щото коледния финал не само 4е нема не да е добър, а при вси4ки положения ще усере и новата година.
и като резултат - единия ш си прибере детето в неговата къща със се недопе4ената пуйка, патка, пиле, прасе или каквото и да е.
е другия - ш си прибере жената - и ареееей.
пък жената - ш се е преяла с пуканки и кока-кола и 4ак ш се търкаля до леглото - може и със се обувките да заспи, ма с наръ4 билет4ета в ръка.
еееееех, веселба. Twisted Evil

* ероуз, прости ми, ма не се сдържах - въображение, к'во да правя - и аз съм живинка.

# 16
  • Мнения: 111
Бърди моето мнение съвпада напълно с твоето- по никакъв начин не бива да допускаме детето да изпада в ситуация, която по някакъв начин да го кара да си мисли че ще се съберат мама и тати."Стария" мъж си е стар,минало в твоя живот, има ангажименти към детето и точка.Добрите отношения между мама и тати са за предпочитане пред детето-то трябва да усеща че въпреки вашата раздяла обичта ви към него не се е променила, но да правиш сбирки на новия и стария е грешка Naughty.Най-добре е детето да прекара единия новогодишен празник с мама , а другия с тати защото всяка фамилия си спазва някакви традиции и прекарването на Коледа обяд с мама и Коледа вечеря с тати просто ще обърка детето.

# 17
  • Мнения: 3 611
@milk, простено да ти е  Wink

Остана ей този вариант - детето и БНД ще си правят Коледа през деня, вечерта той ще го доведе и ние ще идем на гостито. Само дето БНД още не знае...

Общи условия

Активация на акаунт