САМОКОВЧЕ щуро рови в комина, Дядо Коледа да не би да го подмине.

  • 10 892
  • 215
  •   1
Отговори
# 150
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Къде сте бе мадами newsm78
Мойто Златно чудо заспа и аз на спокойствие сядам да се разпиша.
Ей голям зор е да го накараме да си легне вечер с 300 зора заспива към 23.30-00ч ooooh!

# 151
  • Мнения: 3
Ооооо много ми е позната тази ситуация!
Ние сме същите Grinning

# 152
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Здравейте,мами!Толкова съм ангажирана,че нямам време за форума.Голям проблем за мен се оказа подарък от  Дядо Коледа.Слав иска маратонките с колелца,в Самоков има само големи номера,на Илиенци също.Сега в друга тема прочетох,че в Скай Сити май имаха,остава много малко време до 25,моя син все още вярва в добрия старец и не искаме да го разочароваме,още повече,че детето слушаше цяла година.Днес в училището добрия старец им остави подаръци-лакомства,а следобяд ще ходи на карнавал в читалището.Това са нашите новини.Отивам да чета назад.

# 153
  • Мнения: 4
Таничка,защо по рано не спомена за маратонките с колелца .щях да ти запазя едни.Доколкото знам в магазина най малкия номер е 38.Другите свършиха.

# 154
  • Мнения: 228
Таничка,вярвам,че няма да го разочароваш.Жалко само,че не помня кой ги беше споменал тези прословути маратонки с колелца.Някъде из темите четох за тях newsm78 newsm78 newsm78
А аз днес съм хахо пипи отвсякъде.малката ме вдигна на УРА.От сутринта пищи безспирно и нищо не помага.Сега от 5минути е тиха и е на гърне.И аз сега....закусвам,а кафето ми само стои приготвено от заранта....кога ли ще стигна до него?

# 155
  • Мнения: 228
Хоп,хайде пак на 1ва страни4ка

# 156
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Днес в Русия празнували св. Николай, по този повод Ники черпи с ....близалки децата и с Mr. Green мамите Laughing

П.П. Децата да изяждат близалките baby_neutral и в леглата, за да не гледат мамите какво правят Joy

# 157
  • Мнения: 3
Марти изяде една и вече  sleepuu Sleeping
а сега е мои ред Laughing Laughing
М м м,  Силве благодаря за почерпката

# 158
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми аз нали поради технически причини не можах да почерпя на 5 и 6-ти, та сега си намирам повод.
И Ники в 23.30ч се предаде Mr. Green

# 159
  • Мнения: 228
Май аз последна ще кисна тук.Силве,да ти е здраво и добро хлапето!

# 160
  • Мнения: 141
Силве да ти е живо и здраво малкото чудо,много да ви радва и stork-girl Wink,то и аз по технически причини не можах и рД да му чуститя Confused

# 161
  • София
  • Мнения: 1 228
Привет мами Simple Smile
Аз не съм писала от има няма 100 години... ама с две деца и работно време от 9 до 18 и работа на другия край на София, просто не стигам... Ани ме нахока, понеже прочела двете ми мнения за последния месец при октомврийчетата, та ... привет Simple Smile

Честно казано не съм ви чела, само последните две странички (днес пак съм на работа  Confused) Ще се разровя назад и за снимки да видя колко са пораснали малките сладури Simple Smile

Силве, да ви е жив и здрав Ники! Честити му всички декемврийски празници! (на патерици  Embarassed)
Сигурно ходи вече сладура (ще ровя назад), като помня каква хала беше още на 6 месеца  Heart Eyes

При нас, освен че е лудница и майка им на моите деца е сдухана и депресирана поради невъзможност да се справи с всичко, друго ново няма. Здрави сме, добре сме.
Успях да преборя социално осигуряване в Самоков и да назнача майка ми за официална детегледачка на малкия. Процедурата беше ужасяваща, но ние сме инати  Crazy

По Коледа и Нова година ще сме си само вкъщи (в София), без баби и прочие (живи и здрави да са ми и двете, много ми помагат за децата, но много ме изнервят и двете  Blush не мога да си почина в тяхно присъствие). Само на Бъдни вечер вероятно ще посетим свекърите за час - два.

На мен ми се иска да съм си вкъщи, да съм си с  децата, да си оправя къщата и пр... Толкова ми липсва времето на майчинството (а тогава пък ми липсваше времето на работа, абе психо съм си  Crazy)
Та така ще празнуваме  Simple Smile

Eто няколко снимки от миналата събота, когато двамата бяха на Коледно парти и посрещнаха първия си дядо Коледа:


Сега отивам да ви прочета  Simple Smile

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 19:54 от rally

# 162
  • Мнения: 228
Рали,само така,много ни липсвахте всички,разкошни са ти дечицата-пу-пу.
Добре,че казваш как се чувстваш,защото много от нас са на прага на такова решение и се главоблъскат как да постъпят.Сигурна съм,че се справяш повече от добре и с трите дини(деца,работа,домакинстване) и нямаш повод за депресивни мисли.Така,че бодро и весело напред:))) Hug Hug Hug,а и виждам,че изглеждаш повече от добре(честно да призная те шпионнах,как си върнала формата си) Hug

сега няма да е лошо и Нелката да се разпише,че ни липсва:)

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 12:28 от bravy

# 163
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Привет на всички мами!
ВИ,мерси за почерпката,да ти е жив и здрав Ники,и много да те слуша и на руски Никулден!
Ани,чудна е Радостинка,присъединявам се и аз към комплиментите за най подредената къща!Искам да ти благодаря за линковете с руски песни,стопли ми душата,момиче!
Рали,добре ни дошла отново,липсваше ни.И твоите сладури са много хубави,абе самоковските дечица са най хубави.
Бубе,ако знаех,че имаш връзки в Детски свят,щях да се възползвам от предложение ти,но ти благодаря,ще те имам предвид.
Моето момче вчера имаше изява:в читалището имаше концерт на школите по пиано и акордеон,та Слав свиреше на рояла.Справи се детето:изсвири двете си песнички вярно,свиреше сам,без акомпанимент на учителката,за мен,разбира се ,беше най добър.Няколко снимки качих в албума ни.Там видях и снимките на Аспина,много хубави и задружни се видяха на мен нейните синеочки.Днес на Боровец вали сняг,моето скиорче сефтоса пистата,работи влека на 3 плац,та караше там,а аз съм на работа.Айде стига толкова за сега.

# 164
  • Мнения: 228
Ееееее Naughty Crossing Arms Twisted Evil #Cussing out smile3515 smile3513 newsm61 smile3512 bash
по-красноречива не мога да бъда.

Общи условия

Активация на акаунт